Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van valakinek tanácsa a petevezeték elkötéséről? fórum

Van valakinek tanácsa a petevezeték elkötéséről? (beszélgetős fórum)


1 2 3
8. gpetra (válaszként erre: 5. - C9cfbfb607)
2007. jún. 6. 17:31
Nem hinném, hogy a két dolognak köze lenne egymáshoz. Minden esetre okosabb lenne, ha nőgyógyászhoz vagy urológushoz fordulnál.
7. KIRA7 (válaszként erre: 4. - Riaria)
2007. jún. 6. 17:28
Én is azt hallottam,hogy van visszaút.Ugyanis a petevezeték végét kötik el és ha visszaakarják csinálni az meg úgy működik,hogy elcsípik a végét,a petevezetékbe befecskendeznek valami hormontartalmú készítményt és persze folyamatos hormonkezelés a folytatás is, míg nem lesz megint az illető terhes.Valahogy így mesélték.
2007. máj. 26. 21:30
NEKEM IS VOLT ILYEN MÜTÉTEM, AZ ORVOS MINDENT ELMONDOTT.NINCSVISZA UT ,NEKEM NINCS SEMMILYEN PROBLÉMÁM AZÓTA.BESZÉLJ SZAKORVOSSAL .
5. c9cfbfb607 (válaszként erre: 4. - Riaria)
2007. máj. 26. 19:13
Sajnos nem lehet vissza csinálni én most ez végett kérek tanácsot hogy veszélyes-e az elkötés mert én vese műtött beteg vagyok.
2007. máj. 26. 18:58
Szia! Nekem jó 30 éve kötötték el a petevezetékemet, a második császárral született gyermek után. Többet nem akartam szülni ezért döntöttem mellette. Az volt az előny, hogy nem kellett a késöbbi huszonévben fogamzásgátlót szedni. Úgy tudom, ha valaki mégis akar még szülni, vissza lehet csinálni a dolgot.
2007. máj. 26. 16:51
Szia! Én is az előzőleg leírt kérdést tenném fel. Pontosan mire vonatkozik a kérdés? Ha gondolod mehet priviben is. Írj bátran.
2007. máj. 26. 16:14

Atol füg miröl van szo mekora baj ?

van amikkor már pete fészket kel ki operálnni

2007. máj. 26. 16:07
Van valakinek tanácsa a petevezeték elkötéséről?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook