Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van valaki aki saját kezűleg készített szopipárnát, vagy esetleg tudja hogyan kell és mi kell hozzá? fórum

Van valaki aki saját kezűleg készített szopipárnát, vagy esetleg tudja hogyan kell és mi kell hozzá? (beszélgetős fórum)


2011. aug. 27. 20:18
Szia! Nekem van egy mikrogyöngy töltetű eladó, ha még érdekel! Alig használt.
2011. júl. 28. 16:56
Értem.lemondtam a saját készítésről,úgy döntöttem veszek egyet.De azért köszönöm,hogy írtál.
4. Dina68 (válaszként erre: 2. - Szilvamama)
2011. júl. 28. 16:54
Én is vettem,nem tudom, mi a töltete,mosható a huzata,az alvásban segit most is.kaptam tartalék töltetet,nem bontottam ki,igy fogalmam sincs,miből van.
3. d8e82b94f7 (válaszként erre: 2. - Szilvamama)
2011. júl. 28. 08:23
Szia! Ez nagyon kedves tőled.Írok privit...
2. Szilvamama (válaszként erre: 1. - D8e82b94f7)
2011. júl. 27. 19:38
Szia! Ugyan nem csináltam, hanem vettem, de nekem van egy felesleges, szívesen neked adom postaköltségért, ha nem ragaszkodsz a saját készítésűhöz. Valami vattaszerűséggel van töltve, de mosható, van egy saját és egy házi készítésű huzata. 2 babánál volt használva, egy ideje áll a szekrényben, át kell mosni.
2011. júl. 27. 15:58

Sziasztok!

Érdekelne,hogy van e valaki aki saját kezűleg készített a babájának,vagy esetleg ajándékba szopipárnát.

Ha igen légyszi írjon,lenne egy-két kérdésem.

Előre is köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook