Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van valakinek Samsung Galaxi Mini? S5570-es telefonja? Segítenél? fórum

Van valakinek Samsung Galaxi Mini? S5570-es telefonja? Segítenél? (beszélgetős fórum)

2012. márc. 17. 20:44

Az adapter segítségével, mivel a netbookomon van sd kártya olvasó, behelyeztem a gépbe.


A gépen megjelenik g meghajtóként, de azt írja ki, hogy formázza. De nem engedi formázni, és rátenni sem enged semmit, mert azt írja ki rá, hogy helyezze be a g meghajtót, vagy ellenőrizze rendesen csatlakozik-e.


Miért csinálja ezt?

Komolyan dühös vagyok!

16. Csirivirir (válaszként erre: 15. - Jeva)
2012. márc. 17. 18:18

De már korábban írtam, hogy megszakította a szoftver telepítését. Többszöri próbálkozásra is.


Ezért írtam, hogy már értem az okát és jobb, ha feladom. De most akor mit csináljak?


Valaki nem tudná nekem mailben átküldeni a letöltött programot, vagy msn-en, akkor hátha fogadja a gépem, így esélytelen, töltés közben megszakítja.


Ha valaki tud segíteni, küldjön privit! Köszi!

15. jeva (válaszként erre: 14. - Csirivirir)
2012. márc. 17. 17:37

Egy próbát megér.. nekem vo... mobil netem van..

Szerintem rakd fel.. aztán ha szarakodik a net,akkor leszeded... , de legalább tudod...én tuti megpróbálnám.

14. Csirivirir (válaszként erre: 12. - Jeva)
2012. márc. 17. 15:10

Na akkor nem is szenvedek vele, mert Telen_r mobil netem van.


Hát ezt nem hiszem el! :(

2012. márc. 17. 13:11
Nekem a KIES tökéletesen működik...
12. jeva
2012. márc. 17. 13:04

Ha mobilneted van az asztali gépen vagy a laptopon, akkor cinkes lehet.. Beletelt egy kis időbe, mire rájöttem, hogy a mobilnet nem fér meg a KIES-el... a hajamat téptem.. Most ott tartok, hogy van netem, viszont a KIES-t el kellett távolítanom.. tehát nem tudok telefonról gépre tölteni ill. fordítva... kész gáz..

Ha esetleg erre tud valaki megoldást, szívesen veszem!

Kösz

2012. márc. 17. 12:52
10. Csirivirir (válaszként erre: 8. - 36a26f5226)
2012. márc. 17. 12:28
Nem tölti le a netem, folyamatosan kiírja, hogy megszakadt.
2012. márc. 17. 12:21
Én a telefon szoftverjét is mindig a KIES-en át töltöm le, mert valamiért a telefonon nem megy, de a KIES-en át minden működik...
2012. márc. 17. 12:19
Mindenképpen le kell tölteni a telefon szoftverjét, a KIES-t, különben úgy sem fogja felismerni a telefonodat...
2012. márc. 17. 12:18

Van a netbookomon mobil net. Arra hogyan tudok rácsatlakozni?


Ha a család a gépet használja, akkor hogyan tudok csatlakozni a netre?

2012. márc. 17. 12:14
Úgy is be lehet írni a google-ba, hogy KIES szoftver.
2012. márc. 17. 12:14
Ha megvan, a lényeg, hogy soha nem távolíthatod el úgy a gépről, hogy nem kéred a biztonságos eltávolítást, mert akkor a memória kárty azt fogja kiírni, hogy a kártya foglalt, nem elérhető... Először én is azt hittem, megőrülök tőle, de ma már tudom kezelni...
2012. márc. 17. 12:13
Samsung PC Suite a program neve :)
2012. márc. 17. 12:12
Töltsd le a KIES programot a samsung honlapról... Az okostelefonoknál minden másképpen működik, mint a többinél... Ha megvan, akkor össze kell kötni a géppel a telefont, ha asztali nagy géped van, akkor, mivel több energiát igényel, a gép hátulján kell csatlakoztatni, nem elöl, és akkor tudok segíteni, de csak később, mert éppen nagytakarítok...
2. 937a2a883a (válaszként erre: 1. - Csirivirir)
2012. márc. 17. 12:09

A netről kell letöltened egy programot a gépre,ami a telefonhoz való.Utána érzékelni fogja az usb-t.

Internet tuti van rajta,de az pénzes.Wifizni csak akkor tudsz,ha van vezeték nélküli net a közelben és arra kell rákapcsolódnod.Tesómnak és páromnak is ilyen telefonja van és nekik így működik.

2012. márc. 17. 12:03

Ma vettem, de megőrülök tőle.


Kártyafüggetlen, nem előfizetéses.


Próbáltam az usb kábel segítségével a gépemről képeket tenni rá, nem is érzékeli.


A net nem működik rajta. Álítsam be a wiwfit, adjam meg. De mit kell a névhez írni?


Lehet hülye vagyok, de kiakadtam, hogy még zenét és képet sem tudok rá tölteni.


SOS valaki segítsen! Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook