Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van valakinek tapasztalata PCOS kezelésben Angliában? Milyen? Mennyi idő? fórum

Van valakinek tapasztalata PCOS kezelésben Angliában? Milyen? Mennyi idő? (tudásbázis kérdés)


2013. nov. 25. 15:58

Szisztok!


Jó lenne feléleszteni ezt a fórumot. Egyre többen lakunk Angliában és most már engem is érint ez a kérdés...

Én egyenlőre otthon keztem el kivizsgáltatni magamat, de ez így hosszútávon kellemetlen lesz. Szeretnem ha minél többen leírnák ide a tapasztalataikat az itteni PCO kezeléssel kapcsolatban.

2010. nov. 18. 19:20

Sziasztok lenne egy kerdesem.

Pont 3 hete volt itt egy laporoszkopos mutetem egy mehenkivuli miatt. Azt szeretnem tudni hogy mennyi ido mulva kuldi ki a korhaz a zarojelentest?Aki volt itt mar korhazban segitene?

2010. jún. 19. 21:34
nekem a nőgyógyász azt mondta, a pcos NEM okoz hasi panaszt. ha van hasi panasz (fájdalom, görcs, bármi), akkor annak más oka van, tehát tovább kell keresni.
11. Vigyorex6 (válaszként erre: 10. - Meronka82)
2010. jún. 19. 19:38

Bennem is felmerült, de a szegedi prof akinél voltam, azt mondta, hogy kizártnak tarja. Hát nem tudom...

Ha babát szeretnék és nem jön össze, akkor hergelem majd magam jobban. A fájdalmaim elmúltak. Nem akarom az ördögöt a falra festeni. Inzulinrezisztenciára mindenképp el akarok menni a közeljövőben, de pillanatnyilag nem tehetem meg, mert most vagyunk túl a lakásvásárláson.

2010. jún. 19. 17:39
Fajdalmaid? Nincs endometriozisod veletlenul? Nekem nincsenek fajdalmaim, szerencsere. De olvastam, h ez jarhat endometriozissal is, ami nagyon faj...
9. Vigyorex6 (válaszként erre: 7. - Meronka82)
2010. jún. 19. 16:10

Nem vagyok rajta. Úgy volt, hogy belevágunk, de egyéb dolgok miatt halasztunk.

Én azért indultam el az utánajárásnak, mert nagy fájdalmaim voltak és már kezdtem begolyózni...

8. youlcsi (válaszként erre: 7. - Meronka82)
2010. jún. 19. 15:57

szia!

a zindex pcos-fórumán van szigetországi topiclakó... bár ha jól rémlik, ír... és friss anyuka :)

2010. jún. 18. 22:34

csak attol tartok, hogy a PCOS forumon a magyar "alap" helyzetet targyaljak, en viszont valami gyorsitottat keresek, ha lehetseges. Vagyis inkabb a ram varo angol egeszsegugyrol szeretnek tobbet tudni. Egyebkent ezt a temat mar ott is felvetettem. Remelem, valakinek van tapasztalata. Holnap keresek angol PCOS forumokat is, hatha segit donteni. Ma kuldtem emailt 5 pesti klinikanak is, es egy angol PCOS alapitvanynak. Ami tolem tellik, megteszem. Cukrosat azota sem ettem, pedig sutiket sutik es arulok napi 8 oraban. De a babaert es az egeszsegemert mindenre hajlando vagyok!!!

Te is rajta vagy a babaprojekten? Segitenek?

6. Vigyorex6 (válaszként erre: 3. - Meronka82)
2010. jún. 18. 22:20

Ne hanyagold el semmiképpen!

Nekem a cisztáim megvannak, de a hormonjaim rendben vannak, megjött az eredményem egy szegedi proftól. Inzulinrezisztencián még nem voltam.

5. Vigyorex6 (válaszként erre: 3. - Meronka82)
2010. jún. 18. 22:18

Ez nem egy egyszerű betegség sajnos! Nem egy ultrahang dönti el! Hormonvizsgálat, inzulinrezisztencia, stb...

Egy endokrinológus szakorvos tud benne a legtöbbet segíteni. Megfelelő, életmód, diéta és sport kell a kordában tartásához.

Itt a hoxán van egy PCOS fórum, ahol már rengeteg hozzászólás született. Keress rá! A lányok biztosan segítenek Neked!

2010. jún. 18. 22:04
pontosabban keresek olyanokat...
2010. jún. 18. 22:03

Nem, es egyaltalan nem vagyok kepben. 2 hete mondta az ultrahangon az orvos, h PCOS-em van. Mivel 3 honapba kerult, mire egyaltalan (sajat keresre) eljutottam oda, es tegnap megtudtam, h 3 het, mire elkuldik a leletemet a GP-hez, elbizonytalanodtam, h erdemes-e kivarni a hosszadalmas kivizsgalasokat, vagy inkabb keressek maganorvost, akar ugy, h ingazok London- Bp kozott.

Raadasul a GP meg kivizsgalni sem akart, es megjegyezte, h az NHS fertility klinikat nem finasziroz 30 alatt. Azt szeretnem tudni, h milyen kilatasaim vannak, es kezelnek-e attol, h meg 3 evem van a 30ig.

Keresnek olyanokat, akiknek van tapasztalata ezzel kapcsolatban, h tudjam, erdemes-e itt belefognom.

2. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Meronka82)
2010. jún. 18. 17:07
Szia! Miért? Hallottál valami újítást, előrébb jutást ezzel kapcsolatban?
2010. jún. 18. 17:05
Van valakinek tapasztalata PCOS kezelesben Angliaban? Milyen? Mennyi ido?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook