Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van valakinek tapasztalata a parafenomén Harasztosi Lászlóval kapcsolatban? fórum

Van valakinek tapasztalata a parafenomén Harasztosi Lászlóval kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
2010. febr. 28. 18:16
Bocs a rosszindulat,ért de csak azért kételkedsz mert hitetlen,és kételkedő vagy mert nincs saját tapasztalatod,hál ISTENNEK nem vagy beteg.
483. 3c0814215c (válaszként erre: 481. - Nagymami 58)
2010. febr. 28. 18:07
A hitetlent elfogadom, a rosszindulatút visszautasítom. Többször leírtam hogy miért nem hiszek ebben, logikusak az érveim és jogos a kételkedésem.
2010. febr. 28. 17:58
bocs a válaszomIGSZ 478.SZÓLT
2010. febr. 28. 17:54
Hát TE egy teljesen hitetlen Eber vagy és roszindulatú,nem hiszel 51éves nagymamának aki csak saját tapasztalatát ossza meg a fórummal,nem gerincműtétet csinált GYÓGYÍTÓ ENERGIÁT KÜLDÖTT,és csodálatos a mai napig,gerinc sérvem MRI vizsgálattaigazoltan eltünt.
2010. febr. 28. 17:41

Remélem vigyázba vágtad magad közben,mert csak úgy hiteles ezaz,Igenis!-...részedről!!!!!!!!!!


Ebbe sem kellene belemennünk,nem egy embert ismerek akin vére hajtottak lélekműtétet,azóta is jólvannak.


Neked is kéne egy kis szeretet energia,de ha jobban meggondolom neked tripla adag kéne belőlle!!!!

479. 3c0814215c (válaszként erre: 477. - Dbc526ea53)
2010. febr. 28. 17:19

Igenis! :D

Apropó távgyógyítás. Ez a legdurvább. Gerincműtét élőben:

[link]

478. dbc526ea53 (válaszként erre: 476. - 3c0814215c)
2010. febr. 28. 17:15
Igen szívből,önzetlenül és leginkább szereteből,de ezt,lehet hogy nem érted
477. dbc526ea53 (válaszként erre: 472. - 3c0814215c)
2010. febr. 28. 17:13

Kedves IGSZ! Azt mondtad,az az-élet célod,hogy az adrenalin szintedet,minnél tovább a legmagasabb szinten tartsad,van egy ötletem,


IRÁNY A HÁLLÓSZOBA!


" A cipész maradjon a kaptafájánál" és amihez nem ért,sőtt fogalma sincs rólla,abba ne szóljon bele!

476. 3c0814215c (válaszként erre: 475. - Nagymami 58)
2010. febr. 28. 17:10
Az ráadásul ingyen jött. ;-)
2010. febr. 28. 16:59
IGEN TISZTELT IGSZ OLVASD MÁR EL TÖBBSZÖR hogytudatosodjon abba kis buksi fejdben,466,467 hozzászólást,képzeld el pekingből is tudott NEKEM GYÓGYÍTÓ ENERGIÁT küldeni,csodálatos volt,ha hiszed ha nem.
474. dbc526ea53 (válaszként erre: 472. - 3c0814215c)
2010. febr. 28. 13:00
.de ne aggódj,Istennek minden báránya kedves az Ő számára,AZ UTOSÓ ELVESZETTET is hazavezeti őhozzá
473. dbc526ea53 (válaszként erre: 470. - 3c0814215c)
2010. febr. 28. 12:27
A hitelenek pedig visszataszítóak,és nem utolsósorban..elveszettek!
472. 3c0814215c (válaszként erre: 471. - 3c0814215c)
2010. febr. 28. 12:19
471. 3c0814215c (válaszként erre: 463. - Kingi7)
2010. febr. 28. 12:18

Komolytalan ez a vizsgálat.

Egely György vitalitásmérőjét a Parajfalók vizsgálták. A levegő mozgását "méri". Persze jó üzlet, sokad elad ebből a játékszerből. Különben meg mi köze a vitalitásnak a kozmikus energiához?

Az hogy valakinek odairják a dr.-t a neve elé, nem jelenti hogy tisztességes is.

470. 3c0814215c (válaszként erre: 462. - 3aa56130ac)
2010. febr. 28. 12:11

A szélhámosok általában megnyerőek, hiszen ebből élnek.

"A 37 fokos emberi kéz 60-65 fokos volt! "

Megmérted?

2010. febr. 27. 12:46
Hát van 1,2,3,hiba nézzétek el nekem,még kezdő vagyok üdv minden szerető jóakaró embertársmnak.
2010. febr. 27. 12:37
Na az biztos,hogy az orvosi kezeléseket is elfogado állapotom miatt állandó orvosi felügyelet alatt vagyok de mióta aJÓISTEN ÖSSZHOZOTT,HARASZTOSI ÚRRAL AZÓTA SOKKAL,SOKKAL JOBBAN ÉLEM MEG MINDEN NAPJAIMAT HA HISZITEK,HA NEM SMS IS SZOKTAM ÍRNI KEZEMBE VEZSEM A TELEFONT KONCETRÁLOK,HARASZTOSI ÚRRA ELSEM KÜLDÖM ÉS JON AMELGSÉG MÉRHETETLEN NYUGALOM CSODÁLATOS ALVÁS.
2010. febr. 27. 12:11
SZERETTEL ÉS TISZTELETTEL ÜDVÖZLÖM aladár,461,kingi7,458.hozzászólását.ÉN 42éves voltam amikor lebetegedtem, szerető családom mindig melletem ált DRÁGA JÓ FÉRJEM,LÁNYAIM.IGAZI EBERI,SZERETETET,HARASZTOSI LÁSZLÓ ÁLTAL ISMERTEMMEG, A KEZEI,ÁTADÓENERGIA KÉPESSÉGE,CSODÁLATOS MÉG PEKINGBŐL AZ OLIMPIÁROL TUDOTT,KÜLDENI GYÓGYITÓ ENRGIÁT HASZNÁLOM AGYÓGYÍTÓ ÉRMÉT IS,,CSODÁLATOS ÉRZÉS KEZEMBE VESZEM,MÁR ÉRZEM AMELEGSÉGET,NYUGALMAT,IZULETI FÁJDALOM CSOKKENÉSÉT MOSTMÁR SZEMÉLYESEN KELLENE FELKERESNEM,MERT ANNAK VAN,100SZÁZALÉKOS HATÁSA MIVEL,50SZÁZALÉKOS JÁRADÉKON VAGYOK IGAZ ORVOSI MŰHIBA 2CSÁSZÁRMETSZÉS HCV VÍRUSSAL FERTŐZŐDTEM MEG ŐN HIBÁMON KÍVÜL
466. dbc526ea53 (válaszként erre: 462. - 3aa56130ac)
2010. febr. 27. 12:02

Szia te kedves Lélek!


Akkor már te is megtapasztaltad,hogy milyen Ő!

Kívánom,hogy gyógyírt találj a bajaidra általa!

Szívemből szóltál,eggyetérdek minden szavaddal,különösen ezekkel.



Sugárzik belőle a jóság!

Hihetetlenül érezni belőle a jó szándékot!



De ez az ember egy nagyon jó ember és ha az emberiség fele ilyen jó szándékú lenne nem rohannánk a vesztünkbe!



Egy olyan embert ismertem meg akiben annyi szeretet van, hogy nem tudom leírni! Nincsenek rá szavak!

465. dbc526ea53 (válaszként erre: 450. - Xti_)
2010. febr. 27. 11:46

SZERINTEM EGGYÁTALÁN NEM NÉZ KI IDŐSEBBNEK A KORÁNÁL,SŐTT TELJESEN RENDBEN VAN EBBŐL A SZEMPONTBÓL,IS.


A túlsúly? egy dolog nekem is van,de ettől még boldog tudok lenni,NEM ATTÓL FÜGG,HOGY JÓLÉRZEM E MAGAM,HOGY IDEÁLLIS E A TESTSÚLLYOM A MAGASSÁGOMHOZ KÉPEST!



Lényeg az ember szívében-lelkében van,AZ,SZÁMÍT IGAZÁN,HOGY VALAKI MENNYI SZERETET,SEGÍTSÉGET TUD ADNI AZ EMBEREKNEK ÉS EBBEN IS REKORDOT DÖNTHETNE!!

464. dbc526ea53 (válaszként erre: 449. - Xti_)
2010. febr. 27. 11:36
Úgy mondanám,a betegek világszerte ugyanúgy gyógyulnak általa,mint idehaza!
463. kingi7
2010. febr. 27. 11:11

Szkeptikusok, nem tudom, hogy el tudjátok-e olvasni? Ja és a nevek előtt a DR jelzés is figyelemreméltó, nem?



Bioenergiamérési tanúsítvány

HARASZTOSI LÁSZLÓ természetgyógyász részére


Harasztosi László természetgyógyásszal 1999. augusztus 6.- án a SZINTÉZIS egyesület 3-as számú nagylaboratóriumában bioenergia- átadási kisérletet végeztünk, illetve regisztráltunk.

A méréshez Dr. Egely György tárcsás vitalitásméőinek számítógépes verzióját használtuk, amellyel az elmúlt években több mint ezer mérést végeztünk. A mérésekben - a SZINTÉZIS, korábban BÁZISLABOR mellett - közel tucatnyi, elsősorban háziorvosokból álló kutató kolléga is résztvett.


A mérések eredményei és tanulsága alapján az elvégzett bioenergia-átadásos kisérlet az alábbiak szerint részletezhető, ill. értekelhető:


A kísérletben résztvettek: Harasztosi László természetgyógyász, Nánai Mercédesz a bionergia- átadás alanya, Paulinyi Tamás kísérletvezető, Fürjes Benke Katalin asszisztens.


A kísérletet és eredményét az RTL televíziós csatorna munkatársai dokumentálták, ill. a felvétel még aznap este adásba került.


A kísérlet menete: A kísérletben résztvevő alanyt (Nánai M.) Harasztosi László energetikai behangolása után (lásd az 1-es melléklet mérési görbéjét), egy újabb 11 perces mérésnek vetettük alá. Ennek a mérésnek (lásd 2-es számú melléklet) az első 4,5 percében az alanyt ráhatás nélkül, majd ezután a természetgyógyász bioenergetikai beavatkozása közben mértük.


A kísérlet eredménye: Az 1-es mérésben Harasztosi L. ráhatására az alany mérési szintje emelkedett, ill. stabilizálódott (részletesebben lásd 1-es sz. melléklet). A 2-es mérésben a ráhatás nélküli szakasz változatlan az alany aktuális állapotára jellemző értéket mutat, majd a ráhatásban a bioenergetikus szándékainak megfelelően többször, markánsan változik (lásd 2-es sz. mellékletet). A mérésgörbe "T"-vel jelzett pontján az energiaérték 600 százalékra, vagyis a normálérték hatszorosára emelkedett.


A mérések alapján elmondható, hogy Harasztosi László a mért alany bioenergetikai folymatait az átlagostól kiemelkedően eltérő módon kontrolláltan befolyásolni, illetve emelni tudta. Ez a mérés Harasztosi László korábbi eredményeit alátámasztja.

A SZINTÉZIS LABOR főmunkatársai között:

Dr. Egely György- kutatómérnök, a tárcsás vitalitásmérő feltatálója és kifejlesztője


Dr. Grandpierre Attila - fizikus kandidátus, szakíró, zenész, tudatkutató


Dr. Kapuváry András - orvos- természetgyógyász, az ETI bioenergetikai szakának vizsgáztatója


Dr. Pilling János - pszichiáter, a Magyar Tanatológiai kutatások egyik fő képviselője


Paulinyi Tamás - labor- ill. kisérletvezető, szakíró, parapszichológiai kutató,a SZINTÉZIS Egyesület elnöke


Együttműködő szervezetek:


Aion Alapítvány

Paradigma Pont Kft.

Pszichotronikai a.

Relax 96 Bt.


A mérési grafikon "


És például az Aion alapítványban ilyen személyek adják ehhez a nevüket [link]

:


"Alapító tagok:

Bányai Éva pszichológus, tanszékvezetõ egyetemi docens


Bodnár György kutatómérnök


Czakó Sándor kutatómérnök


Daubner Béla pszichiáter


Ganczer Sándor filmrendezõ


Gelléri Péter informatikus, tanszékvezetõ egyetemi docens


Grandpierre Attila csillagász


Greguss Pál biofizikus


Illyés Sándor pszichológus, egyetemi tanár


Katona Imre etnográfus


Király József pszichológus


Maurer György folyóirat-szerkesztõ


Mérõ László matematikus


Neukum Lea újságíró


Pál Imre villamosmérnök


Paulinyi Tamás újságíró


Rajnai Éva pszicho-grafológus


Vámos Tibor kutatómérnök, az MTA tagja


Vassy Zoltán pszichofizikus


Vekerdy Tamás pszichológus


Az AION Alapítvány Kuratóriuma:

Mérõ László (elnök), Gelléri Péter, Paulinyi Tamás."

462. 3aa56130ac (válaszként erre: 450. - Xti_)
2010. febr. 27. 11:08

Bocsánat, hogy beleszólok!

Kingitöl hallottam a Harasztosi úrról!

Nincsenek nagy bajaim!

Csak az epém miatt vannak migrénes rohamaim amivel az orvosok semmit nem tudnak kezdeni!

Könyökízületem be van gyulladva és semmiféle fizikai terhelést nem bír!

Pedig 120 kiló vagyok és imádom edzeni!


Szóval Kingitől hallottam itt a fórumon róla!

Szkeptikus volta! Főleg mikor megláttam!

Igazad van! Túlsúlyos és nem néz ki túl bizalom gerjesztően!

A "kezelés" Előtt van egy tájékoztatás ami érdekes!

Hallani kell!

De nem ez a lényeg! Behívott az a nagydarab ember!

Én sem vagyok kicsi de törpének éreztem magam!

Beszélgettünk pár mondatot és egy nagyon kedves embert ismertem meg! Sugárzik belőle a jóság!

Hihetetlenül érezni belőle a jó szándékot!

Egy olyan embert ismertem meg akiben annyi szeretet van, hogy nem tudom leírni! Nincsenek rá szavak!

A " Kezelés abból állt hogy rám rakta a kezét!

A 37 fokos emberi kéz 60-65 fokos volt!

És nem lehet leírni amit éreztem!

Nem mondom azt, hogy meggyogyultam mert az hülyeség lenne!

De valami hihetetlen érzésben volt részem! és azóta nem ég a gyomrom és alszok mint akit agyonütöttek!

Szóval nem tudom ki mit gondol!

Nem is érdekel!

Nevezhetitek kóklernek vagy aminek akarjátok!

De egyszer nézz a szemébe és fogj vele kezet !

Soha nem nézett még senki ilyen őszintén rám!

Talán egy gyerek! A lányom!

De a fertőzött fenőt világba senki!

Azt fűztök ehhez amit akartok!

Ki lehet cikizni! Nem érdekel!

De ez az ember egy nagyon jó ember és ha az emberiség fele ilyen jó szándékú lenne nem rohannánk a vesztünkbe!

Tanulni kellene tőle nem szidni!

Köszönöm annak aki elolvasta, hogy időt szakított rám!

461. kingi7 (válaszként erre: 450. - Xti_)
2010. febr. 27. 11:04
Ismét nem kommentálom, mert erről már beszéltünk, csak ismét nem a fórumot olvasod... :DDD
460. kingi7 (válaszként erre: 439. - Xti_)
2010. febr. 27. 11:02
Nekünk elég bizonyíték, hogy jobban vagyunk, te neked MÉG nincs rá szükséged, örülj neki! :)
459. kingi7 (válaszként erre: 433. - Dbc526ea53)
2010. febr. 27. 11:01

Az a baj, hogy tényleg 2 olyan zöldfülűvel beszélgetünk, akik el sem olvassák, mit írunk, csak nyomják a magukét olyan dologról amiről fogalmuk sincs... pont az ilyen emberektől bűzlik a világ!!!

Csak támogatni tudom, amit írtál!

458. kingi7 (válaszként erre: 430. - Xti_)
2010. febr. 27. 10:58
Na mesélj, mit csinálsz munkaidődben és mi az a karitatív tevékenység?
457. kingi7 (válaszként erre: 429. - 3c0814215c)
2010. febr. 27. 10:57
450
456. kingi7 (válaszként erre: 427. - 3c0814215c)
2010. febr. 27. 10:56
Hát ezaz, feltételezed, mert még nem voltál ilyen helyzetben, akkor hogyan tudsz véleményt alkotni??? Már megint hülyeséget beszélsz...
455. kingi7 (válaszként erre: 425. - 3c0814215c)
2010. febr. 27. 10:56

Ez mitől példa? Mégis forgalmazzák, rengeteg a beteg,rákos ember, érdekes... ha valóban az emberek egészsége lenne a tét, betiltanák, mint a svédeknél pl a töményet.

Amit leírtál, az pont az!

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook