Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van valaki, akinek pajzsmirigy alulműködése van és a X. kerületben lakik? fórum

Van valaki, akinek pajzsmirigy alulműködése van és a X. kerületben lakik? (beszélgetős fórum)


9. Gumicsirke (válaszként erre: 7. - Niggagirl)
2012. júl. 23. 15:53
Igen, én is alig eszem valamit..bár az az igazság, hogy én fogyi előtt is annyit ettem, amivel már fogyózik..:D :( asszem ez olyan pajzsmirigyes dolog..
8. Niggagirl (válaszként erre: 4. - Edc6f2c7cd)
2012. júl. 23. 15:38
Én is tiroxint szedtem de még jobban hullott a hajam tőle, mint mielőtt szedtem és ettől megilyedtem. Most akarok elmenni egy teljes kivizsgálásra labor stb. Kiváncsi leszek az eredményekre.
7. Niggagirl (válaszként erre: 5. - Gumicsirke)
2012. júl. 23. 15:36
Igen Én is így vagyok vele:) 6 hónapig külföldön voltam és ezalatt nem szedtem a gyógyszert. Nem hízok már vagy 2 éve tartom a súllyomat. Nem eszek sokat, van mikor a gyerekek többet esznek mint Én sőtt:) Tornázni is szoktam de úgy látszik többet kellene mozognom. Most is olyan izomlázam van, hogy alig birok leülni:)
6. Niggagirl (válaszként erre: 2. - B4c06bc553)
2012. júl. 23. 15:31
Azta mindenit de okos valaki! Ha nincs a témához kapcsolódó hozzá szólásod akkor PÁPÁ!
5. Gumicsirke (válaszként erre: 3. - Mafalda)
2012. júl. 23. 12:06
Ez így van. Én alulműködés mellett fogytam 22-23 kg-t. Talán annyiból nehezebb, hogy könnyen tud romlani az érték, és mire ezt észreveszed, adott esetben elkezdhetsz hízni:D bár rendszeresen kell járni vizsgálatra, de én ezt néha elsumákoltam sajna:D
2012. júl. 23. 12:01

en a kilencedik keruletben lakom, egyebkent igaz.

en l tiroxint szedek.

2012. júl. 23. 11:55
Szedsz gyógyszert?Ui.nekem is alulműködésem van,amire szedem a Letroxot.Az endokrinológus azt mondta,hogy a hízásomért már nem lehet az alulműködést okolni.Ui.a gyógyszerrel normalizálták a működését.Tehát a fogyózás szempontjából akkor mindegy hgy van-e alulműködésed vagy nincs.Te mit tudsz erről?
2012. júl. 23. 11:50
! LAKSZ !
2012. júl. 23. 11:50

Sziasztok! Van valaki akinek pajzsmirigy alulműködése van és a X. kerületben lakik? Esetleg 20-30kg-tól szeretne megszabadulni, kisgyerek mellett? Írjatok légyszi hátha együtt tudnánk kezdeni valamit, és persze beszélgetni a témáról!

Tudom hogy sok ehez kapcsolódó forum van, de egyedül nehéz főleg hogy beszélgetni sem tudok róla senkivel:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook