Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van valaki Sárospatakról? fórum

Van valaki Sárospatakról? (beszélgetős fórum)


20. bfdf3bfd09 (válaszként erre: 18. - Hisztikirálynő)
2008. okt. 5. 09:19

Na, erre már nem emlékszem.:) Kihagy kicsit az agyam...:DD

Igazából az értekezlet eredetileg Sátoraljaújhelyen volt, csak gondolom kevesebb volt a résztvevő, mint tervezték és azért "vitték" közelebb a szállást.

2008. okt. 4. 19:33
végülis logikus, ha újhelyben volt az értekezlet, akkor ott is volt célszerű a szállást lefoglalni.
18. Hisztikirálynő (válaszként erre: 17. - Bfdf3bfd09)
2008. okt. 4. 19:32
és ott hol szálltatok meg?
2008. okt. 4. 19:20

Szia!


Igen, voltunk. 23-án este ott volt a Rákóczi várban lakománk.:) Nagyon jól éreztük magunkat. Végül a szállásunk mégsem ott lett, mert Sátoraljaújhelyen helyeztek el minket, de így is nagyon jó volt.:)

2008. okt. 4. 17:34
Szia Dikó! Voltatok végülis Spatakon? Ha igen, milyen volt?
15. bfdf3bfd09 (válaszként erre: 13. - Hisztikirálynő)
2008. aug. 28. 14:42
Ja, egyébként igen, Léna a kislányom. Köszi:)
14. bfdf3bfd09 (válaszként erre: 13. - Hisztikirálynő)
2008. aug. 28. 14:33
Ha jó idő lesz, akkor rábeszélem, hogy első nap menjünk el reggel, mert délután lesz úgyis 5 körül a szállásfoglalás, addig lesz pár óránk. Sátoraljaújhelyen lesz az értekezlet...
2008. aug. 28. 14:29

Megnéztem. Léna a kicsi lányod? Nagyon cuki:)


Ha céges keretből mentek, akkor tényleg ki kell használni minden lehetőséget. :)

Esetleg ha az urad ideje engedi, ellátogathattok a hegyközbe, elindultok Sátoraljaújhely felé, át a városon. Pálházán lehet menni kisvonattal Kőkapura, az egy nagyon szép hely (bizti itt a neten is van róla pár dolog), nagyon szép hely még Fűzér és az ott lévő vár(rom). De ehhez legalább fél nap kell.

12. bfdf3bfd09 (válaszként erre: 11. - Hisztikirálynő)
2008. aug. 28. 14:22
Bújkálok az anyósom elől:) papaya naplójában találsz képeket:) Nem félek az ottléttől, csak szeretném kihasználni azt a két napot amit otttöltünk. Céges keretből megyünk, lehet dőzsölni.:) Nem csak nem biztos hogy egyhamar újra eljutunk arrafelé:) Az utazás kicsit necces. minimum 6 óra, de majs megállunk sokszor.
2008. aug. 28. 13:57

Én is inkább a hosszú kocsikázástól félnék, mint az ottléttől. Nálunk a kislányom max. 1 órát bír ki nyüszi nélkül a kocsiban. Ennyi idő után már muszáj megállni, mert cirkuszolda van.

Szabad tudni a baba nemét, nevét? Képeket miért nem raktál még fel róla? Úgy megnézném:)

10. bfdf3bfd09 (válaszként erre: 9. - Hisztikirálynő)
2008. aug. 28. 12:56

Az jó.:) A strand talán nem is érdekes ha ilyen helyen "lakik" az ember.:)

Az úttól félek kicsit, nem tudom, hogy fogja a Manóm viselni.Asszem, szerzek majd egy várostérképet.

2008. aug. 28. 12:43
A Bodrog Hotel pont a városközpontban van, tehát onnan gyalogszerrel minden megközelíthető könnyedén (kivéve talán a városi strand, az kicsit messzebb van, bár wellneselni a szállodában is lehet).
2008. aug. 28. 09:22
Szia! Úgy tűnik, hogy a Bodrog Hotelben lesz a szállásunk. Wellneselhetünk meg minden:) csak mondjuk azt nem tudom, hogy egy 8,5 hónapos baba mehet ilyen helyekre, hogy sóbarlang meg jakuzzi? Lehet hogy inkább magy nagy sétákat csapunk helyette.
2008. aug. 27. 20:37
Tényleg? Egy jó barátnőm (akivel itt együtt dolgoztam) szintén oda való, ill. Babócsára, de ott dolgozik és él már Kaposváron. :)
6. bfdf3bfd09 (válaszként erre: 4. - Hisztikirálynő)
2008. aug. 27. 17:30
Hogy hol alszunk pontosan azt még nem tudom. Valamelyik Hotelban.:) Sejtetted, ugye?:) Holnap le lesz foglalva a szállás, szóval estére elvileg meg tudom mondani. Ha már elmegyek ilyen messzire, nem akarok egész nap a szobában gubbasztani. Mert egyébként kaposváriak vagyunk.:)
2008. aug. 27. 17:27
most megyek apával kicsit kiruccanunk vacsizni, este leszek majd
2008. aug. 27. 17:25

Köszi:)

El lehet látogatni a Rákóczi várba, várkertbe és a mellette lévő vizikapuhoz, ez a központtól nincs olyan messze, gyalog simán közlekedhetsz.

Ha jó idő van, esetleg strandolhatsz is, miközben a kedves párod okosodik. :D

Az iskolakert is megér egy sétát szerintem, az a vasútállomás mellett van, a központban szinte.

Megkérdezhetem, hogy hol fogtok aludni?

2008. aug. 27. 17:09

Bekukkantottam az adatlapodra, remélem, nem bánod. Nagyon szép kisbabátok van.:)

Az érdekelne engem, hogy mit lehet arra csinálni 2 napon keresztül amíg apuka értekezleten van. Tudsz nekem ajánlani valamit?

2008. aug. 27. 17:01
igen, én sárospataki vagyok
2008. aug. 27. 16:46
Van valaki Sárospatakról? Szeptember 22-24-ig ott leszünk a főmérnöki értekezlet miatt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook