Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van valakinek tapasztalata a Zactival tablettáról? fórum

Van valakinek tapasztalata a Zactival tablettáról? (beszélgetős fórum)


1 2
16. Danica
2006. aug. 18. 21:22
Sziasztok! A ZACTIVAL-lal kapcsolatban szeretnék segíteni. Én megrendeltem, és elkezdtem minden másnap szedni (vagyis lenyelni éppen a mérete miatt képtelenség, így összetörtem és egy pici vízben feloldva megittam). Mivel eltelt 6 nap és 1 deka sem ment le, így átálltam a mindennapos szedésre. Mivel 30 napot adtak pénzvisszafizetési garanciát, így én 3 hét mindennapos szedés után feladtam, mivel 1 szikrányit sem fogytam. Ha belegondolok, túl szép is lenne minden másnap 1 kilót leadni. Nekem nem jött be a ZACTIVAL. De az árát szerencsére visszafizették. Ez is valami?!?!
2006. aug. 15. 10:41

Sziasztok sorstársak!


Én kipróbáltam, semmit nem használt. Egy viszont igaz, a pénzt a postaköltségen kivül visszaküldték kb. 2-3 hét múlva. Sok sikert nekünk mással: ringo

14. Berki (válaszként erre: 10. - Maggie07)
2006. aug. 15. 09:27
Megkérdezhetem neked melyik fogyokura jött be?
13. Berki
2006. aug. 15. 09:25

sziasztok!

Van egyáltalán olyan akinek ez a tabi segitett mert eddig csak negativ dolgokat olvasok itt!Én is gondolkodom rajta hogy megveszem de ahhoz egy kicsit drága hogy ne használjon semmit!

2006. aug. 12. 17:21

sziasztok,

szerintem legyetek óvatosak mindenféle "csodaszerrel"....

Egyszer - talán a Fókuszban? - volt egy riport egy idősebb férfiről, akinek egy hasonló gyógyszer teljesen felborította az anyagcseréjét, és több mint 200 kg-ra hízott. Még azt is elmondta, hogy perelni akarja a gyártót.

Aztán 2-3 évvel később ismét volt egy riport vele (talán Gyuri bácsi volt?) amikor sikeresen lefogyott, de több műtétet is végrehajtottak rajta, ha jól emlékszem a bőre miatt. Szóval, csak óvatosan.

11. Maggie07 (válaszként erre: 9. - Ve-ronika)
2006. aug. 12. 05:00

Ja egyébként már nem emlékszem mennyit fizettem érte, de annyit, amennyit az újságban hírdettek.

Kipróbáltam egyébként a másik két készítményüket is, az sem vált be.

10. Maggie07 (válaszként erre: 9. - Ve-ronika)
2006. aug. 12. 04:58
Szia! Én egy 10+10-es kúrát szedtem be merthogy elvileg 20 kg feleslegem lenne. Fogyni nem fogytam tőle. Most mással próbálkozom, ami úgy néz ki, hogy sikeresebb. A tabletta egyébként kb 5 Ft-os nagyságú és kb 8 mm vastag. Lenyelni egyben képtelenség. Lehet, hogy ezzel akarják elvenni az ember étvágyát.
9. ve-ronika (válaszként erre: 4. - Maggie07)
2006. aug. 10. 11:32
szia! Szeretném megkérdezni, hogy hánya kúrát vettél be? Nagyon érdekelne, és érdekelne, hogy hány kilót szeretnél te is lefogyni?És, hogy mennyiért vetted? Szerintem ez olyan átverés, mint a Sauna Slim, vagy a Metabol, vagy ezer annyi féle gyógytea,amit már ezerszer kipróbálta!légyszi írj!ve-ronika@freemail.hu-ra!előre is köszi! Szia!
2006. aug. 10. 11:29
sziasztok! Én is szeretném megvenni, én is az egyik hirdetésben olvastam, de nem tudom, hogy mit csináljak, jó lenne egy olyan személlyel beszélni, aki már használta!Többször is felhívtam ezt a számot:0696-518-842, de nem jelentkezik senki. Egyszer foglalt, máskor meg nem veszik fel! Pedig már 4 napja hívom őket!Ti értitek ezt? Legalább valaki valamilyen tanácsot tudna adni!
2006. aug. 7. 14:17

Sziasztok!


Én éppen a napokban készülök megvenni egy 10-es csomagot,kíváncsi vagyok milyen!

Kicsit tartok tőle de azt írják hogy megtérítik az árat ha nem "működik"...

2006. júl. 2. 17:15
Írtam egy másik fórumba,olvasd el: Melyik étrendkiegészítőtöl óvakodjunk... címmel
2006. júl. 2. 11:30

Én nem láttam a hirdetést, tehát nem tudom miről van szó, de azok alapján amit írtatok (1 tabletta = 1kg fogyás) én ezt egy újabb szenzációhajhász dolognak gondolnám.

Ha létezne valóban ilyen tabletta, akkor már nem lenne kövér ember a földön.

2006. júl. 2. 10:01
Én beszedtem már egy kúrát, de semmi változás nem történt. Egyébként már ahhoz is nagy elhatározás kell, hogy valaki bevegye ezt a tablettát, mert olyan nagy, hogy még félbe vágva sem megy le. :-))
3. Aranyalma (válaszként erre: 1. - 189e7a0266)
2006. jún. 8. 22:05

Én éppen ma talákoztam ezzel a tablettával az egyik nőknek szóló magazinban.

Amilyen reklámja van... Hát ilyen szöveggel szerintem bármit el lehetne adni. :)

Eleinte én is teljesen belelkesültem, de szerintem ez arról szól, hogy kivonja a vízet a szervezetből és ezért lesz súlycsökkenés.

Meg az a figyelmeztetés sem túl biztató, hogyha túl gyors fogyást tapasztal, azonnal forduljon orvoshoz. Hát nem tudom.

Jó lenne valakit +hallgatni, aki tényleg próbálta.

2006. jún. 8. 21:54
Nem írnád meg mégis, hogy melyikre gondolsz?
2006. jún. 8. 21:39

Pár nappal ezelőtt kaptam egy szórólapot, melyben egy "csodatablettára" hívták fel a figyelmem. Vagyis minden egyes bevett tablettától 1 kg-mal lesz kevesebb a súlyom.

Nem akarom reklámozni, mert nem ismerem, de való igaz, hogy nagyon gondolkodóba ejtett.

Ismeri valaki? Esetleg van valakinek tapasztalata?

Próbáltam utána nézni, de csak külföldi oldalakon esik róla szó, és ott sem teljesen egyértelmű amit írnak.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook