Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van valakinek mázas kerámia almasütője? Kinek hogy vált be? Tényleg jó almaillat lengedezik a szobában? fórum

Van valakinek mázas kerámia almasütője? Kinek hogy vált be? Tényleg jó almaillat lengedezik a szobában? (beszélgetős fórum)


7. mmacus (válaszként erre: 6. - .Babec.)
2012. dec. 27. 16:31
Én most próbáltam ki, szeletekre vágva tettem bele az almát, megszórva kis fahéjjal, vaníliás cukorral. Illat nem sok volt, hamar elkészült, kb félóra. Nem kellett két mécses. Az első sem égett el.
6. .Babec. (válaszként erre: 3. - Anyagi)
2012. dec. 25. 09:18

Nagyon aranyos vagy! :-)) Régóta vágyom rá, akkor azthiszem beruházok egyre. :-)) Amúgy azt hallottam h lehet szeletekbe is belerakni és úgy is meglehet szórni a fűszerekkel,mézzel.... Majd kipróbálom így is-úgy is!


Csokifondünk az van már régröl, én a gázon szoktam megcsinálni a csokis elegyet és utólag, csak melegen tartás céljábol öntöm át a fondübe.

5. .Babec. (válaszként erre: 2. - Ee1dc9ba06)
2012. dec. 25. 09:14
:-) Várom!
4. Anyagi (válaszként erre: 3. - Anyagi)
2012. dec. 25. 08:20
üterbe = üregbe
2012. dec. 25. 08:20

Nagyon finom illata van!!! :)

Kivájod felülről a magházat, és az üterbe rakhatsz mindenféle finomságot: lekvár, cukor, fahéj, méz.....stb.

Finom az illata, az íze! Nem készül el túl gyorsan, van hogy 2 mécses is kell egy nagy almához, de ha az ember gyorsan akar és sokat készíteni ahhoz ott van a sütő meg a mikro. Ez inkább finom illatoteéy egy falat kényeztetést jelent.

Ha hibátlan a máza, akkor csokifondüként működhet. Bár a csokit inkább a mikroda olvasztanámmeg a hozzávalókkal és csak melegentartás végett tenném a mécses felé, a tálba. (gyerekek nagyon szeretik!)

2012. dec. 25. 01:26
Most vettem egyet. Ha nem válik be, illatmécsesnek fogom használni. Majd megírom a tapasztalatokat, ha kipróbáltam.
2012. dec. 24. 23:55
Van valakinek mázas kerámia almasütője? Kinek hogy vált be? Tényleg jó alamaillat lengedezik a szobában?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook