Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van valakinek SOLINGEN evőeszköz készlete? Tapasztalatok? Vegyek? fórum

Van valakinek SOLINGEN evőeszköz készlete? Tapasztalatok? Vegyek? (tudásbázis kérdés)

20. globus
2020. nov. 11. 08:55
Minőségi termék.
2020. nov. 11. 08:09
Solingenből indult az Accept zenekar, amely kemény, mint az acél. Ez alapján a kés sem lehet piskóta...
2009. dec. 18. 11:24
Kiváló minőség minden fajtája (konyha, körömvágó, stb...)! Tényleg csak ajánlani tudom!
2009. márc. 15. 18:37
Nekem csak bőrvágó kisollóm van Solingen, de mást nem is vennék. Nagyon jó minőség, régi jó márka. Igazi német megbízgatóság. Biztos vagyok benne, hogy a készletben sem fogsz csalódni
16. winny
2009. márc. 15. 18:25
Nagyon tökéletes.Csak ajánlani tudom.
2009. jan. 8. 07:35
Nekem is vannak késeim, manikűrolló, zöldség hámozó és ezek örökélet meg két nap.Én is valamikor régen kaptam,de nem adnám oda semmi pénzért sem.
2009. jan. 8. 05:28
Nekem csak manikür ollóm van-évtizedek óta :)
2009. jan. 8. 03:59

Nekem teljes szakácskéskészletem van, verhetetlen szerintem. Persze nem olcsó, de unokám is használni fogja bőven.


Gagyiba tényleg bele lehet futni, inkább nem rendelnék vakon ilyet, meg amúgy is van több irányzata is, bár evőeszközként nem ismerem. Jobb megfogni és érezni, hogy melyik az igazi.

2009. jan. 7. 23:35
..bocsánat: Zwilling kések...nem Zwillinger.
2009. jan. 7. 23:31

Ha szoktál vásárolni az Interspar üzletekben, még február közepéig lehet a pontokat gyűjteni a Zwillinger késkészletekre, acél fenőkőre, gyermek evőeszközkészletre stb....Ezek nem más kések, mint a régi híres Solingen kések...meglehetősen drága, még pontgyűjtéssel együtt is (amikor ugye minden 1000 forint vásárlás után egy pontot adnak..).


Én már vettem szakácskést (80 pont+4000 eFt), olyan, mint a vaj, úgy vágja a húst...fenőkövet is vettem, e kettő egymáshoz való...a fiamnak is szándékozom egy szakácskést venni.

10. Raistlin Majere (válaszként erre: 9. - 036bf4cfe4)
2009. jan. 7. 23:22
Azért annyira nem zavar :-)
9. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 7. - Raistlin Majere)
2009. jan. 7. 23:16
A rozsdamentes acélok mindíg puhábbak mint az ötvözetlen szénacél. Lehet őket políroztatni késes köszörűs iparosnál.
2009. jan. 7. 23:15
Ha lehet, utcai árustól ne vásárolj. Vannak szaküzletek, ahonnan érdemes, a legjobb márka egyike.
2009. jan. 7. 22:44
Úgy nézem nekem pont ilyen van. Hét éve kaptuk nászajándékba. Nem rossz a minősége, de a mosogatógépben összekaristolódik.
2009. jan. 7. 22:37
tettem fel róla képet....
2009. jan. 7. 22:33
Nekem is van egy késkészletem,de pár ezer forintért vettük,nem hiszem,hogy eredeti,ahogy gondolom ez se...De a kések szuper jók évek óta,az élező-mber is azt mondta:ebben van anyag.Cak tudjátok sokszor az utcán árulnak valamiféle készlteket,kissé kétes egyének...
2009. jan. 7. 22:31
Néztem bőröndös 12 személyes evőeszközkészletet (kanál,villa,kés,desszertes,merőkanál..egyebek).Szép kis táskában van és 18-20ezer körül hirdetik.Én olyat szeretnék,aminek súlya van,mély a nagy kanala és nem hajlékony vacak.Akinek van ilyen ,írjon róla..köszi!
2009. jan. 7. 22:30

Nekünk ilyen késeink vannak, olyan kicsi, fekete műanyag nyelűek és nagyon jók.

Van továbbá egy nagy, 6 darabos fanyelű késkészletünk is, amit nem használunk naponta, mint a kis feketéket, de nem rozsdásodnak és nagyon jól visznek minden vágnivalót.

Nekem nincs velük rossz tapasztalatom, csak pozitív.

2009. jan. 7. 22:30
Ha van rá pénzed mindenképpen.Nekem egy Solingen késem van,és imádom.Éltartó,ugyanakkor kellemes fogni és nem is nehéz.
2009. jan. 7. 22:28
Van valakinek SOLINGEN evőeszköz készlete?Tapasztalatok?Vegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook