Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van valakinek tapasztalata, hogy kell az egeret a falból, a szigetelésből kiírtani? fórum

Van valakinek tapasztalata, hogy kell az egeret a falból, a szigetelésből kiírtani? (tudásbázis kérdés)

2012. márc. 16. 20:31
Ha még nem hallottál az egér ragasztóról ,itt az ideje .Kertészettel foglalkozó boltokban bárhol beszerezheted,csak ki kell nyomni egy kb a4-es kemény papírra középre tegyél egy kis kaját,és besétál a ragasztóba, ami olyan jó minőségű ,hogy akár egy kis macskát is képes megfogni!
2012. márc. 16. 14:53
Na azt akartam gyakorlatilag mondani, hogy a méreg nem sokat ért és a bemegy-becsukódik egércsapda sem volt jó
2012. márc. 16. 14:52
Nálunk ugyan nem a szigetelés alatt volt, hanem ki tudja honnan a spájzban, de csak a lecsapódó egérfogók hoztak eredményt. Nem is rövid idő alatt:S
2012. márc. 16. 14:46
Ideiglenes most tettem oda két egérfogót, de el fogjuk tömíteni. Nagyon nehezen tudtam a szigetelést befejeztetni, mivel a férjem súlyos beteg lett, és ő csinálta. Örültem, hogy kész lett, erre nem is gondoltam, most utána néztem az interneten, és az egér szereti a meleget, azért megy oda, vagy fészket akar rakni.
2012. márc. 16. 14:45
5 éve gipsz kartonoztuk a lakást és nem kellett sok, hogy beköltözzenek oda az egerek. Próbáltunk csapdával, méreggel, ragaccsal egyet-egyet el is kaptunk, de egy egész család lehetett, mert a kaparászás nem maradt abba. Szóval mi bevállaltunk lakásba egy macskát, még hozzá lányt, mert ők jobb vadászok. Kettőt fogott is 1 héten belül és teljesen megszűnt a kaparászás. Gondolom érezték a macska szagot és persze az ezzel járó veszélyt és tovább álltak azóta sincs egerünk :)
2012. márc. 16. 14:43
A macska nem jó, mert van két kutyánk, és szétszedik a macskát.
2012. márc. 16. 14:43

Van helye ahol bemenjen, a napokban meg fogja csinálni a fiam. Nem egérlyuk van, hanem jó nagy hely, ahol be tud menni. Sajnos, erre csak most gondoltam, mivel tavaly ilyenkor volt a szigetelés, és más súlyos betegség jött közbe. Örültem, hogy be tudtam fejeztetni a szigetelést.

Az egér kijön éjjel enni? Vagy mikor eszik?

2012. márc. 16. 14:42
Macska.
2012. márc. 16. 14:38
Az egérlyukba tesztek mérget vagy egérfogót valamilyen csalétekkel. Volt, amikor a lassan égő kénlap is megtette a hatását, de ez ma már nem gyakorlat. Vagy még a macska.
2012. márc. 16. 14:34
Van valakinek tapasztalata, hogy kell az egeret a falból, a szigetelésből kiírtani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook