Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Várandósan, plusz kilókkal fórum

Várandósan, plusz kilókkal (beszélgetős fórum)


2008. dec. 28. 18:07

szia!


én 11 kg híztam és most szültem december 1 én, én 2kg maradt rajtam. én nem voltam kívános, viszont sok gyümit és zöldséget ettem, és próbáltam sok vizet inni, édes lötyik helyett. na meg sokat mozogtam, szinte mindenhova inkább gyalog jártam, mindennap sétáltam , volt h 2 órát is elcsavarogtam gyalog .

2008. dec. 28. 16:37

szia, en most varom a masodik babamat, a 10ik hetben vagyok.

az elso terhessegemnel 30kg hiztam, ami mar szinte beteges volt, szornyu. igaz nem is nagyon erdekeltek akkor a kilok, csak utanna. de a kilok aztan szepen lementek, most 47rol kezdtem, es meg csak 1kg hiztam, remelem sok nem fogja kovetni. jobban oda fogok figyelni. szerintem kicsit valtoztass az etrendeden, es ha a kilok megis felmennenek, akkor ne foglalkozz vele, majd szules utan lemennek. gondolj csak a kisbabara, most o a legfontosabb

2008. dec. 28. 16:33
Én 38kg-ot híztam a második fiammal.Az elsővel 28-at.Mind kétszer sikerült leadnom szülés után a felesleget.Azért ez a sok hízás terhesség alatt nem jó,mert a második fiammal terhességi díabetesem lett.Sajnos bár mennyire is diétáztam csak híztam tovább.De a cukor és a kilók is tovaszálltak szülés után.
8. da5acc16b1 (válaszként erre: 6. - 8559ed0e1b)
2008. dec. 28. 16:29

Szedjél Elevitet, hogy mindent bevigyél.

Ezután szoktatsd magad hozzá a többször keveset és egyszer sokat elvhez :) Ha éhes vagy és épp nem kívánós csak éhes, akkor egyél inkább nem hízlaló ételeket, zöldség, gyümölcs.


Én úgy fogytam 10 kilót, hogy 2 hónapig nem ettem semmit csak Győri Kismackót meg csokit, és ez annyira eltelítette a gyomromat, hogy igaz, hogy több kalóriát és zsírt vittem be, de utána 5-6 órán át nem voltam éhes. Hihetetlen, de cukorral fogytam.

De ehhez kellett egy lelki sokk is......mert külömben bírtam volna enni!

2008. dec. 28. 15:16
Szia én az elsövel 30kg hiztam 57kg-ról egy évembe telt /Norbi Update,esténként futás/ és vissza mentem 60kg -ra örültem.Mire sikerült ismét terhes lettem vele 20kg híztam.Most szültem dec.10-én.Nem félek ahogy vége a 6hétnek kezdem a tornát jó idö beáltával pedig a futást,az evésen csak akkor változtatok ha már nem szoptatok.Egy évet adok magamnak.A titok ne állj mindig mérlegre én havonta csak 1-szer mérem magam és ezt irom is.Terhesség alatt szerintem ne vonj meg magadtól semmit élvezd ki:D
2008. dec. 28. 15:05
Én 15 kg ot híztam az első terhességemnél,most 63kg vagyok és 7 hetes terhes.jó lenne minél kevesebbet hízni...de hogyan?
2008. dec. 28. 14:53
a másodiknak én is 85 kilóssan indultam neki akkor 10 kilót híztam ami szépen meg is maradt, most már 2 éves lesz a kisebbik lányom. de most 94 kg vagyok és így indulok neki.
2008. dec. 28. 14:45

Én is kb. ennyivel kezdtem tavaly augusztusban.

Valahogy oda sem figyeltem igazán, mert az étel egyáltalán nem esett jól, és nemhogy híztam volna, de fogytam!

A 39.hét végére csupán másél kilót "híztam", de az a felhalmozódott víz volt.

Számokban is leírom...7 hetesen 87 kiló voltam, szülésnél 88,5. Most 80 alatt vagyok, és szeretnék még egy 5-6 kilót leadni, akkor elmondhatom, hogy számomra a terhesség hozta meg a rég várt fogyást.

Ja, és a babám egészségesen jött világra, semmi gond nem volt!!

3. da5acc16b1 (válaszként erre: 1. - Novehaki)
2008. dec. 28. 14:45
Voltam 55, lettem 70, amint megszületett a kislányom, 65 lettem, és most, 4 év múlva lettem megint 55 a nyáron, most itt a Karácsony, 60 vagyok :)
2008. dec. 28. 14:44

Én +15 kilót szedtem fel anno. Szerintem


1. Ne foglalkozz vele, csak ha már szültél és vége a szoptatásnak is. Ez a legfontosabb!


2. Azért foglalkozz vele, de ne diétázz soha, csak figyelj oda mostmár, étkezz tudatosan, legalábbis PRÓBÁLD meg! Mert ha túl sok lesz a plusz, árthat is, és képesek befektetni emiatt a Kórházba!

2008. dec. 28. 14:40

JELENLEG 3. babánkat várom 20 kg felesleggel.


hasonló cipőben járó kismamákat várok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook