Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van vmi ötletetek, milyen búcsúajándékkal lepjük meg a bölcsis gondozónéniket? fórum

Van vmi ötletetek, milyen búcsúajándékkal lepjük meg a bölcsis gondozónéniket? (tudásbázis kérdés)


7. kathlee (válaszként erre: 6. - Kitrákotty)
2010. aug. 7. 07:31

Szia!


Igen, én is csináltam közös képet velük, pont ebből a célból. De én kis képeslap szerűségnek csinálom meg, mert a képkeretet túl soknak tartom... Ezt csak beteszi egy albumba és kész.

Nem hiszem, hogy ellenkező esetben "idegen" gyerekek képével díszíteném a lakást a saját gyerekem, unokám helyett. Na meg ha évente csak pl 3 darabot kapnak, akkor már kész vitrin kéne nekik.


Persze ez csak az én véleményem! És köszönöm a hozzászólást!

6. kitrákotty (válaszként erre: 1. - Kathlee)
2010. aug. 6. 21:06

szia!


Én csináltam róluk közös képet a fiammal (külön-külön), és azt kapták meg szép keretben, photoshoppal díszítve (scrapbook), csak annyit írtam rá, hogy KÖSZÖNJÜK! + aláírás (gyerek+anyukája+apukája)

meg persze a gyerek nevét, jele is rajta volt a sarokban, és hogy mettől meddig voltak együtt :-))

nagyon örültek neki :-))


(ha gondolod e-mailben meg tudom mutatni)


vettem mellé még - virág helyett - egy-egy csomag szív alakú bonbonokból álló csomagot.

5. kathlee (válaszként erre: 4. - Pmjudit)
2010. aug. 6. 14:04

Igen, olvastam! :) Tényleg nagyon aranyos.

Én vmi rövidebre gondoltam, aminek az elolvasáról egyből a lányom jut eszükbe.

Majd még keresgélek.

4. pmjudit (válaszként erre: 3. - Kathlee)
2010. aug. 6. 13:53
A naplómban le van írva - nekünk nagyon tetszett.
3. kathlee (válaszként erre: 2. - Pmjudit)
2010. aug. 6. 13:50
Igen, erre én is gondoltam, hisz van közös fotó a gondozónénikkel, csak idézetet nem találtam még!
2010. aug. 6. 13:44

Mi nyár elején búcsúztunk, vettem virágot, desszertet, de a legszemélyesebb ajándékot készítettük. Félbehajtottam egy dekorlapot, kívülre rányomtattuk, hogy kitől- kinek + az évszámot, belülre rajzolt a kisfiam - azaz firkált, rányomtattunk egy búcsúverset, a másik oldalába betettük a Szabika fényképét. A verset megtanulta, de sajnos nem mondta el a búcúsásnál.

Képet találsz erről az ajándékroól a naplóm 635-636. bejegyzésénél.

2010. aug. 6. 13:38
Van vmi ötletetek, milyen búcsúajándékkal lepjük meg a bölcsis gondozónéniket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook