Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van valakinek tapasztalata az Araton Dog Adult vagy a Josera Puse Lamb száraz kutyatápról? fórum

Van valakinek tapasztalata az Araton Dog Adult vagy a Josera Puse Lamb száraz kutyatápról? (beszélgetős fórum)

20. Edó21 (válaszként erre: 13. - Enéh1)
2012. ápr. 16. 23:44
Vigyáznom kell a fehérjével is, mert lehet, hogy arra is érzékeny. Ezt vérvételből lehet megállapítani...stb, de erre nincs pénzem. Az biztos, amikor itt a tavasz, kezd zöldellni a fű, süt a nap, akkor a sharpeinek bepirosodik a hónalja és a hasa hátul. Már nem is emlékszem, hogy mit mondott erre az állatorvos, nem akarok hülyeséget mondani, valami olyasmit, hogy a napsöütés és a meleg valahogy összefügg a fehérjével. Amúgy meg nagyon rendes az állatorvos, mert így egyedül nem tudom elvinni hozzá a kutyákat v.kutyát, és meg szoktam kérni oltáskor, ha erre jár akkor jöjjön és adja be az oltást. Nagyon rendes tőle, mert ezért nem kér semmit. (Eddit a kutyusokat a férjemmel vittük az orvoshoz, ha kellett.)
19. Edó21 (válaszként erre: 13. - Enéh1)
2012. ápr. 16. 23:29
Köszi. Visszamenőleg is jó éjt, és mára is. De bedöglött a gépem, csinálták.
2012. ápr. 15. 08:33

Szia!

Esetleg nézd meg a Purina Dog Chow kajákat. Árban is elfogadhatók, és elég jó minőség. Van sokféle belőle, biztos találsz a kutyusaidnak megfelelőt.

Nekünk Labradorunk van, nagyon szerette.

Még a Fressnapfban ajánlották, hogy ebben az ár kategóriában(15 kg 8780 ft) a legkiemelkedőbb.


[link]

17. vacsa (válaszként erre: 15. - Kacsa118)
2012. ápr. 15. 06:33

A Happy Dog NaturCroq Lamm & Reis-ban sajnos van szárnyashúsliszt. Úgyhogy csirkeallergiás kutyának kilőve:(


Happy Dog Supreme Neuseeland már jó, de az meg drága...

16. vacsa
2012. ápr. 15. 06:25

Mi Acanáról álltunk át a Profine-ra, mert anyagilag már nem bírtuk...

Nagyon elégedett vagyok vele, az enyémek a sima csirkéset eszikk, de van bárányos-burgonyás tápjuk is. Jól nézd meg hol veszed a tápot, több ezer ft eltérés is lehet az árban...

15. kacsa118 (válaszként erre: 1. - Edó21)
2012. ápr. 15. 06:20

Szia!

Happy Dog Natur croq-ot nézted már? A mi vizsink azt kap, nekünk bejött. Mi a 4 kg-osat szoktuk venni 3200-ért. Az egy hónapra elég, mert fele táp, fele házi koszt a kajája.

14. Bcicus (válaszként erre: 3. - Edó21)
2012. ápr. 15. 01:50
Értem, akkor már inkább a második.
13. Enéh1
2012. ápr. 15. 01:41

[link]


ez hasznos oldal! :) próbáld meg, hogy több legyen a fehérje mindig tápban! :) most megyek aludni, mert holnap munka! este jövök, ha tudok valamiben még segíteni akkor szólj, remélem segítettem! jó éjszakát :) szió

12. Edó21
2012. ápr. 15. 01:20
Köszi. Konzervet nem akarok. Épp nézegetem. Mit jelent százalékos a sok gabona? Mennyi az átlagos, normál gabona százalék?
11. Enéh1
2012. ápr. 15. 01:15
ezen az oldalon nagyon sok fajta kaja van, nézz körül...nézd meg mindig, hogy ne legyen benne sok gabona meg ha konzervet akarsz akkor víz ne legyen benne sok!
10. Enéh1
2012. ápr. 15. 01:13

[link]


és itt?

2012. ápr. 15. 01:06
Hát ez az acana nagyon drága, drágább mint a hills. 24000,-ft 18 kg.
2012. ápr. 15. 01:04
Éppen azon az oldalon vagyok. Dehogy akarom eladni őket, ugyanis van egy kis tacskónk is. Ő nem eszik sokat. Csak azt nem tudom, mi lesz velük, vagy hogy lesz, ha el kell adnunk a házat. Semmiképp nem akarok megválni tőlük, mivel pici koruktól velünk vannak. Lassan csak a két kutya maradt meg nekem és a férjemnek, mint társ.(Ez bonyolult történet). A nagy kutyus itt van a lakásban, a pici a pincében kis ládikóban, mivel nagyon ugatós, és azt nem lehet kibírni, főleg éjszaka. Nagyon okosak, főleg a pici. De a kicsit nem sajnálom, hogy lent van, mivel mikor hoztuk(kecskék mellett nőtt, bolhásan, stb) a legelejétől fogva ott van a helye, és ez számára természetes.
2012. ápr. 15. 00:58

[link]


nem lesz gond, ne aggódj, mindent ki lehet találni, főleg ha nem akarod eladni a kuty-ot! :) mindennap eszik? kell csinálni olyat, hogy heti egyszer ne adj neki mást csak száraz kenyeret a foga miatt! nálunk a szerda volt az ilyen nap! amúgy a kajájába tettünk mindig, rizst, tojást, héjával együtt (jó a csontjaira)

6. Edó21 (válaszként erre: 4. - Enéh1)
2012. ápr. 15. 00:55
Szia! 2,5 éves szuka, eddig sem csak azt adtam neki. Ha volt étel maradék, azt is kapott a táphoz, vagy még kapott sonkás tápot, azt Ausztriából hozattam, nem drága, azzal kevertem. Szereti nagyon a levesből a zöldséget, de amúgy minden főtt ételt megeszik, még a hagymát a húslevesből is.
2012. ápr. 15. 00:54
Acana táp jó a shar pei-nek amúgy! nézz utána! :)
4. Enéh1 (válaszként erre: 1. - Edó21)
2012. ápr. 15. 00:51
szia! próbálj meg középkategóriásat venni, és úgy fel tudod turbózni a kajáját, hogy rizst meg tojást teszel hozzá! nem feltétlen jó a csak száraz kaja, nehogy besüljön a gyomra és elpusztuljon! mennyi idős a kuty?
3. Edó21 (válaszként erre: 2. - Bcicus)
2012. ápr. 15. 00:50
Eddig Hills-et evett, de sajnos nagy szerencsétlenség ért minket, és ezt a tápot már nem tudom megvenni neki, örülök, ha a havi élelemre jut. A kutyust meg semmiképpen nem akarom magunktól eltávolítani, de ha meg valami ócska tápot adok neki, akkor meg az állatorvost fizethetem.Vagy ha nem tudom fizetni az orvost, akkor meg szenved, elpusztul, azt semmiképp nem akarom, mert rettentően szeret bennünket.
2012. ápr. 15. 00:46
Az első felejtős, gabonából van benne a legtöbb, a második elmegy, de nem egy jó minőség.
2012. ápr. 15. 00:43
Szeretném megkérdezni, hogy van-e valakinek tapasztalata ezekről a kutyatápokról, mivel sharpei kutyusunk csirke allergiás, és eddig bárány-rizses tápot kapott a jobbik fajtából, de sajnos olyan anyagi helyzetünk lett, hogy nem tehetem meg, hogy drága tápot vegyek neki. Ezt a két fajtát találtam 15 kg-osat, kb.8-9000,-ft. Mert a többi bárány-rizses kutyatáp sokkal drágább.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook