Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van valakinek tüdőtranszplantációról tapasztalata? fórum

Van valakinek tüdőtranszplantációról tapasztalata? (beszélgetős fórum)


10. Siri
2010. márc. 11. 18:10
Apukám is tüdőtranszplantáció előtt áll. E-mailezzünk inkább. Email címem: nyifinyifi@citromail.hu
9. Siri
2010. márc. 11. 18:09
Szia Cand Ida most találtam rá a fórumodra! Légyszíves jelentkezz!
2009. ápr. 26. 17:21

Szerintem ezt csak halogatni lehet! :) ha feladtam volna, már nem lennék...nekem a transzplantáció egyet jelent a feladással...pedig volt, hogy hónapokig csak az ima tartott életben és az oxigénpalack. Egyet tanultam meg, küzdeni és ragaszkodni az élethez...de nagyon! És épp ennyire ragaszkodom a saját tüdőmhöz is, mert ez a sajátom, legalább már ismerem, még nem hagyott cserben, ha nincs is jelenleg topp állapotban! :) De tudom, hogy lesz!!!

A diagnózis 5 év után sincs még...szerintem így öngyilkosság is lenne beleegyezni, hisz ami ezt megbetegítette, az az újat is tönkreteheti.

7. abri
2009. ápr. 26. 09:34
Ilyen fiatalon? Borzasztó. Milyen betegség következtében szorulsz rá? Ezt lehet halogatni?
6. Cand Ida (válaszként erre: 5. - Abri)
2009. ápr. 25. 22:38
Elvileg nekem kéne...de én évek óta hallani sem akarok róla. Eddig csak olyan tapasztalatom van, akinek nem sikerült :(....annál pedig minden jobb, még a vegetáció is.
5. abri (válaszként erre: 4. - Cand Ida)
2009. ápr. 24. 19:02
Van valakid aki tüdőátültetésre vár?
4. Cand Ida (válaszként erre: 3. - Abri)
2009. ápr. 21. 15:31

Köszi:)

Az mindenképp pozitív, ha jól néz ki és jól van.

Igen, még mindig Bécsben csinálják, többnyire magyar orvosok.

3. abri
2009. ápr. 19. 19:50

Tudok valakit, akit műtöttek Bécsben évekkel ezelőtt, még a tv-ben is bemutatták, akkor arról volt szó, hogy Mo-on nem végeznek ilyen műtétet.

Távolról ismerem, itt van nyaralójuk.Többször is láttam azóta, jól néz ki, jól is érzi magát,de közelebbit nem tudok. 50 körüli volt amikor műtötték.

2009. ápr. 19. 14:28

Annak örülök, hogy nincsenek közeli tapasztalatai senkinek...de annak nem, hogy nincs kivel megbeszélnem a kérdéseimet!

Ha a későbbiekben valaki rátalálna erre a topikra, akár magánlevélben is várom!

2009. ápr. 19. 12:38
Kiváncsi lennék, hogy van-e olyan, akinek a környezetében tüdőtranszplantált van?! Hogy él, milyenek az esélyei? Hogy zajlott az átültetés? Mennyi ideig tartott a lábadozás? Milyen gyógyszereket kell szednie és meddig?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook