Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Van valakinek Black Out sötétítőfüggönye? fórum

Van valakinek Black Out sötétítőfüggönye? (beszélgetős fórum)


2011. júl. 12. 12:06
A Diego-ban vettem pár éve, nem emlékszem pontosan az árára, nem volt olcsó, de nem is észveszejtően drága, és meghozza az árát. Kisvárosban lakunk, kb 5 helyen lehet kapni, a D. volt a legolcsóbb, sőt egy maszek méterárusnál 70 %-kal volt drágább ugyanaz. Nálunk a két szoba közti ajtóra tettünk (persze ablakra nyilván sokkal több kell és úgy húzósabb az ára)h ne zavarjon, ha ott ég a villany vagy villódzik a tv mi meg aludnánk. Nagyon jó, és az is jó benne, h a színe nyilván ahhoz a szobához passzol, ahova tettem, de a másik oldala ami felőlünk van, egyszínű, tehát nem zavar be a minta. Csak azt nem értem, miért Black out a neve. Mert a világosságot zárja ki nem a sötétséget, sőt nem is fekete színű kívülről, ha a másik értelmében fordítom.... Én is készre varrattam, mert nem drágán csinálták meg, és igen nehéz vele dolgozni.
4. woroscsaj (válaszként erre: 3. - Warnika)
2011. júl. 11. 13:54
Igen eddig én is csak néztem,de nem vagyok biztos.Én most néztem a méterárú boltban 1990.-fm-e,va.erán 1700..Csak kíváncsi vagyok hátha van olcsóbban valahol.Meg szélesebb mert ezek csak 150szélesek.Kikában még nem láttam:(
2011. júl. 11. 13:37

szia,

nekem nincs, de néztem már én is. Kikában volt akciós és meg is varrják. Eszméletlen jól néz ki, színes akármilyen anyagok és a dupla réteg anyag között belül van fekete szövés, amit kívülről nem is látni, csak a szélénél a fekete cérnát (mielőtt beszegik).

Elég nehéz és drága is, viszont állítólag nagyon hatásos, képes teljes sötétet csinálni.

2011. júl. 11. 13:17

A kérdések:

-mennyire nehéz?

-tényleg jól sötétít?

-hol lehet most olcsón kapni?(mennyire olcsón?:))

-hő visszaverés?(nyáron tényleg hűvösebb van a szobába tőle?)

2011. júl. 11. 13:15
Van valakinek Black Out sötétítőfüggönye?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook