Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van valami "képlet", hogy az uh értékek alapján két számmal valamit csinálva ki lehet számolni a baba súlyát. AC meg valami kell hozzá. fórum

Van valami "képlet", hogy az uh értékek alapján két számmal valamit csinálva ki lehet számolni a baba súlyát. AC meg valami kell hozzá. (tudásbázis kérdés)


6. 9379ff445f (válaszként erre: 4. - Afrodita)
2010. jan. 2. 22:09
így van, lehet egyforma hosszú combcsontja egy 2 kilós megy egy 3 kilós bébinek is!!!
2010. jan. 2. 22:01
Képlet nincs rá, combcsont és mellkörfogat alapján számol az uh, ha jól emlékszem... de ez egy becsült adat, ami kb plusz, mínusz fél kg tévedhet.
4. Afrodita (válaszként erre: 2. - 416b7aa963)
2010. jan. 2. 21:55
Nekem is megnézte az orvosom, a szülés előtt 3 nappal. Azt mondta, hogy 2,80 kiló körüli a baba és vállas gyerek lesz! Ehhez képest 3,80 lett, és tele volt vele a pólya!:-) Tehát én nem nagyon bízom ebben a látatlanban számolgatásban.
2010. jan. 2. 21:51

nem ismerem a képletet,de ezen az oldalon: [link]

minden adatot meg tudsz nézni uh-d alapján besorolod h a 3 közül melyik csoport a babád/pl h a crl-je alapján hová tartozik/és a többit is láthatod. súly a 28.héttől van,de visszafelé lehet kalkulálni. én is innen néztem,és bejött a babám születési súlya

2010. jan. 2. 21:42
Tudja valaki mire godolok?
2010. jan. 2. 21:42
Van valami "képlet", hogy az uh értékek alapján két számmal valamit csinálva ki lehet számolni a baba súlyát. AC meg valami kell hozzá.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook