Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Várandósan, szingliként a régi exemen jár az eszem, mit tegyek? fórum

Várandósan, szingliként a régi exemen jár az eszem, mit tegyek? (beszélgetős fórum)


15. tulipán*** (válaszként erre: 13. - Orsi4music)
2020. jún. 3. 23:51
az álmok fel tudják kavarni az embert, de általában csak egy napra. Szerintem nálad is így lesz de ha nem és továbbra is érdekelni fog az exed, vedd fel vele a kapcsolatot. Mit veszíthetsz .... ?
14. Érdekes73 (válaszként erre: 13. - Orsi4music)
2020. jún. 2. 22:33
Vágyálom volt ez. Ez a hajó elúszott de jöhet másik.
2020. jún. 2. 21:16

Koszi a valaszokat.

Tudom, hogy agyament dolognak hangzik amit irtam es a babara koncentralok ne aggodjatok. De jelen helyzetben, igy hogy mar nem dolgozom es egesz nap jar az agyam, nem tehetek rola hogy ilyenek is eszembejutnak.


Es igen, az alom azert kavart meg mert az elso nagy szerelmem volt benne akivel nagyon reg nem beszeltem es nyilvan megmozgatott, felhozott egy csomo szep emleket

12. orsi4music (válaszként erre: 11. - Globus)
2020. jún. 2. 21:14

Nem mondtam el neki.


Ami a baba apukajat illeti, 7 honapja jartunk amikor becsuszott a baba, alig ismertuk egymast de nagyon kulonbozoek vagyunk es mar a terhesseg elott is szetmentunk haromszor.

Aztan a baba miatt probaltunk egyuttmaradni, de nem ment.

11. globus (válaszként erre: 1. - Orsi4music)
2020. jún. 2. 20:52

Remélem, nem mondtad el neki, mármint a régi exnek, hogy vele álmodtál.

"mindketten örültünk neki de a kapcsolatunk nem bírta ki. Azóta is jó a kapcsolat köztünk, mindenben támogat és kiveszi a részét az egészből." - ezt viszont nem tudom értelmezni. Mi az, ami mégsem jó köztetek?

10. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Orsi4music)
2020. jún. 2. 20:46
A hormonok kavarognak benned.
2020. jún. 2. 20:25
Elég bonyolult a helyzeted. Ne bonyolitsd még tovább most. Ha olyan, akkor majd meg is fog jönni a nagy Ő. De most mintha fontosabb dolgod lenne.🙂 Jó egészséget neked is és a születendő babának is!
8. Amaunet (válaszként erre: 1. - Orsi4music)
2020. jún. 2. 20:02

Ha valaha majd összehoz vele az élet, és valóban egymásnak vagytok teremtve, akkor elfogad gyermekkel együtt.

Készülj a gyermek fogadására és ha nem is éltek együtt az apukával nevelhetitek közösen. Aztán vagy jön a megálmodott lovag vagy sem.

7. aszparagusz (válaszként erre: 1. - Orsi4music)
2020. jún. 2. 17:55

Dolgoznak a hormonok.

Inkább a babára koncentrálj, főleg úgy, hogy még meg sem született, de az apukájával már nem élsz együtt.

2020. jún. 2. 17:51

Most komolyan, egy álom miatt?

Majd kialszod. 😂🤣

5. Ildi (válaszként erre: 1. - Orsi4music)
2020. jún. 2. 17:50
Ne sirasd a multat..koncentrálj a babára.
2020. jún. 2. 17:48
Feküdj le most aludni, hogy legyen időd azt álmodni, hogy az ex már veszett fejsze, és persze szakits is vele!
3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Orsi4music)
2020. jún. 2. 17:35
Koncentrálj a babádra!
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Orsi4music)
2020. jún. 2. 17:22
Fel kellene nőni végre.
2020. jún. 2. 17:08

Nagyon röviden tömören:


6 hónapos terhes vagyok, 3 hónapja kb külön vagyunk apukától. Kb 7 hónapjárás után csúszptt be a baba, mindketten örültünk neki de a kapcsolatunk nem bírta ki. Azóta is jó a kapcsolat köztünk, mindenben támogat és kiveszi a részét az egészből.


Éjszaka viszont azzal az exemmel álmodtam, aki a legelső nagy szerelmem volt és akivel 4 évig voltunk együtt. Álmomdban elmondtam neki, hogy soha nem ogok még egy ilyen lelki társat találni mint amilyen ő és újra össze akarok vele jönni, álmomban így is lett.


Azóta egész nap ezen jár az eszem, nem tudom kiverni a fejemből a dolgot. És tudom, hogy mindig is abban reménykedtünk hogy majd az élet úgyis egyszer újra összehoz minket, mert mi egymásnak lettünk teremtve. De most, hogy mástól várok babát ez nála már tuti ki van lőve, én meg teljesen össze vagyok zavarodva :(((((


Nyilván most a kisbabám az első és a legfontosabb, de közben nem tudok elvonatkoztatni az éerzéseimtől sem. Fogalmam sincs mitévő legyek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook