Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van valakinek tapasztalata hitelközvetítő céggel? fórum

Van valakinek tapasztalata hitelközvetítő céggel? (tudásbázis kérdés)

15. Nalla (válaszként erre: 10. - Missanonim)
2011. szept. 5. 06:41

Kedves missanonim!

Elküldhetnéd nekem privátba, hogy hol dolgozol, esetleg, hogy milyen bankokkal álltok kapcsolatban!

Természetesen megértem, ha nem, de gondoltam, azzal nem veszíthetek semmit, ha megkérlek! :)

Előre is köszönöm!

14. d89d9f2f77 (válaszként erre: 12. - Missanonim)
2011. szept. 3. 15:50

ez az infó után nem vállaltuk be!

sajnálom ha nem hiszed pedig így volt!!!!

13. missanonim (válaszként erre: 11. - D89d9f2f77)
2011. szept. 3. 13:29

Most olvasom. Nevetséges....1 millió hitel után senki nem kap 200 ezer jutalékot:-)))) Ilyen egyszerűen nincs.

Nem is lenne rossz....;-)

12. missanonim (válaszként erre: 11. - D89d9f2f77)
2011. szept. 3. 13:28

Nem tudom kinél voltál, hol voltál....de én sok banknak dolgozom, szám szerint 9-nek , és egyik sem vonja le az én pénzemet az ügyféltől....a banknak a hitelen van bőven haszna, amibl minket kifizet. Semmivel nem drágább nálunk felvenni a hitelt, mint a banknál...legalábbis az én 9 bankom mindegyikénél így működik.

Az sem titok, hogy egy hitelközvetítő a felvett hitelösszeg 0,6-1,5 %-t kapja, attól függően, hogy melyik bankról van szó, illetve , hogy a hitelközvetítő mennyi hitelt helyezett már ki azon a bankon keresztül. Ha valakinek 20 milliós hitelt helyez ki, akkor átlagban 200 ezret kap!!! És azért lássuk be , a 20 milliós hitelt ritka....

11. d89d9f2f77 (válaszként erre: 5. - Missanonim)
2011. szept. 3. 13:17

Nem általánosítok!Mi pár éve akartunk felvenni 1millát és mondták hogy semmi pénzt nem kérnek ezért mert a bank fizet nekik,hát jó akkor vágjunk bele gondoltuk és utána világosítottak fel hogy igen a bank fizet nekik mait meg tőlünk le vonnak és a mi esetünkbe ez 200e ft volt!!!!

És mondhatom hogy ez kényelmi pénz mert nem én megyek a papírok után!Na de kinek éri meg fizetni 200ezret ha én ezt jóval olcsóbban megúszom????



SEMMI nincs ingyen!!!!

10. missanonim (válaszként erre: 8. - Nalla)
2011. szept. 3. 13:01
Van olyan hitelközvetítő, aki kér z ügyféltől is közvetítői díjat , vagy sikerdíjat, mindegy minek nevezzük.Itt , az én városomban ez nem divat, a fővárosban már hallottam, és a felvett hitelösszeg 1-5 %-át kérik. Ezért kell megnézni hova mész. Miért mennél oda, ahol pénzt kérnek, amikor mehetsz oda is, ahol teljesen ingyenes részedre ez a szolgáltatás.
2011. szept. 3. 12:14
Elrontottam a végét, tehát: milyen pénzeket és milyen címen?
2011. szept. 3. 12:14
És akkor Liliom miért írta, hogy sok pénzt lenyúlnak? Kitől? Milyen pénzeket? Milyen pénzeket?
7. missanonim (válaszként erre: 6. - Nalla)
2011. szept. 2. 21:06

A hitelközvetítőket a bank fizeti.

És nem térhet el semmi, mivel a hitelközvetítő az adott bank termékét kínálj...tehát ő semmilyen havidíjat nem kap....

6. Nalla (válaszként erre: 2. - Missanonim)
2011. szept. 2. 20:49

Láttam a reklámokban, hogy "megtalálják az Önnek legmegfelelőbb hitelt". Na most én is kerestem a nagyobb bankok ajánlatai között, közel azonos eredményeket kaptam, viszont ha egy hitelkalkulátorba írom be ugyanazokat az adatokat, akkor sokkal kedvezőbb törlesztőrészleteket írnak... Hogy lehet ez? Úgy értem, hogy nem szeretnék valamilyen sose hallott banktól, vagy pénzintézettől kölcsönt/hitelt felvenni, ami első látásra is sokkal jobb, mint amit reméltem, aztán meg koppanni...

Szóval nem humbug ez az egész?...

Ráadásul nem találtam adatot arra vonatkozóan az interneten, hogy például mennyit vagy hogyan kell egy ilyen szolgáltatásért fizetni?...

Egyszeri díjról van-e szó, vagy esetleg van köze a hiteltörlesztéshez, és havonta bizonyos %-ot kell fizetnem?.. (lehet, hogy butaság, de a munkaközvetítők példájából indultam ki.:)

Nyilván nem fogják kiírni, hogy... 20 000.- Ft, na de nagyságrendileg azért érdekelne.

Létezik még ebben a világban olyan, hogy INGYENES? :) a levegőn kívül...

5. missanonim (válaszként erre: 3. - D89d9f2f77)
2011. szept. 2. 18:57
Mi egyáltalán nem kérünk pénzt az ügyféltől! Úgyhogy ne általánosíts légyszíves! Meg kell nézni kihez mész.
2011. szept. 2. 11:15

Ajánlom figyelmedbe ezt a fórumot:

Hitel szerződéskötés Budapesten! Segítene valaki odatalálni?

2011. szept. 2. 11:13
igen!nagyon sok pénzt lenyúlnak!!!!sajnos!
2011. szept. 2. 11:10
Az én cégem foglalkozik hitelközvetítéssel is. Mit szeretnél tudni?
2011. szept. 2. 11:06
Van valakinek tapasztalata hitelközvetítő céggel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook