Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Vannak köztetek akik egyedül futnak/kocognak? Hogy kezdtetek neki? Nem voltatok az elején szégyenlősek vagy ilyesmi? fórum

Vannak köztetek akik egyedül futnak/kocognak? Hogy kezdtetek neki? Nem voltatok az elején szégyenlősek vagy ilyesmi? (beszélgetős fórum)


2010. jún. 16. 08:45
KÖszönöm szépen a válaszokat! :)
2010. jún. 16. 07:44

Szia!


Mindig a kezdés a legnehezebb, de utána már nagyon jó lesz! :)


És miért is kéne szégyenlősnek lenni? Megnéztem a fotóidat, neked aztán nincs okod erre! :)

Én mindig azt mondom, hogy inkább szégyellje az magát, aki semmibe sem fog bele, csak a kifogások gyártásába... Te inkább büszke lehetsz arra, hogy egy jó dolgot megpróbálsz, és ezért teszel is.

Különben is, ma már nem tűnik csodabogárnak vagy őrültnek, ha valaki lemegy kocogni, akár egy lakótelepre is! :)


A kezdésnél lényeg a fokozatosság, azaz tervezd meg: először csak 5-10 perc, sétával kombinálva, az edzettségi állapotodnak megfelelően, majd fokozatosan emeld az adagot.

Ha könnyebb, vigyél magaddal zenét, hallgasd azt, az majd elvonja a figyelmedet a többi emberről, akiről azt hinnéd, hogy téged bámul (pedig nem is...).

Csak zenével a füledben azért legyél óvatos a közlekedésben és a kutyákkal!

2010. jún. 15. 21:26
meg kell próbálnunk legyőzni önmagunkat,mert a cél érdekében!Gondoljuk végig,nem érezzük magunkat kínosan mikor a kibuggyanó hurkákat látják az emberek?[!]vagy ha pont nincs a méretünkben olyan felső amit kinéztünk?
2010. jún. 15. 19:52
Én is azért nem futok, mert szégyenlős vagyok. Folyton arra gondolnék,h ki néz.. Tudom béna dolog.
2010. jún. 15. 19:47

sziasztok:]

én a szégyenlősség miatt nem futottam eddig,de elhatároztam [keményen],hogy itt a nyári szünet és minden nap futni fogok:)Legyőzöm Önmagam,hogy egy új leányzó kezdje a szeptembert:]

2010. jún. 15. 18:35

Én most elhatároztam hogy jövö héttől gyalog/futva megyek gyógytornára,mert reggel fél kilenckor kell ahhoz elinduljak hogy beérjek fél tizre.Minden 2-ik nap kell menjek,ugyhogy az oda-viussza út biztos meg fog látszani az alakomon is:)

Tegnap vettem megfelelő cipőt:)Igy pénzt is spórolok és csinosabb is leszek...


Az meg hogy ki mit szól ahhoz hogy én majdnem minden nap rohangálni fogok az úton,engem hidegen hagy...Akinek nem tetszik ne nézze......:)

2010. jún. 15. 18:24
Egyébként látok erre felénk is fiatal lányokat futni. A fülükben füllhallgatóval. Lehet estefelé kellene megpróbálni, akkor már hátha nincs annyi ismerős...
2010. jún. 15. 18:21
:) Én nem szégyenlős vagyok, hanem lusta...
2010. jún. 15. 18:20

szia!

hasonló problémával küzdök, így aztán neki sem állok...

a férjemmel voltunk múlt évben párszor a városligetben, úgy jó volt, bár nem együtt futottunk,mert ő azért lényegesen gyorsabb, de valahogy már az is társaság volt, h nem tökegyedül jutottam el odáig :)

magamban nem tudom, h mikor vinne rá a lélek.

pedig itt, ahol most lakunk is van egy városmajor. kb a szemközti oldalon :(

te ne legyél szégyenlős! inkább legyél büszke, h nekiállsz!

én már most büszke vagyok rád! :)

és talán ezt még magammal is megvitatom.

sok sikert!

2010. jún. 15. 18:15
Vannak köztetek akik egyedul futnak/kocognak? Hogy kezdtetek neki? Nem voltatok az elején szégyenlőseg vagy ilyesmi?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook