Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vandálok összekarcolták az autómat! fórum

Vandálok összekarcolták az autómat! (beszélgetős fórum)

2014. máj. 19. 07:18
ilyen sajnos barhol elofordul.
2008. aug. 22. 15:24

Na mi is így jártunk!

És az a furcsa, hogy a szülőfalumba látogattunk haza, és a városban nem bántotta senki, ott meg alig hazamentünk, megkarcolták:(

Nem értem a vandáloknak miért jó ez!!!Ha az övét karcolnák, nem tudom mit szólna:(

2008. júl. 29. 15:24

Persze, mondjuk nekem nem összekarcolták, hanem arra jöttem ki a tescoból, hogy valaki csodásan beletolatott a kis suzukim elejébe, szegénykén lógott a rendszám, meg a lökhárító. Azóta már másik kocsink van (mert sajna rommá törtem a suzukit:( ), de vele is megtörtént már ez, csak belé egy ismerős tolatott, ráadásul az oldalába. De szerencsére kifizette az illető a javíttatást!

Viszont anyukámék kocsijába karcoltak egyik éjjel egy szép nagy A betűt, a motorháztető közepére sikerült elhelyezniük a s*ggfejeknek a "remekművet".

2008. jún. 24. 11:47

Ma reggelre a házunk előtt parkoló kocsimat két oldalon-mert úgy szimmetrikus-szépen összekarcolták. Tudom mással is sajnos, előfordult már ilyen, és nem ez a világ vége, de akkor is, hogy lehetnek az emberek ilyen vandálok.

Valakivel közületek előfordult már hasonló??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook