Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Várandósan felfázás után most náthásan fórum

Várandósan felfázás után most náthásan (beszélgetős fórum)


9. 800b726b6d (válaszként erre: 1. - Meoo)
2013. febr. 16. 19:48
Inhalálj sós vízzel, az nagyon jól kezeli a náthát.
2013. febr. 16. 19:47

igyál gyömbérteát.

nem finom, de hatásos.


ha azt nem nagyon bírod meginni (nem lehet azért belehalni, én is iszom most is)

akkor hagymateát.


ízesíthető mindkettő mézzel/cukorral, citrommal.



homeos bogyót is szedhetsz.



a fokhagymát ha nem bírod összerágni, kockára vágod és vízzel lenyeled/beveszed mint a gyógyszert szoktuk


gyógyulást



.

7. meoo
2013. febr. 16. 15:32
Köszönöm. A fokhagymát kipróbálom.
6. bd5e718401 (válaszként erre: 1. - Meoo)
2013. febr. 16. 14:31
Ha náthára amit biztosab lehet, az az inhalálás. Kakukkfüvet, fokhagymát bátran! Orcseppből meg ha szükséges, a sósak nem tudnak átrani.
2013. febr. 16. 14:27
2013. febr. 16. 14:26

Íme egy fórum pár hónapja indítottam.Az utolsó hozzászólásban leírom mit lehet szedni.

Sajnos nekem is kellett a végén antibiotikum de minden rendben van.Most a héten is beteg lettem,megfáztam.

Szedtem panadolt néha mert fájt a fejem,kálcium-sandoz plussz vitaminC felet,vitamint mert még van :-Dvalamint párszor infralámpáztam a fejem,meg az említett fórumban leírt orrsprayt használtam.Persze emellett sok gyümölcs zöldség.


Felfázás figyelj oda ne járj mezítláb,ne ülj hideg helyre vastag talpv meleg cipőt vegyél fel.a derekad takard rendesen.


Amúgy érdekes mert én alapból nem vagyok beteges és nem is járunk úgy el,a fiammal sem voltam így-annyiszor beteg de most a kislánnyal már kétszer háromszor és egyszer nagyon csúnyán.

3. meoo
2013. febr. 16. 14:19
16 hetes.
2013. febr. 16. 14:14
Mennyi idős terhes vagy?
1. meoo
2013. febr. 16. 14:01

Volt valaki ebben a helyzetben?

Hétfő óta antibiotikumot szedek a felfázás és petefészek gyulladásra,de most olyan náthás beteg vagyok,hogy félek már baja lesz a picimnek. :(

Nagyon el vagyok szomorodva, aggódom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook