Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van valami amitől a barna haj színe erőteljesebb lesz? fórum

Van valami amitől a barna haj színe erőteljesebb lesz? (beszélgetős fórum)


2012. dec. 5. 19:32
Diófalevél főzet, dió külső zöld héja és a fekete tea is jó barna hajra. A koffein a hajnövekedést is serkenti.
12. c03449be8b (válaszként erre: 1. - Ee044cd16b)
2010. febr. 19. 04:43
Régen voltak reflex samponok,nem tudom,hogy még létezik-e,de vannak samponok:barna,szőke,vörös,fekete hajra.
11. c03449be8b (válaszként erre: 10. - 7c79ff1565)
2010. febr. 18. 05:46
vannak olyan oldalak,ahol ki lehet probálni,mindenféle hosszúságú és szinű hajat.Csak egy jó arckép kell rollad,és már lehet is próbálgatni./igen szorakoztató lehet!/
10. 7c79ff1565 (válaszként erre: 9. - Lizesett)
2010. febr. 17. 20:17
nem is szeretném - csak kipróbálnám magam szőkén ,sokkal jobb lenne, de pont ez az amiért nem akarom, emrt roncsolja a hajat.. a szép hajamat meg áááááá, inkább maradok barna.
9. lizesett (válaszként erre: 7. - 7c79ff1565)
2010. febr. 17. 20:12

Sötétbarna hajat nem igazán lehet világosítani, szőkét szokták kicsit élettelibb szőkévé varázsolni kamilla-főzetel vagy citromos öblítővízzel.

Egy tanácsot remélem megfogadsz tőlem: ne csináltass semmit a hosszú hajaddal, később se. Ilyen színnel áldott meg a sors, fogadd hát el! Biztos vagyok benne, hogy mindenki úgy szép ahogy megszületett! :)

Én is melíroztattam a hosszú hajamat (mindössze kétszer) de úgy megbántam, hogy azóta soha nem volt a vágáson kívül csinálva vele semmi. Nagyon roncsolta a hajamat a szőkítő és éveket kellett várnom amíg lenő. (Legszivesebben sapkában jártam volna addig amíg tartott ez a folyamat!)

Remélem megfogadod!

És ne feledd azt se, hogy egy festett haj soha nem lesz olyan szép mint egy természetes színű haj.

:)

Szép estét nektek!

2010. febr. 17. 19:42
kávé
2010. febr. 17. 19:34
Nekem meg pont az ellenkezője kéne. Sötétbarna a hajam, és ezt szeretném világosítani. Erre van valakinek valami tuti tippje, ötlete? Nem szeretném hidrogéneztetni, festetni sem egyenlőre. (még sose festettem a hajam, és hosszú, szép, de már unom ezt a szint. Világosabba bőröm, kékes zöld a szemem, ne msi áll jól igazán a barna. Talán ha kicsit világosabb lenne.. )
2010. febr. 17. 19:27

Találtam még valamit:


"Hasznos kopács

A termés külső húsos burkát, a kopácsot diószüretkor kell gyűjteni, és vékony rétegben kiterítve, napon szárítani. A penészes vagy megfeketedett részeket gondosan ki kell válogatni.

A diókopács drogja csersavat (az éretlen még többet) és C-vitamint is tartalmaz.

Főzetét belsőleg izzadás, gyomor- és bélhurut, valamint étvágytalanság ellen használják. Az ilyen főzettel mosott barna haj csillogóvá válik, sötétebb árnyalatot kap.

Az olívaolajban kifőzött kopács kiváló hajkenő, dióolajként árusítják.

A barna fapác alapanyaga is a zöld burokból készül."

5. f979700a86 (válaszként erre: 2. - Lizesett)
2010. febr. 17. 19:26
A dió levél főzete a jó.A fiatal még puha dió burka is jó.
2010. febr. 17. 19:24

Találtam róla egy oldalt!

Nézz szét ott, hátha találsz valami kedvedre valót! :)


[link]

3. IßyOO7 (válaszként erre: 1. - Ee044cd16b)
2010. febr. 17. 19:22
A sörtől,és az ecettől is nagyon fényes lesz a haj!Szerintem a színe nem lesz erőteljesebb a hajnak tőle.Arra próbálj ki esetleg hajbemosó sampont!Az létezik szőke,vörös,és barna hajra is!;o))Kiváncsi vagyok írnak-e majd valami okosságot a barna hajra!;o)
2010. febr. 17. 19:20
Nem akarok hülyeséget mondani, de mintha dióhéj főzetre (?) emlékeznék. Ha gondolod akkor nézz utána, hátha találsz róla valamit.
2010. febr. 17. 19:18
A természetes szőke hajat, ha kamillateával öblítik még erőteljesebb lesz a színe, illetve csillogóbb is. Van valami ilyen módszer a barna hajra is?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook