Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Van valakinek google-nél blogja? Lenne pár kérdésem, pl. saját sablonom hogyan lehet? fórum

Van valakinek google-nél blogja? Lenne pár kérdésem, pl. saját sablonom hogyan lehet? (tudásbázis kérdés)


2010. márc. 12. 20:18

Szia!


Van egy csomó oldal, ahol kész, egyszerű sablonokat le lehet tölteni azzal a feltétellel, hogy benne hagyod a linket, ami egy reklám (visszamutat arra az oldalra, ahol készítették).

Ilyen oldal pl. itt: [link]

(EZ volt az első, amit kidobott a google. De kereshetsz másikat is, ha beírod a google-be, hogy ingyenes weblap sablon.

2009. febr. 27. 12:15

Akkor bocsi :)


A CSS-nek az a lényege, hogy te vagy egy külön fájlban vagy a html-kódban megadod, hogy mi, hogyan nézzen ki...


Ez nem kép feltöltése, annál kicsit bonyolultabb...


Más módot nem tudok, de remélem vannak nálam okosabbak is :)

2009. febr. 27. 12:05

Szóval ha ezt kihagyhatom akkor valami más út?

Írtad a sablonfájl feltöltését. Az hogy is működik?

Akármilyen képet feltölthetek? :D

2009. febr. 27. 12:04
hahhaha:) Ennyire nem mélyültem el a számítógép rejtelmeibe.:D
2009. febr. 27. 11:34
A CSS-nyelv használatának leírása. Van többféle is, nekem is volt valahol még a nyáron... Programozással hogy állsz?
2009. febr. 27. 11:13
Milyen könyv is ez pontosan?:)
2009. febr. 27. 11:03

Háát... Azt nem tudom...


Szerezz be netről CSS-könyvet, abban minden benne van... :)

2009. febr. 27. 09:49
Igen láttam, de nem mertem hozzányúlni.:) Esetleg van olyan oldal ahonnan tudok letölteni?
2009. febr. 27. 06:39

Nekem csak volt, már áttértem egy másik google termékre. Azért megpróbálok segíteni :)


Elrendezés - html kód szerkesztése menüben tudsz sablonfájlt feltölteni, vagy szerkeszteni.

2009. febr. 26. 22:42
Kéne egy kis segítség. Pl.: saját sablont szeretnék.
2009. febr. 26. 22:40
Van valakinek google-nél blogja? Lenne pár kérdésem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook