Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van valamilyen fóbiád, iszonyod, undorod? fórum

Van valamilyen fóbiád, iszonyod, undorod? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2009. máj. 26. 07:43
fóbiám van a bogaraktól, meg minden csúszó-mászóállattól és az egyik kolleganőmtől
2009. máj. 5. 21:47
békák, gyíkok...brrrrrrrrrr.....
343. Betty's
2009. máj. 5. 21:39
pókok
2009. ápr. 17. 18:17
postaládafóbia
2009. ápr. 17. 18:16
Mosogatástól???
2009. ápr. 8. 16:14
Rettegek a madaraktól, és bármitől aminek tolla van!
2009. ápr. 8. 16:04
elöfordul.
2009. ápr. 6. 21:47
gáztüzhelytöl
2009. ápr. 6. 21:46
Én a tűtől meg a késtől félek nagyon, de nagyon, meg a pókoktól, illetve általában a bogaraktól.
336. makrai.lilla (válaszként erre: 335. - Mic7u)
2009. ápr. 6. 21:37
nem mondtam h örült vagy de sajna nemtudom ezeket elképzelni...számomra fura most is.
335. Mic7u (válaszként erre: 333. - Makrai.lilla)
2009. ápr. 6. 21:34
Nem hinném, hogy őrült lennék. Rosszul fogalmaztam. a hangokat nem kifejezetten haloom.. inkább ha valami kis neszt halook, abba képzelembele azt a hangot... Mittomén ha nyáron meleg van és utána jön az eső, és hűl a tető, akkor kattog. Azok spec ilyen helyzetekben léptek. Ilyen dolgokra kell gondolni.
334. Mic7u (válaszként erre: 327. - Youlcsi)
2009. ápr. 6. 21:32
Én a darázs-méh illetve ezek fajtáitól ugyanígy félek. Főleg azóta, hogy tavaly egy méhkas teljes lakossága bekültözött a szobámba,és magukkal hoztak egy darázs-családot is. Reggel arra ébredtem, hogy egy csapat méhecske mászi ka falvédőmön. Guszta volt.
333. makrai.lilla (válaszként erre: 331. - Mic7u)
2009. ápr. 6. 21:30

ez kicsit olyan skizós dolog , nem?

hang hallás stb...

2009. ápr. 6. 21:29
most már a fogorvos a fóbiám,mindig tesznek róla hogy jobban féljek..(25 perc vésés stb után )
331. Mic7u
2009. ápr. 6. 21:27

Helo! Én még csak 14 éves vagyok, és szerintem elég komoly fóbiám van, ha ez az. Ha hosszabb ideig egyedül vagyok itthon, (nem a sötéttől vagy ilyesmitől félek) feljövö ka szobámba, nekiállok gépezni, tvzni vagy ilyesmi. Egy idő után elkezdek hangokat hallani. Ajtócsukódást, motoszkálást. Nem merek lemenni a konyhába Ha le kell mennem pánik tör ki rajtam. A hangokat ugyanis betörőkkel vagy (ne nevessenek ki) űrlényekkel azonosítom. Ha leérek a lépcső aljára, a szemem elé kúszik a saját halálom, és annak változatai. Tudom, hogy nincs ott semmi és nincs mitől félnem. Fél percnél tovább nem tudok megmaradni azon a szinten, ha egyedül vagyok és jóideje nem beszélek senkivel. A kb fél perc leteltével eszeveszetten rohanni kezdek fel a szobámba, leülök a gép elé. Felhívom apáékat valami hülye kis ürüggyel pl hogyan kell becsukni az ablakot, mert nem tudom hogyan kell. Nevetséges vagyok. Ilyenkor felkapcsolom a villanyokat(ha szürkül vagy este van) és felhangosítom a tvt, hogy ne halljam a lépteket, meg a motoszkálást. A padtársam akivel ma beszéltem nyugtatást kérve, megpróbált kikezelni belőle, olyan módon, h mindig mondta, h mit mondogassak magamban, és mérjem az időt, meddig bírok lennt maradni. Mondanom sem kell, h csak még jobban eluralkodott rajtam a pánik, és sírógörcsöt kaptam. Tudtam, hogy nem eshet bajom. De mégis nem tudok ezektől a dolgoktól szabadulni. Nem a konyhától félek, hanem a haláltól. Van hogy órákig vagyok ilyen állapotban. Ha lemegyek, akkor is legtöbbször futok, vagy megint felhívok valakit a barátaim közül. Anya kinevetett. Szerinte jó élénk fantáziám van, ez minden. Ez nekem olyan mintha vkit akinek víziszonya van belöknének a tengerbe. becsukom za ak A gyomrom ugrál, és minden bajom van és kitör tőle a frász.

A többiek javasolták, hogy próbáljam ki, hogy ha itthon vannak anyáék, csukjam magamra a szobám ajtaját ne kulcsra, csak résnyire, kapcsoljam le a villanyt és tévézzek, vagy ilyenek. Nem sokáig bírtam. Este égve kell hagynom a folyosói villanyokat, és tévével alszom el. A villany azért kell, hogy lássam az árnyékát annak, aki meg akar esetleg ölni. Kérem segítsen/tek, mert meg akarok ettől szabadulni. Úgy látszik saját magamtól már nem tudok. Amúgy azt, hogy mit tulajdonítok a hangnak, azt nem én döntöm el, HANEM A tudatalattim befolyásolhatja a dolgokat.

330. H.Ancsi (válaszként erre: 327. - Youlcsi)
2009. márc. 30. 11:58
A sárga csíkosoktól én is félek, főleg mióta az óriás fajtája beköltözött a födémünkbe. Átlag 6-7 cm-sek voltak. Amikor beözönlöttek a nappaliba, az kicsit horror volt. Igaz én csak attól félek, amit nem látok /kajában, ruhában, fotelban stb/,
329. Tidike (válaszként erre: 314. - Kry84)
2009. márc. 30. 11:47
Nekem is van liftfóbiám, de már enyhült egy kicsit. A VI. emeleten lakunk, lefele gyalog járok, fölfele már bemerek szállni a liftbe. Valahogy ertő vettem magamon. Egyszerűen viszont lefele még nagyon félek a liftbe. Nem értem miért van így, de ez van. Megmagyarázhatatlan.
328. Tidike (válaszként erre: 324. - Ce91523917)
2009. márc. 30. 11:44
A hülyeségre és a hazugságra arra nagyon allergiás vagyok :)
327. youlcsi
2009. márc. 17. 08:55

rettegek mindentől, ami kicsi, sárga-fekete csíkos és zümmög. még akkor is, ha teljesen ártalmatlan. ha betéved a szobába, inkább egy ajtóval arréb költözöm, és megvárom, amíg valaki jön, és kinyírja :)


egyéb rovaroktól is sikítani tudok, de csak hirtelen találkozásnál. utána már nem zavarnak.


ja, és mostanában tartok attól, hogy besokallok... de ez már más téma :)

326. hjaniko
2009. márc. 17. 07:50
néha némi iskolaundor:)
2009. febr. 16. 18:41
Olyan nincs,amit ne tudnék leküzdeni.Ha muszáj a pókot is megfogom,vagy akár az egeret is.
2009. febr. 16. 18:12
a hülyeségre rettentően allergiás tudok lenni.!
323. Franc22
2009. febr. 16. 18:06
undorodom a pókoktól
322. dancingqueen (válaszként erre: 321. - Panna0127)
2009. febr. 16. 18:06
dr. néni itt van hoxán,én is tőle kértem segítséget. aranyos volt,válaszolt-igaz,egy mukkot nem értettem kb abból,amit írt)de nagyon segítőkésznek tűnt.próbld meg,hátha ő tud segíteni
2009. febr. 13. 16:12

ÜDV!

A segítségeteket kérem. Tegnap kiderült,olyan erős klausztrofóbiám van, hogy nem vagyok képes végigfeküdni egy MR vizsgálatot, bár szükségem lenne rá. Mit tudtok a témáról? Létezik-e más vizsgálati módszer? Esetleg van már köztetek olyan, aki kigyógyult valamilyen fóbiájából?

2009. febr. 11. 13:03
Bogarak ellen elég sok:-D
2009. febr. 11. 13:01
Rettegek a kígyóktól. Még a tv-ben sem bírok rájuk nézni. Ha a szabadban (erdőben) meglátok egyet ledermedek, mint aki megbénult. Még hang sem jön ki a torkomon. Szörnyű érzés.
2009. febr. 11. 12:53

Persze: nem csípem az állatvilág azon szereplőit, akiknek négynél több lábuk van, főleg, ha a lakásban grasszálnak.

Egyszer egy liftben ragadtam, egyedül, azután jó időbe telt, mire nem pánikoltam a liftekben.

Utálok tömegben hömpölyögni.

A moziban csakis a legszélső székben ülök.

Mindenhol kezet mosok.(néha már a Monk-szerű kéztörlő is nálam van:))

Most ennyi jut eszembe (illetve tökfőzelék, finomfőzelék, vér és egyéb undorom is van).

2009. jan. 19. 23:20
A darázs, vagy méhecskétől rettegek!!!!
2009. jan. 19. 23:02
Mozgólépcső!!!!!!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook