Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van valakinek kéz és lábápolás, műkörömépítés kidolgozott tétele? fórum

Van valakinek kéz és lábápolás, műkörömépítés kidolgozott tétele? (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
302. Tia1 (válaszként erre: 301. - LNelli)
2012. jún. 2. 21:41
A kedvezmények folyamatosan változnak. Mi az alapcsomagot kaptuk ajándékba, aki most jelentkezik úgy tudom SPA képápoló csomagot kapnak... Ezt biztos, ami biztos kérdezd meg. A könyvön, alapcsomagon kívül lámpa kell. Csiszológépet a tanfolyamon nem használtok (de nekünk pl. az oktató a sajátjával megmutatta), tehát az még nem kell. Az alapcsomag (bárhol veszed) nem elegendő a gyakorlásra, menet közben még anyagok vásárlása (sablon, liquid, reszelők...) lesz szükséges. Ezzel feltétlen számolj. Az oktatásszervezőtől akár telefonon is megkérdezheted, ki a gyakorlati oktató, aztán a neten rákereshetsz (a mesterek azért általában fennt vannak) és ott kapcsolatot is találhatsz. Ha esetleg most szeretnéd elkezdeni, akkor barátnő kedvezményt is kaphatsz a pesti iskolában. Ha a pesti érdekelne akkor ezzel kapcsolatban írok még :)
301. LNelli (válaszként erre: 300. - Tia1)
2012. jún. 2. 12:20

Szia!

Fúúú, de örülök, hogy írtál! :)És nagyon köszi a linket is! :)

Mielőtt még az oktatásszervezőket molesztálom, megkérdeznék tőled egy-két dolgot, ami nem derült ki a honlapról. Az alapcsomagon felül kell még valamit venni? Ha jól értelmezem, 6000 Ft plusz tankönyvköltség van. Az UV lámpát is ezen felül kell megvenni? Vagy hogysmint megy ez? A gyakorlati oktatót nem találtam meg, te hol kerestél rá előzőleg?

Még egyszer köszi, hogy írtál! :)

300. Tia1 (válaszként erre: 299. - LNelli)
2012. máj. 30. 18:51
Szia! Én Pesten tanultam az Attractiv Szépség Akadémián. Ma láttam, hogy Szegeden is van oktatásuk. Arról nem tudok nyilatkozni, de a pestit csak dícsérni tudom!!!! Remek tanáraik vannak! Az oktatás igazán színvonalas, mind a környezet, mind az átadott tudás tekintetében. Én egyébként azt javasolnám, mivel ez egy gyakorlati szakma: nézd meg a gyakorlati oktatót. Szimpatikus-e, tetszik-e a munkája. Ez szerintem a legfontosabb. Én is ezt tettem és bejött. Soszy egy igazi kincs! [link]
299. LNelli
2012. máj. 29. 21:29

Tudom, hogy nem ide kéne írnom ezt, de már máshová is írtam, és még nem kaptam választ, itt pedig folyamatosan trécseltek :), szóval itt is teszek egy próbát. :)

Az érdekelne, hogy ki hol tanul és milyenek a tapasztalatok? Szeged, Kecskemét környékén csinál/t valaki tanfolyamot? Én is szeretnék belevágni, de nem tudom, hol lenne érdemes elkezdeni.

Köszi, ha válaszoltok! :)

Szép estét! :)

2012. máj. 29. 10:04

Sziasztok!

4 gyerek mellet csinálom a tanfolyamot.És nagy szükségem lenne kézápoló-műkörömépítő tételekre, és az írásbeli gyakorló anyagra is.Előre is köszi.

lcsilla1980@gmail.com

2012. máj. 27. 09:32

Sziasztok!

Szeretném én is elkérni valakitől a kézápoló- és műkörömépítés tételeket,nagy szükségem lenne rá!! Előre is köszönöm!! email: fanika90@citromail.hu

2012. máj. 22. 20:33

Sziasztok!

Most fogom kezdeni az OKJ-s képzést. A kézápolás és a műköröm építés összes tételére szükségem lenne. Szeretném, ha valaki segítene nekem és elküldené a kidolgozott tételeket.

Előre is köszönöm!stumi31@gmail.com.

2012. máj. 21. 14:24

Sziasztok nagy szükségem lenne kiegészítő anyagra a kézápoló-műkörömépítő tételekhez, és az írásbeli gyakorló anyagra is.

Valamint ha van kidolgozott tételetek azt is szívesén fogadnám. Nagyon hálás lennék érte. Sajnos kép pici mellet nincs időm tételt dolgozni.

Címem: szemariann@index.hu

Köszönöm előre is a segítséget.

2012. máj. 18. 13:08

Kedves Tia1!

Köszönöm megkaptam mindent!Nagyon jó,hogy ilyen gyorsan átküldted.Lesz mit tanulni!:)

293. Tia1 (válaszként erre: 292. - Ágika05)
2012. máj. 18. 11:28
Kedves Ágika05! Küldtem, ha nem érkezett meg, kérlek jelezd! :)
2012. máj. 18. 08:42

Kedves Tia1!

Megkérlek átküldöd nekem a kiegészítő anyagot a kézápoló-műkörömépítő tételekhez,és az írásbeli gyakorló anyagot is.

Köszönöm!

csikiagnes@freemail.hu

2012. máj. 18. 08:35

Szia Jutzee!

Köszönöm a tételeket nagyon sokat segítettél!:)

290. tunci86
2012. máj. 18. 06:04
Sokan elküldtétek és nagyon sokat segítettetek vele!:) Nagyon szépen köszönöm:)
289. tunci86
2012. máj. 17. 17:14

Sziasztok!

Én jövő héten vizsgázom és sok tételt nem kaptunk meg. Légyszi küldje át nekem is valaki nagyon fontos lenne!Előre is köszönöm! A címem: tundibundi@citromail.hu

2012. máj. 17. 11:38

Kedves Jutzee!

Ha kérhetem nekem is elküldenéd az e-mail címemre,a kidolgozott kézápoló tételeket.A vállalkozásismeret az megvan,azt nem kellene,de a többi nagyon nagy segítség lenne.

Köszönöm a segítséget! e-mail cím:csikiagnes@freemail.hu

2012. máj. 16. 20:46
Igen megkaptam!!! NAGYON NAGYON KÖSZÖNÖM!!!!
286. Tia1 (válaszként erre: 285. - Jutzee)
2012. máj. 16. 19:24
Köszi Jutzze! Csak nem láttam visszajelzést :)
285. jutzee (válaszként erre: 284. - Tia1)
2012. máj. 16. 18:58
Igen, már átküldtem :)
284. Tia1 (válaszként erre: 283. - Kethy222)
2012. máj. 16. 17:48
Szia! Megkaptad már a tételeket?
2012. máj. 15. 22:07

Kedves Jutzee,

kérlek ha lehetséges, küldd el nekem is a kidolgozott tételeidet. minden jöhet ami van.

kata.vashegyi@gmail.com

Nagyon köszönöm előre is!! Hatalmas segítség lenne!!! És ha valakinek van esetleg munka-baleset-túzvédelemből valamilyen anyaga azt is megköszönném, mert alig kaptunk vmit a tanfolyamon és állítólag a vizsga elég húzós lesz belőle..

KÖSZI A SEGÍTSÉGET!!

2012. máj. 15. 08:11

Sziasztok!

A kézápoló tételeket megkaptam! Még egyszer ezer köszönet. Van valakinek esetleg kidolgozott lábápoló tétele is? Nagyon életmentő lenne a barátnőm részére!

Köszönöm előre is, aki el tudja küldeni... Ancsa:

gasparaniko74@gmail.com

2012. máj. 14. 10:08

Kedves Jutzee!

Kérlek küld el nekem az alábbi e-mail címre a kidolgozott kézápoló tételeket. (Elsősorban az anatómia, bőrgyógyászat, vállalkozásismeret tételekre lenne szükségem, de ha bármi más is van e vizsga témakörben, akkor nagyon megköszönöm)

Köszönöm szépen az önzetlenséged!

Üdv: Ancsa gasparaniko74@gmail.com

2012. máj. 14. 09:59

Kedves Judit!

Nagyon szépen köszönöm,megkaptam a tételeket.

Köszönöm a segítséget.

2012. máj. 12. 10:56

Sziasztok!

Én márciusban kezdtem el a tanfolyamot és szükségem lenne kézápoló műkörömépítő és lábápoló kidolgozott tételekre.Nagyon szépen megköszönöm előre is ha elküldenétek.

Mail:graciella77@gmail.com

278. Tia1
2012. máj. 11. 06:14
Sziasztok! Kézápoló műkörömépítő tételeket, kiegészítő anyagot tudok küldeni. Sajnos amikor én vizsgáztam, nem volt ennyi segítőkész ember mint most itt. Jó ezt látni. Ha valaki még nem kapta meg, írjon. Az írásbelire is van gyakorló anyagom. Táblákat nagyon nézzétek át! Az írásbeli egyébként nekünk leginkább munkavédelem, környezetvédelem volt. :)
277. Tilda
2012. máj. 8. 21:13
Sziasztok! Nagyon fontos lenne, ha nekem is elküldené valaki, nagyon hálás lennék! Mail címem : mirtillkeee@freemail.hu
276. eni888
2012. máj. 8. 18:17

Sziasztok!

Ha kérhetem valaki nekem is küldje el! Előre is nagyon köszönöm!

eni888@citromail.hu

2012. máj. 8. 11:51

Én is nagyon szeretném a tételeket!Fontos lenne!

Előre is köszönöm!

rabagimi@citromail.hu

2012. máj. 7. 12:59

Sziasztok! Ha vki tudja legyen szíves nekem is elküldeni! Köszönöm!!

meno.mano22@freemail.hu

273. jutzee (válaszként erre: 272. - Zsuzsad)
2012. máj. 4. 19:28
szia! ha elküldöd az email címedet, átküldöm a tételeket :) az írásbelin nálunk egyáltalán nem volt kifejtős feladat, volt keresztrejtvény, párosítós, körülírt fogalmat megnevezős, és hasonlók. jutzee
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook