Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van valaki, aki le tudott fogyni, és még él? fórum

Van valaki, aki le tudott fogyni, és még él? (beszélgetős fórum)


1 2
52. cickány64 (válaszként erre: 51. - 4b6a2525df)
2010. máj. 14. 19:39
nagyon baba!az a könnyített 90 napos engem is érdekelne! írsz róla majd ha ráérsz?
51. 4b6a2525df (válaszként erre: 49. - Cickány64)
2010. máj. 13. 09:58

Nyugdijasok vagyunk, igy tudunk utazni.


Persze, hogy fogyizok, hisz 93 kiló vagyok a 172 magasságomhoz, de ez már 55 éves korban keservesen megy. Na nem a nemevés keserves, hanem a mozgás megy nekem nehezebben, mert a térdeim eléggé fájnak:(


De örök kisérletezőként inkább az ételek varriálásával fogyózok, mint különböző pár hetes, vagy napos diétákkal.


Most csináltam egy 10 napos lébőjt kúrát, ami 7 napig tartott nálam (bár ezt már nem először csinálom. Most szétválasztósan étkezem, de úgy, hogy egy étkezésen belül nem eszem szénhidrátot és fehérjét együtt és a 2 étkezés között 3 óra telik el (ez idő alatt csak viz).

Junius elején pedig belekezdek a könnyített 90 naposba. Már most szerettem volna csak elutazom 2 hétre és igy nem lett volna tartható, ezért döntöttem a szétválasztós mellett addig is

2010. máj. 13. 05:52
Én most eddig 6 kg-ot fogytam,igaz az elején nem diétának indult, csak egy férfiért majd' meghaltam, s a gyomorgörcsöm miatt nem volt abszolút étvágyam, így nem jelentett abszolút gondot ezt a 6 kg-ot leadnom, de régebben ha diétáztam mindig csak az első egy-két hét jelentett gondot, a gyomrom utána hozzászokott az ételadagokhoz, könnyedén tudtam utána folytatni a diétát, szinte meg sem kottyant, amin én magam is meglepődtem először, de kellemes volt utána a diétát folytatnom épp emiatt, hogy így fogalmazzak,nem volt szenvedés egyáltalán, ellenállni is könnyű volt az ételnek, bármi is volt az.Kitartás!
49. cickány64 (válaszként erre: 49. - Csorieva)
2010. máj. 12. 21:14
szia!nem haltam még ki,én legalább is.néztem a képeid,nagyon szerencsés vagy,hogy ennyit utazhattok!te is fogyizol,vagy csak kacérkodsz a gondolattal?
48. Berenik (válaszként erre: 47. - 5e48d37001)
2010. máj. 6. 20:14
Köszi! Neked is sok sikert!
47. 5e48d37001 (válaszként erre: 45. - Berenik)
2010. máj. 6. 14:39

Szió:-)

Én úgy értettem,hogy nem eszek hozzá szénhidrátot,szóval salátát,zöldségféléket ilyesmit.De úgy Én is szoktam,ahogy Te is írtad,Tojást hússal,szóval variálni a fehérjealapú kajcsikat.

Nem tudtam,hogy ezt a diétát így hívják.Még anno Bíró Ica reklámozta Norbival még a 90-es években és már akkor 1x segített.

Mindig tanul az ember a hoxán:-)

Sok sikert hozzá,örülök,hogy neked is használ!

46. cbe267d9cf (válaszként erre: 27. - Doresz88)
2010. máj. 6. 12:25
Köszi, aranyos vagy, de azért van ám nekem is pocim. Főleg, hogy császáros voltam. Ami miatt viszonylag tudom tartani a formámat szerintem az, hogy kb. 20 éve mozgok rendszeresen. Csak szülés óta nem, és nagyon hiányzik már! Ha felülésezel, és plötty a hasad, az lehet attól is, hogy nem eléggé pontosan csinálod, vagy lehet, hogy a bőr lötyög, mert olyan típus vagy, akinek nem megy vissza, vagy lehet, hogy nem jó gyarkorlatot választasz. Kérd ki egy szakember tanácsát! Én mindenkinek azt mondom, hogy ha komolyan gondolod a mozgást, egyszer az életben érdemes egy edzővel konzultálni. Néhány ezer forint náluk egy óra, és örök életre megmarad a tudásod. Fontos, hogy hogy fogod a súlyzót, hogyan hasizmozol, milyen mozdulatot hogyan csinálsz. Precíz, pontos kivitelezéssel szerintem 50 %-al növelni tudod az edzés hatásfokát, tulajdonképpen kevés befektetett plusz energiával látványos javulást érhetsz el. És hát, azért az is igaz, hogy sok múlik a genetikán is.
45. Berenik (válaszként erre: 39. - 5e48d37001)
2010. máj. 6. 12:12
Én is ezt kezdtem el, amit Te, hogy du. már csak fehérjéket eszem, és tényleg jó, mennek lefele a dekák. Egyébként azt hogy érted, hogy nem kevered semmivel? Du. vagy csak hús eszel, vagy csak tojást, stb? Mert én du. szoktam enni kb. 2 főtt tojást, 5-7 dkg. túrót, és kész, vagy másnap párolt halat, + 1 tojást? Egyébként ez az inzulin-szétválasztó diéta féle.
44. cickány64 (válaszként erre: 43. - 5e48d37001)
2010. máj. 6. 08:20
igen,sajnos csak mozgással egy dekát nem lehet fogyni,ez tapasztalat.én minden nap bicajozom,hegyet mászok,mikor mi jön,de ettől semmit nem fogytam.
43. 5e48d37001 (válaszként erre: 42. - 4b6a2525df)
2010. máj. 6. 08:07

Először futottam,lépcsőző gép,de annyira be erősítette a vádlimat,hogy más után kellet néznem,Így elkezdtem Rékázni,végigmentem az összed dvd-én.Először volt,hogy 5x meg kellett állnom,egy dvd alast,annyira puha voltam:-)Csináltam még Norbi aerobzónáját is ez a ducitréning 4.

mostanában Czanikot és Rékát válltogatom.

Köszi a dicséretet,most gyorsan be is zsebelem.

Érdekes dolgok ezek,én először csak a mozgással fogytam nem változtattam az étkezésen,egy idő után viszont muszáj volt valami kímélőt találni,mert nem mozdultak a kilók.

42. 4b6a2525df (válaszként erre: 41. - 5e48d37001)
2010. máj. 6. 08:00

Nagyon csinos vagy:)


Csak ezért kérdeztem rá a mozgásra, mert a fogyis topikokban úgy tapaztaltam, hogy bizonyos kor felett (na nem a Te korodban:), hanem inkább 50 körül) a sportot nem veszik számításba, azaz mozgás nélkül akarnak gyorsan sokat fogyni.


Mit mozogtál?

41. 5e48d37001 (válaszként erre: 40. - 4b6a2525df)
2010. máj. 6. 07:51
9 kg. kb 1 év alatt a többi 6kg 7-8 hónap.A hajam miatt nem mertem nagyon sanyargatni magam,így csak ilyen ligh-osan nyomtam.A tornám úgy alakult,hogy fél évig heti 4X 40 perc,utána heti 5-6x40-60 perc mikor mennyi idő jut rá.
40. 4b6a2525df (válaszként erre: 39. - 5e48d37001)
2010. máj. 6. 07:40
ez a bő 15 kg mennyi idő alatt ment le? és mennyit és mit sportoltál?
39. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - Cickány64)
2010. máj. 6. 07:28

Szió:-)

Én 65 kg-ról indultam és most 49,5 kg vagyok.Bő 15kg ment le.160cm vagyok.

Az én módszerem, délután 2 óráig mindent,utána meg csak fehérje alapú kaja.

Tojás,felvágott,főthús,kefír,virsli,nem kevertem semmivel.

Még élek ezerencsére a vasértékem is ez elatt nőtt 11-ről 21,9-re.:-)

Sok sikert!

2010. máj. 6. 07:22
Ez nagyon jó:):) Mért ne élne?:):) Ötletes volt nagyon a fórumcím:)
2010. máj. 6. 06:49

Van a Neeráról itt egy fórum, akit érdekel kukkantson bele:


Neera léböjtkúra

36. 4b6a2525df (válaszként erre: 32. - Kislany2009)
2010. máj. 6. 06:46

Én október óta iszon a Green Gold Solar, és Green Gold Lunar algaport, de fogyni nem fogytam tőle.

Ettől függetlenül isszom, meret rengeteg jó dolog van benne. Lehet, hogy a Neera kúra után ez fogja átsegíteni a szervezetem a fogyás utjára:)


(bár azt eddig nem irta,m de az én elhízásom oka hormonális, tehát nálam nem jöttek össze a különböző pár hetes diéták, ugyanis semmit nem fogytam tőlük, viszont arra jók voltak, hogy különböző egészséges és izletes, de kalóriaszegény ételeket tanultam meg készíteni:)


Az eltelt 10 év alatt (amikoris fél év alatt 28 kiló jött fel rám egy változókort kitolni akaró hormontl) minden próbálkozásom jojóba fulladt, olyannyira, hogy a leadott 2 kg helyett 4 jött vissza)kipróbált módszerekből egyedül a Neera jött be.

35. 4b6a2525df (válaszként erre: 34. - Viva70)
2010. máj. 6. 06:38

Én már másodszor csinálom a Neera 10 naposléböjtöt. Tavaj juniusban csináltam. 10 nap alatt 9 kiló ment le rólam, Rá való egy hétben 1,2 kg jött vissza, ami természetes,hisz a 10 nap alatt teljesen kiürültek a beleim (egy normál étkezésü emberben az évek során felgyülemlett salakanyagokkal együtt kb 2 kg bélsár van).

Ebből a 9 kilóból 5 eddig nem jött vissza. (100,3 kg-mal kezdtem tavaj, idén pedig 94,8 kg-mal)

Ma kezdem a 4. napot, és jól vagyok.


Igaz, hogy nem járok dolgozni és nem főzök.

Nálam a 2. és harmadik nap estefele jelentkeztek olyan "rondok", hogy rághatnékom volt,hát ezt úgy oldottam meg, hogy szőkőcukrot rágtam.

Ugyanis a kúra egyik lényege, hogy semmilyen szilárd ROSTOS anyag ne kerüljön a szervezetdbe.


Ez tulajdonképpen nem is fogyókúra hanem méregtelenítő, aminek a "mellékterméke" a fogyás.


Ebben a könnyitettben az tetszett meg, hogy gyümölcs napon lehet zöldséget is enni


Ezután pedig ráállok egy 90 napos könnyített fogyókútára. Itt találtam a Hoxán.

Egyszer kipróbáltam, de 20 nap után abbahagytam, és 2 évig nem birtam semmilyen gyümölcsre rá se nézni, pedig előtte nagyon szerettem a szőlőt, sárgabarackot, őszibarackot, málnát, ringlót.

34. viva70 (válaszként erre: 26. - Cbe267d9cf)
2010. máj. 6. 00:01

Pár napja olvastam a neten, hogy valaki léböjt kúrát csinált. Nem nagyon hittem, hogy tényleg megcsinálta és s végén már egész jól érezte magát.

Ezek szerint működik a dolog.

Nekem is kellene fogyni, nem keveset.:(

2010. máj. 5. 23:49

Algást nem ismerek. Én neten rendeltem, de Bp, oktogonnál vhol lehet kapni bioboltban.

[link]

Itt megtalálsz róla mindent.

Az első kúrán 5-6 kilótól szabadultam meg, a mostanin 2,5-3 kilótól. De ez függ a súlyodtól is, mivel ha több a felesleg rajtad, több a méreganyag is, ami ürül. Csak inni kell mellé hashajtó teát, mert másképp nem "ürülsz".

2010. máj. 5. 23:26
Vagy esetleg az algás löttyröl nem hallottatok? Az is érdekelne.
31. kislany2009 (válaszként erre: 30. - Doresz88)
2010. máj. 5. 23:25
Köszi a választ. Hogy is kell ezt összekotyvasztani vagy hol lehet ilyet beszerezni? 10 napig kell inni? És mennyire hatásos? Mennyi kilotól lehet megszabadulni?
2010. máj. 5. 23:14
Ja, ez juhar- és pálmafa szirup keveréke.
2010. máj. 5. 23:14
Én Neera kúrával méregtelenítettem. Nekem nagyon jót tett! Pont hogy megkönnyebbült a szervezetem! Hülyén hangzik, de a végén, mintha mázsáktól szabadulnál meg, és repülnél!
2010. máj. 5. 23:08
Sziasztok! Ez a szirup-lötty mit takar? Nem viseli meg a szervezetet?
27. doresz88 (válaszként erre: 26. - Cbe267d9cf)
2010. máj. 5. 21:54
Anyáááám! Te nagyon csini vagy egy bébi után! Hogy csináltad? Olyan lapos a hasad! Nagyon irigyellek! :) Én most pont ezzel kínlódom. 9 hós a fiam, (nekem meló alatt ment könnyebben mint itthon a léböjt) és a hasammal nem tok mit kezdeni! Akármennyit felülésezek, olyan plötty, mint a fene... :( A többi formálódik szépen lassan, de a hasam!?..... Pfuj!
26. cbe267d9cf (válaszként erre: 16. - Cickány64)
2010. máj. 5. 21:46
Túl lehet, de nem mondom, hogy elsőre nagy királyság... :) Én is a szirup-löttyöt szoktam inni, meg gyógyteát, meg frissen facsart gyümilevet. Az első 3 nap nem jó. Fáj a fejed, meg kókadt vagy, meg minden bajod van, aztán fokozatosan egyre jobb, a végén már csodálkozol, hogy minek is szoktál enni. Energikus, erős, élettel teli, friss leszel, kevesebbet alszol, szebb lesz a bőröd, a hajad, nem törik a körmöd... stb. Szóval tényleg nagyon hatásos, de nagyon keményen el kell határozni. Az elsőnél. Másodszorra már simán megy, mert elsőre ment. Egyébként én azt tapasztaltam, hogy itthon a kicsivel sokkal könyebb, mint mikor dolgoztam. Amikor dolgoztam, mindenki evett körülöttem, és bár éhes nem voltam, a szertartás hiányzott. Itthon meg nincs ilyen, a kisfiam kajáját nem kívánom meg mert bébikaja, a férjem meg csak vacsizik esténként, addig elvonulok egy kiadós sétára. Még jót is tesz... :))
25. Ancsi2582 (válaszként erre: 24. - Evangelika)
2010. máj. 5. 21:45
Köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy! :-))
24. evangelika (válaszként erre: 20. - Ancsi2582)
2010. máj. 5. 21:42
Igen, közben megnéztem az adatlapodat! De ez most természetes, és majd amikor eljön az ideje, akkor már könnyebben fog menni, hiszen egyszer megcsináltad - már ha egyáltalán szükség lesz rá. Addig pedig élvezd ezt a csodálatos állapotot. Sok boldogságot és jó egészséget kívánok Nektek! :)
23. evangelika (válaszként erre: 19. - Cickány64)
2010. máj. 5. 21:38

Mindent ettem, eszek is, így fagyit is, sütit is, szalonnát is, töltött káposztát is ... na meg persze sok zöldség, gyümölcs, egyre kevesebb kenyér-féle. Mindent csak mértékkel és mozgás.

Meg lehet szokni, kell hozzá idő és kitartás, de megéri, mert utána már az az adag a természetes, nem kell több, és a mozgás is hiányzik, ha valami miatt kimarad.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook