Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van valakinek kéz és lábápolás, műkörömépítés kidolgozott tétele? fórum

Van valakinek kéz és lábápolás, műkörömépítés kidolgozott tétele? (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
452. kniki0
2013. febr. 13. 14:16

Sziasztok!

Én is szeretném elkérni a kidolgozott tételeket, ha még lehet :) Nagyon megköszönném, mert sehogy nem jut időm kidolgozni :( Nagyon megköszönném :)

email: kniki001@gmail.com

2013. febr. 11. 23:33

Sziasztok!

Nekem is nagy segítség lenne,ha megkaphatnám a kidolgozott tételeket!!!Ezért ha valaki tudja legyen olyan szíves és küldje el nekem is!:)Előre is nagyon szépen köszönöm!!!:)

narcisz129@gmail.com

2013. febr. 9. 23:04

Sziasztok!

Ha valaki tudja, kérem szépen nekem is küldje el a kidolgozott műköröm, manikűr OKJ tételeket.

Nagyon fontos lenne!

Nagyon szépen köszönöm!!!!

claudia.borsos@gmail.com

2013. febr. 7. 20:39

Nekem is küldje már el valaki a tételeket légyszike, kb. 1 hónap múlva vizsgázom. Nagyon megköszönném!!!!

szogedi.adriska@gmail.com

Köszi mégegyszer!!!

2013. febr. 7. 19:30

Kedves Jutzee!

Én is nagyon megköszönném, hogy ha eltudnád nekem küldeni, nagyon sokat segítenél.:)

e-mail címem: mokuska606@freemail.hu

Előre is nagyon szépen köszönöm.:)

447. vickcsi
2013. febr. 4. 12:17

Sziasztok!

Én is nagyon megköszönném, ha el tudnátok küldeni az én e-mail címemre is a kidolgozott tételeket. Címem: sinkuviktoria@freemail.hu köszi előre is

2013. febr. 3. 14:44

Sziasztok :)!

Én is szeretnék jelentkezni a kézápolás és műkörömépítés kidolgozott tételeire. Három csemete mellett elég szükös az idő beosztásom :). Amennyiben van valakinek ideje és el duja küldeni nekem, nagyon megköszönném.

e-mail címem: avon.geisztkata@gmail.com

Szép vasárnapot Mindenkinek!

Kata

445. bogik
2013. febr. 3. 12:07

Kedves Hoxa Fòrumozok! Sziasztok!

Nekem is nagy szükségem lenne a kézàpolàs és mükörömépítés kidolgozott tételeire! Sajnos szorít az idöm, hamarosan vizsga! Esetleg akinek meg van, és szànna idöt azok elküldésére, annak nagyon hàlàs lennék! Köszönöm szépen elöre is! :) emailem: boglarka.kozma@gmail.com

Bogi

444. vivó (válaszként erre: 443. - Jutzee)
2013. febr. 1. 18:47

Kedves Jutzee!

Nagy szükségem lenne a kézápolás és műkörömépítés kidolgozott tételeire. Ha megkérlek elküldenéd nekem az e-mail címemre? Nagyon hálás lennék!

e-mail: v_i_v_i@vipmail.hu

Előre is köszönöm!

Vivó

443. jutzee
2013. jan. 29. 17:27
sziasztok! mindenkinek nagyon szívesen átküldöm a tételeket továbbra is, de általában 2-3 naponta tudok feljönni ide Hoxára, szóval ha valaki mondjuk másnap vizsgázik, nem biztos, hogy át fogom tudni küldeni. Légyszi szóljatok időben, hogy kell a tételsor, ne járjon pórul senki. további szép napot mindenkinek és jó tanulást! :)
442. olicica (válaszként erre: 437. - Karvák Gabriella)
2013. jan. 28. 11:04
szia,jelentkezett már valaki a kidolgozott tételekkel,én is a kézápoló és műkörömépítő kidolgozott tételeit szeretném,de sajnos még eddig senki sem jelentkezett,három gyerekem van nagyon le vagyok maradva,kérlek írj mindenképpen,előre is köszi.Zsuzsa
441. Heni89
2013. jan. 23. 10:22

Sziasztok!

Nagy szükségem lenne a :

Felhasznált anyagok és tulajdonságaik tételekre

mint a Kézápolás, műkörömépítés, mint a

Lábápolás - nál !

Előre is köszönöm!

E-mail: henci17@freemail.hu

2013. jan. 20. 21:42

Sziasztok!

Nekem is el tudnátok küldeni a tételeket? Nagyon nagyon megköszönném.

e-mail: andika0919@citromail.hu

2013. jan. 19. 16:10

Sziasztok!

Nagyon szépen kérem, hogy valaki küldjön át nekem kéz- és lábápoló, műkörömépítő tételeket!

Elore is köszi.

Email: ksmkovacs@gmail.com

2013. jan. 17. 12:02

Sziasztok!

Nekem is szükségem lenne lábápolás kidolgozott tételeire!Nagy segítség lenne,előre is köszönöm :)

E-mail címem: babybaba14@freemail.hu

2013. jan. 15. 22:15
Sziasztok, nekem is szükségem lenne a kézápoló és műkörömépítő összeskidolgozott tételeire, babázok és nagy segítség lenne.Köszönöm előre is (e-mail címem:karvakg@gmail.com)
2013. jan. 13. 10:29

Sziasztok!

Nekem is eltudja valaki küldeni a kidolgozott tételeket anyagismeretből! Előre is köszi!! kryszta0015@citromail.hu

435. miragee
2013. jan. 12. 20:56

Sziasztok!!

valaki eltudná nekem is küldeni az anyagismeret kidolgozott tételeit?? nagyon sürgős lenne és nagyon megköszönném:)

sumegi_mira@citromail.hu

2013. jan. 12. 11:15

Sziasztok!

Valaki át tudná nekem is küldeni a kidolgozott tételeket?

Nagyon szépen köszönöm előre is!!

E-mail címem: lakatosanita5@freemail.hu

433. Nicsi (válaszként erre: 360. - Jutzee)
2013. jan. 11. 08:32

Szia Jutzee!

Ha lehetne nekem is átküldenéd a kidolgozott tételeket?

Nagyon-nagy megköszönném! :)

432. Heni89
2013. jan. 9. 14:17

Sziasztok!

Nagyon örülnék, ha valaki el tudná nekem küldeni az anatómia, ortopédia, bőrgyógyászat kidolgozott szóbeli tételeket. Nagy segítség lenne.

Előre is köszönöm!!! :)

E-mail címem: henci17@freemail.hu

431. flosy
2013. jan. 6. 21:57
Sziasztok.Nekem is nagyon nagy szükségen lenne a lábápolás kidolgozott tételeire nagyon megköszönném.nagy segitség lenne.előre is köszi.markof.anett83@gmail.com ide küldjétek légyszi.
2013. jan. 6. 17:54

Sziasztok!

Nekem is szükségem lenne a tételekre. Elküldené valaki? Az email címem: pubi90@freemail.hu

Köszi :)

429. rozvil
2013. jan. 3. 22:15

Sziasztok! Nagyon szépen kérek mindenkit/bárkit, hogy küldjön át nekem kéz- és lábápoló, műkörömépítő tételeket! Kisfiam 18 hónapos...szóval nagyon nagy segítség lenne a tanulásban!!!KÖSZÖNÖM

email: rozsavilma@gmail.com

2013. jan. 2. 15:11

Sziasztok!

Ha valaki el tudná küldeni a kéz- és lábápoló, műköröm építő kidolgozott tételeit, nagyon hálás lennék. Most fogok Jan. 20.-án vizsgázni és nem igazán boldogulok vele. Nagyon jól jönne a segítség.

Előre is nagyon szépen köszönöm.

Az email címem: euridike78@freemail.hu

2012. dec. 27. 20:06

Sziasztok!

Ha esetleg Valakinek megvan a kéz- és lábápoló, műköröm építő kidolgozott tételei, főleg az anyagismeret és anatómiára lenne szükségem S.O.S.

Januárban vizsgázom:-(

Kérlek küldjétek el az alábbi e-mail címre:

edina.dande69@gmail.com

Hálás köszönet:

Edina

426. mian33
2012. dec. 19. 22:02

Sziasztok! Most kezdtem el én is a kézápolás-és műkörömépítés és pedikür tanfolyamot. Nagyon szépen megköszönném ha valaki elküldené nekem is a tételeket.

Előre is köszönöm szépen! :)

mikone@citromail.hu

2012. dec. 15. 14:07

Sziasztok!

Eltudná nekem valaki küldeni a kézápolás-és műkörömépítés kidolgozott tételeit.

Előre is nagyon köszönöm.

zsuzsaindex2@index.hu

2012. dec. 13. 21:13

Sziasztok!

Légyszíves valaki küldje át nekem is a kidolgozott tételeket! Előre is köszönöm!!!!!!

Email címem: neske0122@gmail.com

423. gudmane
2012. dec. 7. 09:12

Sziasztok!

Utoljára akkor jártam itt, mikor nagy szükségem volt a kidolgozott kézápolás- műkörömépítés kidolgozott tételeire. Mégegyszer megszeretném köszönni mindenkinek a segítséget, 97%-os lett a bizonyítványom. :) Most megint a segítségeteket szeretném kérni! Januárban fogok vizsgázni, de a suliban még a tétel címeket sem kaptuk meg, így arra szeretnélek kérni benneteket, hogy amennyiben lehetséges, szeretnék tőletek lábápoló kidolgozott tételeket kérni. Kösznöm: gudmanb@gmail.com

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook