Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van, volt valakinek masszőr párja? fórum

Van, volt valakinek masszőr párja? (beszélgetős fórum)


2013. ápr. 22. 11:34
Sziasztok! Én masszőr vagyok, sőt mostmár a párom is masszíroz. No az az igazság, hogy ha évek alatt hozzászoksz, akkor egy test csak egy test. Igaz ugyan, hogy én nem látom a testüket, de végigtapizom őket ha úgy tetszik, és nem tud lázba hozni egy nő sem a masszázságyon. Az olyankor munka. És ha munka van akkor munka van. Épp ezért nem kell ilyenkor féltékenynek lenni, higgyétek le nekem! Még az exeim se hoznak lázba a masszázságyon, volt már rá precedens, hogy olyan lány aki amúgy érdekelne és még lehetne is bármi sem váltott ki belőlem a munkamorál okán semmit. A nőgyógyász sem léphet félre minden pácienssel nem igaz?! :)
2009. júl. 23. 21:44
Nem csak jó alakú fiatal nőket taparol. De ez nem tapperolás, masszírozás. És néha csúnya nőket is kell masszírozni, nem hiszem hogy megkívánná.
2009. júl. 22. 14:50

Hűha,nekem még nem volt,de nem is szeretnék, mondjuk szerintem a páromon kívül más már nem lesz az életemben...

De kitudja:P

Nem lehet jó érzés,főleg ,hogy én (betegesen )féltékeny vagyok

---bár ezt még soha nem mondtam senkinek:)

És tuti nem viselném el,hogy ha nálam szebb és csinibb nőcskéket masszírozna...:(

De ez lehet már más tészta ,ami az önbizalomhiányból fakad...

2009. júl. 22. 14:45
Persze, hogy féltékeny! Az embernek ez olyan intim valami, és valljuk be, hogy van 1-2 rámenős tyúk aki élvezi az ilyen helyzeteket!!!
2009. júl. 22. 14:45
Nehezen viselem a tudatot,h más nőket fedetlenül lát.
2009. júl. 22. 14:44
egyébként sztm a nők nagy többsége nem tudná elfogadni. pl. én sem tudnám, az tuti!
2009. júl. 22. 14:42
az biztos sz@r lehet... de képzeld el, hogyha mondjuk chippendale fiú lenne. na az sztm még rosszabb lenne.
2009. júl. 22. 14:41
Féltékeny vagy?
2009. júl. 22. 14:40
...mert szar érzés, hogy az ember párja, más nőcskéket "taperál"
2009. júl. 22. 14:38
Miért ilyen nehéz elfogadni??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook