Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Van valakinek Pellet kazánja, és mi a véleménye róla? fórum

Van valakinek Pellet kazánja, és mi a véleménye róla? (tudásbázis kérdés)


2009. jan. 28. 23:04

A szüleim mezőgazdasággal foglalkoznak, mindíg gondot jelentett a tarlón maradó szalma. 3 éve vettek egy szalma-bálával működő kazánt, amibe egy kisbála belefér. Napi 1-3 bála elég, nagy hidegben azért némi fával is etetik. Ez nekik nagyon hasznos és gazdaságos.


Peleteset én is csak neten olvastam.

2009. jan. 23. 21:50

Pellet fűtés - kazán, kandalló - Index Fórum


Nézd meg itt!

2009. jan. 21. 20:41
de olvastam a peletről is, nem lehet rossz ha olyan amilyennek leírják!
2009. jan. 21. 19:42
nekem vegyes tüzelésű, és mellette egy gázkazánom van, nekem ez jött be!
3. 1207andi (válaszként erre: 2. - Kijózanító)
2009. jan. 21. 17:42
Önnek van már tapasztalata a pellet-ről,vagy csak pusztán vélemény?Mit gondol, mennyire elterjedt ez a tüzelési mód?
2009. jan. 21. 16:46

A pelletnek van egy fontos jellemzője tűztani szempontból. Adott berendezésben adott tüzelési módhoz, adott EGYENLETESEN MEGBÍZHATÓ ÖSSZETÉTELŰ ÉS ENERGIATARTALMÚ, folyamatosan /minőségbiztosítás/szállított és versenyképes árú anyagot kell biztosítani ahhoz, hogy a PIAC megegye!

Ez a véleményem, a többi duma!

2009. jan. 21. 16:36
Szeretnénk központi fűtést,de nem tudjuk,hogy milyen kazán lenne a jobb.Sokat hallottunk már a pelletről,de nem tudjuk,hogy mennyi lehet egy ilyen kazánnal való havi fűtés.Ha valakinek van ilyen, légyszi ossza már meg véleményét.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook