Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vannak vicces koleszos, lakótársakhoz kapcsolódó történeteid? Leírnád? fórum

Vannak vicces koleszos, lakótársakhoz kapcsolódó történeteid? Leírnád? (beszélgetős fórum)


2014. júl. 17. 15:16
5-en laktunk lányok egy földszinti albérletben.Az egyik csaj kicsit flúgos volt.Mi rendszeresen azzal szórakoztunk,hogy mikor beszélgettünk este,kiment a szobából,kimásztunk az ablakon ,kint felöltöztünk és egyesével becsengettünk,hogy hazaértünk.Ő meg mondta,hogy hát .....de előbb bent voltunk.kb 16 év telt el mai napig nem érti mi történt:)
19. Csigusz 79 (válaszként erre: 11. - 25800e2d09)
2014. júl. 17. 15:08
:-DDDDDDD
2014. júl. 17. 15:03
inkább frusztrálóak vannak.
17. NomNom (válaszként erre: 14. - 25800e2d09)
2014. júl. 17. 11:11

Igen, neki is, bár a qrvázás volt a legkevesebb, neki mindig a "szétb@szom a fejeteket" volt a szavajárása. :)

Ja meg hajnalonként az erkélyről üvöltözött mindenféle válogatott csúfságokat, csak úgy a nagyvilágba... de lehet, hogy szegényke csak Tourette-szindrómás volt.

2014. júl. 16. 12:01
Bocsi, most olvasom vissza: "Főiskolás éveim alatt 3 évig koliban laktam" :)
2014. júl. 16. 11:59

Sziasztok!


Főiskolás éveim a, 3 évig koliban. Imádtam. Barátnőmmel egy kétágyas szobában laktunk, igaz nem mindig ketten voltunk. :)

Rengeteg történetet tudnék mesélni, de ami hirtelen az eszembe jutott: Három szintes volt a koli, és a mi szintünkön volt egy tv szoba, ami nagyon tágas volt. Egyik este úgy gondoltuk, hogy csinálunk itt egy kis halk, beszélgetős, kortyolgatós bulit. Hangulatvilágításnak mécseseket használtunk. Ahogy kezdtek az üvegek kiürülni, a hangulat is egyre fokozódott, kb 10-12-en lehettünk. Táncoltunk, őrjöngtünk. A szint többi lakójának nem igazán tetszett, amit meg is említettek, nem éppen nekünk tetsző módon, ezért még jobban buliztunk. Ahogy táncoltunk, a mécsesek felborultak, majdnem tűz lett,-még szerencse,hogy voltak köztünk odafigyelő emberkék-és a szegény tv is az ablakból az utcán kötött ki. A buli ezt követően befagyott sajnos, mivel feljött az igazgató. :)

14. 25800e2d09 (válaszként erre: 13. - NomNom)
2014. júl. 16. 11:58

ó a szomszéd nénink is aranyos volt :D az állandóan qrvázott minket :D (neki alapból minden fiatal nő az volt)


egyszer az akkori párom és egy haverja hoztak nekem ágyat másikat és kikiabált nekik hogy "maguk betörők??" erre ők: Ja, csak mi befele visszük nem kifele" XD

13. NomNom (válaszként erre: 11. - 25800e2d09)
2014. júl. 16. 11:52

Jajj nekünk is volt olyan alsó szomszéd, hogy nyújtófával verte az ajtót, hogy széb*szom a fejeteket ti ß$ŁßŁß$¤×, ha nem halkítjátok le a TV-t! Megjegyzem kb kéthetente egyszer kapcsoltuk be. :D

Csak szegénynek voltak napjai, mikor elfelejtette bevenni a bogyóit...

12. Living Dead (válaszként erre: 9. - 71cb5a3af6)
2014. júl. 16. 11:41

Nem, ha konkrétan az éneklős-masztizós szobatársa gondolsz, nem volt. Azért (szerencsére) nem mindennapi eset.

Még ha hétvégére bent maradtunk mind a hárman, és valakinek volt épp aktuális partere, ügyesen és kreatívan megoldottuk azt a pásztorórát.


Viszont engem ütöttek már el majdnem hajnalban a folyosón játékmotorral száguldozó srácok.

2014. júl. 16. 11:38

sosem voltam koleszos de nekem is volt egy albi lakótársam aki szeretett énekelni :D mondjuk ő csak énekelt szerencsére :D


a jelenleg is nagyon jó barátnőmmel viszont laktam egy szobában, nála a rend az olyan fogalom volt ami hiányzott a szótárából :D kis ösvények vezettek a stratégiailag fontos támpontokhoz :D


Imádom a csajt, ezen a mai napig röhögünk és azon is hogy én hogy őrjöngtem mindig emiatt :D



Egy másik eset mikor többedmagunkkal indultunk vizsgára a lakásból (5-en) és szépen mentünk le nem hangosan, kulturáltan, de ugye magassarkúban, (az meg kopog)

A földszinti szomszéd másnap kopog, barátnőm kómásan, kávésbögrével a kezében kinyitja az ajtót. Az "úriember" közli:


-Kitaposom a beleteket meg eltöröm a kezeteket ha mé egyszer így vonultok le mint a vízilovak!


B-nőm rezzenéstelen arccal: Én meg lesz.om a fejed... és azzal a lendülettel rácsapta az ajtót :D

10. NomNom (válaszként erre: 1. - 71cb5a3af6)
2014. júl. 16. 11:38
:OO ...
2014. júl. 16. 11:37
senki sem élt még át hasonlót?
2014. júl. 16. 11:36
Asszem nálunk a legdurvább az ablakonkihányás, ill. fiúknál kih*gyozás volt.
2014. júl. 16. 11:35
Ezdegáz. Én 5 évig laktam koleszban, láttam és megéltem sok mindent, de ehhez szerencsére nem volt szerencsém :)
2014. júl. 16. 11:33
Mindenhol kb. ilyesmik történtek szerintem, vagy még egy pár fokkal durvábbak :-D
2014. júl. 16. 11:29
Három évig laktam főiskolai kollégiumban. Napokig tudnék mesélni :)
4. 71cb5a3af6 (válaszként erre: 2. - E49241a632)
2014. júl. 16. 11:16
igen.ezt egyszerre csinálta
2014. júl. 16. 11:15
amúgy van, de lust vagyok leírni:P
2014. júl. 16. 11:14
énekelt és közben maszturbált?:D
2014. júl. 16. 11:13
Elsőévesként egy gyerekkori barátnőmmel voltam egy szobában. Már a második héten 8-kor lefeküdt az ágyba, és zaklatott, hogy csukjam le a villanyt.Hát egyszer lecsuktam, ő ekkor elkezdett maszturbálni, pedig én még nem aludtam,és a szobában voltam.Nap közben Neoton, Demjén, KOncz Zsuzsa és APpostol dalokat énekelt hamisan és közben maszturbált, pedig én a szomszédos ágyon tanultam,vagy olvastam.Volt, hogy egész héten nem zuhanyozott.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook