Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Van valakinek ilyen széke? Idővel mennyire ülődik ki, süpped be? fórum

Van valakinek ilyen széke? Idővel mennyire ülődik ki, süpped be? (tudásbázis kérdés)


13. artiny
2012. szept. 6. 23:41

Asztali gepbol nem szeretek olvasni (monitor eleg nagy hozza 24 colos). A netbook 11,6 colos abbol jobb. A szeken sokaig nem szeretek ulni.

Ilyen a szekem [link]


Agybol azert szoktam mivel ugy az elembe tudom venni a laptopot. A lenyeg hogy punnyadva :) tudjak sokaig ha kell olvasni

2012. szept. 6. 23:36
Amúgy relax fotel a neve, vagy kismama boltok árulják szoptatós széknek is.
2012. szept. 6. 23:35

Én ilyenben szoktam gépezni, egy darabig, hosszútávon ez sem olyan kényelmes már. A gerinced sehogy sem tud egyenesen benne lenni.

Amikor beleülsz kényelmes, tv-zni is ellehet benne, de ahogy a gép az öledben van nézel lefelé, és megfájdul a nyakad.

Szerintem nézz másik fotel utána.

2012. szept. 6. 23:29
mi ezt használjuk néhány hónapja. Változott a súlyom, terhesség miatt és sokat használom, de nem látszik, hogy nagyon megviselné. Sógornőm elég nagy darab, neki pár éve van egy és az is frankó még
2012. szept. 6. 23:07
Ha nem jó sehogy, akkor mégsem ágyban kellene...Vagy más oka van, hogy nem íróasztalnál ülsz?
2012. szept. 6. 23:00
Agyban olvasok és tanulok,de valahogy mégsem olyan jó. Nem tudok ugy elhelyezkedni,hogy ne kezdjen el fájni a nyakam,stb.Probaltam ugy is hogy a párnámat osszehajtom és fole még vankusokat is rakok majd annak nekidolve (ferden fekudve rajtuk,olben a netbook) de meg nem az igazi(fáj a nyakam tole).
2012. szept. 6. 22:50

Jó a kérdés.

Meg amúgy is mennyi időre gondoltál? Mert 1 hét alatt mondjuk tuti nem "ulodik ki, supped be".

Vegyél ágyat! Azon is lehet fekve olvasni.

Sőt az amúgy is fekvésre való.

És ha az ágyon olvasol, és nem ülsz soha a székbe, akkor nem fog kiülődni. :)

6. bd55e3f068 (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2012. szept. 6. 22:47
Ha így folytatod, ma is ki leszel fütyülve :D
2012. szept. 6. 22:43
Volt régebben ilyen székem.Kényelmesnek kényelmes,nem süppedt be,netbookhoz jó.Ezekhez van lábtartó is,bár azt én nem vettem.És nem megy teljesen hátra.
4. homern (válaszként erre: 1. - Artiny)
2012. szept. 6. 22:42
ez nem dől hátra,ha fekve szeretsz olvasni ,nem fogod túl kényelmesnek találni :) amúgy elég tartósak,unokatesóméknak minimum 6 éve megvan,ebben ülve tvznek,nem látszik rajta semmi,pedig nem kevés súlyt kell elbírna
2012. szept. 6. 22:35

Gondolom ha nagy seggel sokszor sokáig ülnek benne akkor hamarabb, mintha kis seggel ritkán rövid ideig használnák.

Remélem tudtam segíteni :)

2012. szept. 6. 22:30

huhhhhhhhhhhh

azt hiszem elvesztettem a fonalat....

2012. szept. 6. 22:28

Van valakinek ilyen szeke{jyskabol}, idovel mennyire "ulodik ki, supped be", olvasashoz szeretnem netbookhoz?


[link]


mivel fekve szeretek olvasni igy ebbol nem tudom mennyire menne hanyaddontve

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook