Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vannak békíthetetlen emberek?! fórum

Vannak békíthetetlen emberek?! (beszélgetős fórum)


29. flasch
2010. márc. 26. 09:01

kár, hogy nincs valami tuti békülés-recept!:)

de pont ebben ütközik ki, hogy miden ember más...

28. flasch (válaszként erre: 27. - Bosziii)
2010. márc. 25. 08:42

mindenkihez van egy út, csak meg kell találni, melyikre lépjünk....

ez a nagyon nehéz, sztem.

2010. márc. 25. 08:33
Vannak. hmmm. :-|
26. flasch
2010. márc. 25. 08:32
Hát igen, erőltetéssel sem szabad túlzásba esni, de nem is erőltetni akarom, csak megoldani. Mielőbb...
25. 01c8755c79 (válaszként erre: 24. - Flasch)
2010. márc. 24. 12:54
Szép napot Neked is... :o)
24. flasch
2010. márc. 24. 12:53

köszönöm nektek, most mennem kell, de mindenkinek hálás vagyok, hogy írtatok!

szép napot Nektek, sziasztok!

23. 01c8755c79 (válaszként erre: 22. - Adryca)
2010. márc. 24. 12:51
... sajnos ez így van.
22. Adryca (válaszként erre: 19. - Flasch)
2010. márc. 24. 12:50
Próbálj meg mégegyszer őszintén beszélni vele, de ha ennyire nem akar veled beszélgetni és egyáltalán esmmit akkor hegyd őt, mert ha nyomulsz a saját dolgaiddal akkor csak az ellenkezőjét éred el annak mit szertnél...
21. flasch (válaszként erre: 20. - 01c8755c79)
2010. márc. 24. 12:48

...igen, ez igy van.

ezért is vagyok bonyolúlt helyzetben. mert itt nem mondhatom, hogy jó-jó mit erőlködjek, muszáj megoldaNOM! ez van.

20. 01c8755c79 (válaszként erre: 19. - Flasch)
2010. márc. 24. 12:43
öööööö... hááát akkor illene rendbe szedni a dolgokat... és nem csak Neked...
19. flasch (válaszként erre: 18. - 01c8755c79)
2010. márc. 24. 12:42
mert elvileg egy ugyanazon családhoz tartozunk...
18. 01c8755c79 (válaszként erre: 17. - Flasch)
2010. márc. 24. 12:37
Miért kellene megtalálni? Miért akarsz mindenáron bemenni, ha ő nem akarja? Miért fontos Neked, hogy Ő ne haragudjon rád (bár szerintem nem haragszik, csak nem érdekled)?
17. flasch (válaszként erre: 16. - 01c8755c79)
2010. márc. 24. 12:29

még mielőtt jobban is megismeretett volna, gondolom onnan már kapta az infókat velem kapcsolatban, és igy előre fenntartással volt felém. és ezt szeretném megváltoztatni....

széllel szembe menni nem érdemes, vagy csak negyon nehéz? ez itt a kérdés....

és amúgy nem szeretek senkivel rossz viszonyba lenni, ezért mindent meg akarok próbálni, amit lehet.

de tudom, hogy zárt ajtón bemenni nem, csak zörgetni lehet....

de valahogy meg kéne találni a kulcsot ahhoz a fránya zárhoz, ami nyitja...:)

16. 01c8755c79 (válaszként erre: 14. - Flasch)
2010. márc. 24. 12:26

Valószínű, hogy az, akivel együttél fontosabb annál, mintsem, hogy bárminemű icipici konfliktusba keveredjen vele miattad... tegyük fel, hogy kibékültök.

De egyébként fontos voltál Te ennek az illetőnek annyira, hogy akár haragot tápláljon irántad... vagy békét akarjon?

15. flasch (válaszként erre: 10. - 01c8755c79)
2010. márc. 24. 12:23

tudod, ebben én is érzek igazságot, ha jól belegondolok.

mert egy kis nézeteltérésből(nem az volt a véleményem egy dologról, mint neki, ezzel bántódott meg) nem hiszem, hogy örök haragot gerjesztene bárki, hacsak nem igaz ez, amit leirtál....

14. flasch
2010. márc. 24. 12:21

igazából úgy itél meg, hogy nem is ismer egyáltalán, mármint emberileg...csak egy olyan emberrel él együtt aki engem nem bír, és gondolom innen már nem kell magyarázni.

a megbántás egyszeri volt, de kaptam én is visszafelé, szóval pro-konta volt, nem csak egyirányú.

és bár én is sokáig tudom hordozni a megbántottságomat, egy idő után mégis azt mondom az élet túl rövid ahhoz, hogy görgessek magamelőtt egy negativ mondatot.

ezért szeretnék békülni, csak ezt neki is be kéne látni....

13. bászti216 (válaszként erre: 11. - Adryca)
2010. márc. 24. 12:20

Csak lehet ,hogy nem hinné már el neki...

Persze nem bántani akarlak..Elöször gondolkozni kell még ha néha nehéz is...

12. bászti216 (válaszként erre: 7. - Flasch)
2010. márc. 24. 12:19

Akkor nem gyengén megbánthattad,az a legszarabb mikor valakinek az önérzetét bántják,velem is ezt tették...:(0

Pont a gyenge pontomba rugott ,hol én mindig segitettem neki...és megbocsájtottam eddig..

11. Adryca (válaszként erre: 7. - Flasch)
2010. márc. 24. 12:19

Hát figyelj vannak olyan dolgok amikre nagyon érzékenyek az emberek, ha pont beletrafálsz egy ilyenbe azt nem lehet könynen megoldani...

Szerintem próbált meg neki tök őszintén elmondani, hogy mit gondolsz és mi történt akkor, meg hogy te szeretnéd ezt rendezni, de úgy látod ő nem. Ha nem enyhül meg akkor hagyd egy kicsit békén.

10. 01c8755c79 (válaszként erre: 7. - Flasch)
2010. márc. 24. 12:18
... lehet, hogy rosszul érzem, de ha egy ilyen dolog miatt elfordult tőled, és elzárkózik a megbeszéléstől, nem adja meg a jóvátétel lehetőségét.... akkor ő ezt a VALAMIT csak ürügynek használta, hogy kizárhasson az életéből... nem szeretett, nem volt a barátod előtte se... szeeeeeeeeeeerintem.
9. 223cf40dc0 (válaszként erre: 4. - Flasch)
2010. márc. 24. 12:16
megkéred személyesen, hogy szánjon rád egy kis időt, mivel szeretnél beszélni arról a bizonyos esetről, elnézést kérni, megmagyarázni ...... ha kedves voltál neki te is legalább annyira, mint ő neked, akkor legalább meghallgat, ha még ezt sem, mivel sértve érzi magát ..... akkor lehet nem éri meg törnöd magad, bár érdemes egy kis időt adni és újra próbálni .... aztán lehet végképp eltört az a bizonyos és akkor már soha nem lesz a régi ...... mert ugye nem gondolkodunk egyformán, ami neked egyértelmű az másnak lehet nagyon bonyolult ....... (én a békíthetetlenek közé tartozom, bár nagyon sok kell ahhoz, hogy azt a pontot elérjem - viszont, amikor teli a pohár, hát onnan vissza nem fordít senki!)
8. bászti216 (válaszként erre: 4. - Flasch)
2010. márc. 24. 12:16

Ha csak egyszer bántottak meg oké de ha már többször akkor igy jártál.

Nekem is van egy konkrét személy akivel nem tudok és nem is akarok bezsélni ,mert millioszor megalázott.

És megvagyok néküle inkább igy minthogy azt várjam mikor támad hátulról ismét...

2010. márc. 24. 12:16

több hónapja megy ez a dolog, és már nagyon szeretném megoldani,de valóban úgy állunk, hogy én szeretném, de ő...

nem tudm, mit kéne tenni ilyen helyzetben, mert egy apró félreértés miatt, "rámhúzott" egy negatív személyiségképet, de egyáltalán nem jól gondolja.

Volt egy rossz pillanat, mikor indulatból olyat mondtam amit nem kellett volna, és ezt bánom azóta is, de olyan, mint egy jégcsap...

van mikor az idő sem segit...?!

6. Adryca (válaszként erre: 4. - Flasch)
2010. márc. 24. 12:14
Nekem van egy "csládtag" igazából a párom családjából aki úgy megbántott, hogy soha nem tudnám elfelejteni neki ha akarnám se. De ha legalább próbálkozna megbeszélni az segítene. (igaz ő nem is akarja, hogy elfelejtsem) De mindenképpen őszintén beszélj vele. Ha csak próbáltok úgy tenni, mintha nem történt volna semmi az nem elég. Megkell beszélni!
5. 01c8755c79 (válaszként erre: 4. - Flasch)
2010. márc. 24. 12:12
... sehogy.... ha nincs nyitva feléd, nincs nyitva a békülésre, akkor idő... majd megnyílik... talán...
2010. márc. 24. 12:10

hát igen, ami a legnehezebb.

és aki elzárkózik ettől, azt hogy győznétek meg, hogy egy beszélgetésre adjon lehetőséget?

3. 01c8755c79 (válaszként erre: 1. - Flasch)
2010. márc. 24. 12:06
... beszélni ..... beszélni... kibeszélni... megbeszélni... átbeszélni... :o)
2010. márc. 24. 12:06
Nincs jobb egy őszinte beszélgetésnél.
2010. márc. 24. 12:05

Sikerült megbántanom egy ismerősömet, de nagyon szeretném jóvátenni!

Konkrétan nem szeretném taglalni, mert tudom, ő is olvassa ezt az oldalt, de a lényeg, hogy önérzetében sértettem meg, nem most, már hónapokkal ezelőtt. Azóta gndolkodom rajta, hogyan tehetném jóvá, de ide a sablonos dolgok kevésnek bizonyulnak(kedves emailek stb.) mert azóta mindketten érezzük a feszültséget, nem tudunk rendesen beszélgetni stb.

Nagyon szeretném megbékíteni és nagyon bánom ami történt, kérlek segitsetek pár jó, hasznos békülős-tippel!

Nagyon hálás lennék érte!

Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook