Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van valaki Hoxás aki ismeri a jászberényi Fejlesztő kuckót? fórum

Van valaki Hoxás aki ismeri a jászberényi Fejlesztő kuckót? (tudásbázis kérdés)


14. melinda0707 (válaszként erre: 13. - Alexa77)
2010. febr. 3. 20:52

Ok!Nem felejtem el és benézünk,biztos tetszeni fog!

Szia!

13. Alexa77 (válaszként erre: 12. - Melinda0707)
2010. febr. 3. 18:15
Szió! Te meg ha gondolod, csütörtökönként fél 10-től van a zenebölcsi (holnap is lesz) a zeneiskolában, ez a Bercsényi úton van, de ha nem tudod, melyik az, a posta melletti egyirányú utca túlsó vége pont a zenesuli.
12. melinda0707 (válaszként erre: 11. - Alexa77)
2010. febr. 3. 14:52
Második baba:)))Gratulálok!Babázhatsz!!!Én is csak érdeklődöm mint a jó munkahelyek után tudod:))Azt szeretném ha Oli gyerekek között lenne.Csak egy unokatesója van és ha átmegyünk hozzájuk teljesen ki van cserélődve.Úgy sajnálom néha,és meg akarom ezt adni neki bármi áron.Mondják ugye:gyereknek gyerek a barátja.Na öröm volt veled beszélgetni,mennem kell.Köszönöm,kedves vagy hogy adtál infót.Esetleg ha valami úgy adódik fordulj hozzám bizalommal!Szia.
11. Alexa77 (válaszként erre: 10. - Melinda0707)
2010. febr. 3. 14:36

Ha muszáj a bölcsi, csakis a fejlesztőkuckó, de szerencsére egyelőre ez nem téma. Maradok itthon, most várom a második babócát.

Ovi: a Macit jól ismerem, dolgoztam ott. Nem rossz, de az is drága, huszonvalahányezer, igaz, ott rendszeresen mennek a csoportok úszni, állatkertbe, stb. Más ovikról is hallottam jókat, de nekem mondjuk fontos, hogy nagy udvara van, szép a környezet, nem valami forgalmas főút mellett, meg jók a különprogramok. Minden csoportban más és más a profil, van, ahol a környzeti nevelés van előtérben, máshol az angol, úszás, stb. Ha ovis lesz a lányom, szerintem oda fogom vinni. De egyelőre még nem téma nálunk, nem szeretném 3 vesen oviztatni, úgyis itthon leszek...

10. melinda0707 (válaszként erre: 9. - Alexa77)
2010. febr. 3. 14:21
De jó ez tök jó hogy összejártok.Nálunk a játszótéren is nagy bumburnyák iskolások rongálják a környetetet!Gondolom van beszélni való!:)) És ha bölcsibe íratnád a kicsit melyiket ajánlanád Berényben?Ha hallottál valamelyikről?Vagy óvodát?Nálunk idén ősszel abból is egyel kevesebb lesz!:(((
9. Alexa77 (válaszként erre: 8. - Melinda0707)
2010. febr. 3. 14:11
Nem, csak a zenebölcsie. :-) Ezen kívül néhány anyukával/babával rendszeresen összejárunk, csemetéink mind másfél év körüliek, már a nyáron minden este együtt játszótereztünk. Most meg egymásnál jövünk össze heti rendszerességgel.
2010. febr. 3. 14:04
40 ezer?A fenébe!A barátnőm Pesten fizet ennyit.Olivér 19 hónapos.De most érkezett el az idő hogy szeretném ha ismerkedne gyerekekkel és játszana,meg ha úgy adódna ott is hagynám néhányszor.Ez a zenebölcsi biztos jó.Itt Árokszálláson semmi ilyen lehetőség nincs hogy esetleg a kicsivel elmennél egy baba-mama klubba vagy valami máshova.Bölcsöde meg egy van képzeld és oda is fényévekkel előbb be kell írni a kicsit.Azért gondoltam Berényt mert lehet a férjem ott kap munkát és több a lehetőség.És bölcsibe ti jártok?
2010. febr. 3. 13:56

Egész hónap valami 40 ezren fölüli tétel, szóval tényleg sok, viszont szuper a hely. Vannak alkalmankénti foglalkozások is, zenés meg angol...

Mennyi idős a csemetéd? A zeneiskolában csütörtök délelőttönként van zenebölcsi fél 10-től, nagyon szeretjük, járunk elég sokan, a gyerekeknek is tetszik. 500Ft/alkalom. Esetleg próbáljátok ki.

2010. febr. 3. 13:52
És mondjuk ha hetente 1x vagy 2x szeretném vinni hogy ismerkedjen gyerekekkel akkor is van állandó program?Pl.hetente van pénteken délután "játszó foglalkozás".
5. melinda0707 (válaszként erre: 4. - Alexa77)
2010. febr. 3. 13:47
Szia!Árokszállási vagyok és érdeklődtem mindenfelé senki nem tudott infót adni!De jó most hogy itt vagy.Gondoltam hogy jó és az érdekelne hogy milyen árban van.Ha pl.oda szeretném hogy járjon a kicsi bölcsibe.Gondolom havi szintre van ez lebontva,kajával vagy kaja nélkül.
2010. febr. 3. 13:44

Sziasztok! A Maci ovi és a fejlesztőkuckó nem ugyanaz!:-)

Jászberényi vagyok, mi az ami érdekelne a ejlesztővel kapcsban? Jártam már ott, nekem tetszik, kis csoportokban vannak a gyerekek, gyönyörű környezetben, jó pedagógusokkal és szuper programokkal, de elég drága.

3. melinda0707 (válaszként erre: 2. - Nagyir)
2010. febr. 3. 13:43
Szia!Hát nem tudom maci óvodának hívják-e.Ami ott van a kórház felé a lámpánál ahol az angol turi is van.
2010. febr. 3. 13:40
Szia! A Maci-ovira gondolsz?
2010. febr. 3. 13:37
Van valaki Hoxás aki ismeri a jászberényi Fejlesztő kuckót?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook