Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van valakinek tapasztalata a hajbeültetéssel kapcsolatban? fórum

Van valakinek tapasztalata a hajbeültetéssel kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


4. Mindenhajas (válaszként erre: 2. - Tiramisú86)
2012. nov. 29. 10:01

A HIMG Klinikát én is tudom ajánlani.

Megközelítő árat valószínűleg már akkor is tudnak adni, ha kapnak egy jó minőségű fotót amin jól látszik a kopaszodó terület.

Másrészt, mivel az ország több pontján is el lehet Őket érni és a konzultáció ingyenes, érdemes személyesen árinfót kérni.

2012. márc. 27. 14:59

Szia Tiramisú!


Ha kifejted, hogy milyen részelt érdekel szívesen válaszolok. Nekem volt hajátültetésem a HIMG-nél. Az pontos összeget csak akkor fogsz kapni, ha látják, hogy mekkora a terület és mennyi hajszálra van szükség. Egy ilyen műtét pár száz ezer forinttól indul.

2. tiramisú86 (válaszként erre: 1. - Tiramisú86)
2011. nov. 14. 11:49

Sziasztok!

A parom haja nagyon hullik es a ferfiaknal szokasos helyen nagyon ritkul es ez nagyon faszélyezi. Szeretnék rajta segíteni, de nem tudom pontosan hogyan. Valamelyik kereskedelmi tv csatornán láttam egy rövid riportot a hajbeültetésről, ami felkeltette az érdeklődésemet. Érdekelne, hogy valaki próbálta-e már közületek(esetleg a férje): Minden részlet érdekelne. termeszetesen az anyagi vonzata is, mert az interneten a legtöbb oldalon, csak a kedvezmenyekről szól az árlista, de konkrét ár nincs feltöntetve.

Segítségeteket előre is köszönöm!

2011. nov. 14. 11:44
Van valakinek tapasztalata a hajbeültetéssel kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook