Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vanda baba érkezése a távoli Angliában fórum

Vanda baba érkezése a távoli Angliában (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Vanda baba érkezése a távoli Angliában

18. fdc01a5d38 (válaszként erre: 17. - Hajni80)
2010. márc. 11. 10:47
Köszi. Nyugi,biztos minden rendben lesz.Most így visszagondolva,végülis nem bánom,hogy nem kellett állandóan dokihoz rohangálnom.Ráadásul itt semmit sem kellett fizetni,fel sem merült,sőőőt,nem is szabad.Amikor ajándékot akartam adni az egyik kedves midwife-nak,nem akarta elfogadni,merthogy nem szabad...de azért egy kis anyukámféle sütit "ráerőltettünk" :)Azt nem is írtam,hogy császár utáni 2.napon,már otthon voltunk.
2010. márc. 11. 07:55

Gratulálok, nagyon szépek vagytok:-)

A történeted erőt ad egy kicsit Nekem. Hasonló helyzetben vagyunk, csakhogy mi még babavállalás előtt. Nagyon nehéz eldönteni, hogy itt szülessen, vagy "otthon". Még egyszer gratulálok.

2010. márc. 11. 06:45

gratulálok!!

jó élete lesz a kis csöppségnek :)

15. fdc01a5d38 (válaszként erre: 14. - Zelzele)
2010. márc. 10. 19:00
Hááát,igen,nem viszik túlzásba a terhesgondozást...idegeskedtem is eleget miatta,pláne, hogy az első 4 hónapot végighánytam.Így kellett volna dolgoznom,ráadásul éjszaka...hulla voltam,volt 3 olyan nap,amikor már nem volt erőm felkelni az ágyból,annyira le voltam gyengülve.Persze itt a dokit nem nagyon hatotta meg.Arról nem is beszélve,hogy nem 20évesen lettem terhes,hanem 35.De minden jó,ha a vége jó!
2010. márc. 10. 15:34

Szia! En is itt kinnt szultem csaszarral 2008-ban. Az is vicces volt, 9 honapig kb 4x latott a midwife. 2 hettel tulhordtam, akkor bezavartak a korhazba, h akkor most inditunk. Kiderult, h a gyerek mar nagyon nagy es veszelyes lenne, ha termeszetes uton szulnem meg-igy csaszar lesz. Tenyleg le a kalappal a korhazzal, stb. De a terhesgondozas gyakorlatilag egyenlo a nullaval.

Ja es nem szamit,h reggel 8-ra kellett mennetek, mert nem szamitottatok emergency c-sectionnek. Valoszinuleg kifogtatok egy olyan napot, ahol nalatok "fontosabb" kismamakat kellett muteni. ENgem is 9-ra hivtak be, de "szerencsere" delben mar toltak is a mutobe.

Mindegy. Kinnt van:-))))))))) Gratula a nagylanyhoz!

13. fdc01a5d38 (válaszként erre: 2. - Bia0723)
2010. márc. 10. 15:18
nem tudom,hogy Angliában mindenhol így van-e, de itt nekem kellett kérnem, hogy nagyjából mérjék már meg mekkora a picúrkám.Na,az is vicc volt,ahogyan megmérték... az ölemben tartottam, úgy rakták oda a "mércét":) Ja, és arról nem beszélve, hogy azóta kétszer tudtam megmérni. (amatőr-módon, itthon) Hiába kértem, hogy "hivatalosan" is szeretném tudni,hol tartunk, kinevettek, hogy nem kell azt méregetni,látszik, hogy szépen nő ez a gyerek! köszi. ( megj.: Most 7 hónapos, és szerintem kb: 66 cm. )
12. fdc01a5d38 (válaszként erre: 6. - 3a92f8d690)
2010. márc. 10. 15:10

Köszi!

Akkor nem volt túl kellemes,hogy nem ihattam, nem ehettem,de mi ez a vajúdásokhoz képest,amikről hallottam,olvastam! Végülis kibírtam, inkább az idegesített, hogy nehogy a baba éhezzen... :)

11. fdc01a5d38 (válaszként erre: 9. - Csocsoszán2)
2010. márc. 10. 15:05
:)
10. Binky
2010. márc. 10. 14:51

Nagyon szép neve van:)

Vanadisz germán szépségistennő azt hiszem.

2010. márc. 10. 14:11
A legszebb unoka akit eddig láttam.
2010. márc. 10. 13:34
Gratulálok! Igazán gyönyörű a kislány!!
2010. márc. 10. 13:22

Szép kis történet!

Gratulálok a picilánykához!

(szép nap az az augusztus 4.-e, én is akkor születtem csak 23 évvel ezelött!:) )

2010. márc. 10. 13:17
Szia Gratulálok a babátokhoz:-)) Jól leírtad hú de ez a nem evés ivás jajj.......
2010. márc. 10. 11:14

Szia!Gratulálok nektek a kislányotokhoz.

Én 2009.augusztus 24.-én szültem Bíborkámat budapesten pont 20 nap mulva.Az biztos hogy egy kis angyalkák a picik én is imádom az enyémet,vagyis nekem 2 kislányom van.Üdv Erika

2010. márc. 10. 11:02
Jaj,ugyanilyen pihe-puha bundazsákot kaptunk kintről!!!Imádtam:)))
2010. márc. 10. 11:00

Szia!

Én is gratulálok,és nagyon jó egészséget kívánok nektek.

Én is császáros voltam,és a sógornőm pedig Angliában él,majd elmesélem neki a történeted.

2010. márc. 10. 10:19
Gratulálok a kislányodhoz!!Igazán aranyos kisbaba!!Viszont az furcsa,hogy Angliában nem mérik a baba hosszát!?Érdekes!!Minden jót nektek!!
2010. márc. 10. 10:03
Már kb. 4 éve voltunk házasok, és szerettünk volna egy kisbabát, de "igazán" nem tettünk érte semmit. Abbahagytam a fogamzásgátló szedését, és kb. 1 év múlva elmentem nőgyógyászhoz, hogy megtudjam, hogy minden rendben van-e velem? Azt mondták, igen. 2007 januárjában kiköltöztünk Angliába, és kb. 2 évre rá a sors azt akarta, hogy itt szülessen meg az én kis Hercegnőm. Az Ő szülinapjáról szól ez a kis történet.

Ugrás a teljes írásra: Vanda baba érkezése a távoli Angliában

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook