Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van valakinek tapasztalata Bakó doktorral Szekszárdon? fórum

Van valakinek tapasztalata Bakó doktorral Szekszárdon? (tudásbázis kérdés)


2013. nov. 15. 07:17
Hát, nem sok Bakó doktor páciens van itt :) Akkor azt hiszem, nem lettem pozitívan meggyőzve. Akkor marad az első gondolatom, a pécsi meddőségin Várnagy Ákos.
5. armar (válaszként erre: 4. - A563337a80)
2013. nov. 9. 08:41

Szia!


Amint lesz egy kis időm, írok Neked róla egy kicsit privátba. Talán estefelé vagy holnap gép elé jutok.

2013. nov. 8. 18:27
Sajnálattal tapasztalom, hogy Szekszárdon Bakó doktor úrral nincs senkinek babás tapasztalata. Pedig azt mondják róla állítólag, hogy nagyon jó meddőségis.
2013. nov. 7. 20:01
Szerintem 55 fölött van. Szóval már nem mai kakas :)
2013. nov. 7. 14:25
Mennyi idős?
2013. nov. 5. 19:18
Néhány éve szeretnénk már babát, de eddig sajnos nem sikerült. Most Inofolic port iszom, ezzel januérig adtam magunknak lehetőséget. Ha nem használ ez sem, akkor valószínűleg orvos lesz belőle. Tolna megyei vagyok, így Pécs (ide amúgy már jártunk 1,5 éve a klinikára), és Székesfehérvár elég messze van. Azt mondják, Bakó is jó. Véleményeket, tapasztalatokat szeretnék azoktól, akik már jártak hozzá kezelésre, és kisbabát várnak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook