Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van valaki, aki hányásfóbiától szenved? fórum

Van valaki, aki hányásfóbiától szenved? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. nov. 9. 07:20

már vagy 2 hete hogy egyszerűen minden ok nélkül egyfolytában hányok. Minden nap émelygek, rosszul érzem magam és egyszer csak kijön amit aznap ettem.

Nem tudom mi lehet az ok.

Még terhes tesztet is csináltam de -.

72. Kira88
2010. nov. 28. 14:21

Nem vagyok fóbiás,de nagyon utálom...mondjuk ki szeret hányni?:)

Egy dolgot áruljatok el: írtátok sokan, hogy visszatartjátok. HOGY a fenébe lehet a hányást visszatartani????????????????????

71. alyce (válaszként erre: 68. - Vicki78)
2010. ápr. 30. 01:56
Durva, mintha magamat hallanám/látnám!:) Én ugyanígy ezért nem alkoholizálok, nehogy hányni kelljen. Ja, és én is kb. 10 éves koromban hánytam utoljára, most vagyok 25:)
70. vicki78 (válaszként erre: 69. - 04e95f637a)
2010. ápr. 27. 17:59
Remélem jobban vagy már!!!
69. 04e95f637a (válaszként erre: 68. - Vicki78)
2010. ápr. 25. 06:43

nekem nincs tőle fóbiám,de amíg lehet húzom halasztom,mert félek tőle! :S


Amúgy,a torkom úgy ahogy rendben,náthás lettem,lázas,be van dugulva az orrom,fáj a fejem,és alig kapok levegőt...:((

68. vicki78 (válaszként erre: 67. - 04e95f637a)
2010. ápr. 23. 20:42
:-) Én ha meghallom hogy vírus van,azonnal beparázok:-)Várom a tüneteket.Neked erre nem volt időd:-)Igazából nálam jöhet bármilyen betegség,de ha hányingerem van bepánikolok!!!Ez a legszarabb az egészben.Ezért nem iszom,ha elmegyek valahová max 1 pohárral.Egyébként elősző,és utoljára 12 éves koromban hánytam.Most vagyok 32 :-)
67. 04e95f637a (válaszként erre: 66. - Vicki78)
2010. ápr. 23. 20:27

Én vagyok az első aki elkapja ezeket! :)

Mire a híradóba kerül,én már túl vagyok rajtuk! :DD

66. vicki78 (válaszként erre: 65. - 04e95f637a)
2010. ápr. 23. 20:21
Azta.Nem irigyellek!!
2010. ápr. 23. 20:19
Én 3 hete elkaptam a hasmenéses,hányásos vírust,most a torokfájósban vagyok benne,és hamarosan jön a kötőhártya gyulladásos,érzem! :S...amúgy nekem szőr-hajfóbiám van,és attól is hányok,csak úgy,bárhol,bármikor! :S
64. vicki78 (válaszként erre: 62. - 16d1dd6891)
2010. ápr. 23. 20:17
Vannak időszakok,amikor az én cicum is sokat hány.Az orvos szerint ez normális.Csak feltakarítani+sajnálom szegényt!!!
63. vicki78 (válaszként erre: 61. - Crystall)
2010. ápr. 23. 20:15
Hát reménykedjünk,hogy minket elkerül!Eddig még sikerült.Vendéglátózom,ezért rengetegszer mosom a kezem mert van egy két igénytelen ember:-(
2010. ápr. 23. 10:40
ma éjjel és hajnalban a kutyám összehányta a szobát, ahol bent aludt...a macskáim közül pedig az egyik ráhányt a küszöbére annak a helyiségnek, ahova éjszaka voltak bezárva. hát én annyira boldog voltam....
61. Crystall (válaszként erre: 60. - Vicki78)
2010. ápr. 22. 23:14
Igen, sajnos nálunk is többen elkapták ezt a virus, hogy én mennyire utálom:((( remélem minket idén is elkerül bár a suliban már páran betegek:(
2010. ápr. 21. 21:12
Azt hittem egyedül vagyok a problémámmal,amikor írtam a fórumot de ,,örülök,,hogy nem csak én vagyok így!!!Ma is betegen jött az egyik koleganőm,egész éjszaka a wc-n volt.Ilyenkor egész nap azon parázok mikor jönnek a tünetek.Ez így tök vicces,de tényleg így van.Szerintem,ha így folytatom sosem lesz gyerekem:-( Szörnyűűűű!!
2010. ápr. 18. 21:34

Sziasztok!


Én is ezzel küzdök...

58. o.andi
2009. dec. 12. 06:43
nem is hallotam még ilyenröl
57. alyce (válaszként erre: 56. - Wicky840713)
2009. dec. 1. 22:35
Rendben, neked és szép éjszakát!
56. wicky840713 (válaszként erre: 55. - Alyce)
2009. dec. 1. 22:24

Igazad van bár már ott tartanék!

De most megyek mert fáradt vagyok holnap benézek valamikor!

Addig is jó éjt neked, és vigyázz magadra!

55. alyce (válaszként erre: 54. - Wicky840713)
2009. dec. 1. 22:20
Gondolom, hogy várod. Szerintem ha meglesz a babád, utána már alig fogsz emlékezni a szülésre, meg a vele járó kellemetlenségekre. Csak a szépre:) Hogy tarthatod életed értelmét a kezedben:)
2009. dec. 1. 22:10
Bocsi egy kicsit sok lett a már szócska!
53. wicky840713 (válaszként erre: 52. - Alyce)
2009. dec. 1. 22:09
Oké leírom, feltétlen és igen nagyon félek, emiatt is meg minden miatt,de majd csak túl leszek rajta már végre már alíg várom nagyon türelmetlen vagyok már!
52. alyce (válaszként erre: 51. - Wicky840713)
2009. dec. 1. 22:07

Bízom benne én is, hogy a próféta szól belőlem, és nem lesz semmi gáz. Elhiszem, hogy félsz, lehet én is félnék a helyedben, de csak kitartás!!!

Ha gondolod írd majd le mi volt a szülésnél, engem nagyon érdekelne!

51. wicky840713 (válaszként erre: 50. - Alyce)
2009. dec. 1. 22:05

Szia!

Remélem igazad lesz és megúszom ahogy eddig!

A tudatalattival pedig pont az a gond hogy nem tudok nem gondolni rá, de remélem idővel nekem is sikerül mint neked!

Szerintem is inkább százszor lennt mint fennt!

50. alyce (válaszként erre: 49. - Wicky840713)
2009. dec. 1. 22:00

Drukkolok, hogy ne legyen semmilyen ilyen problémád!

Én is tartok a terhességtől kicsit, pont emiatt, de szerintem egy szép gyerkőcért megéri még ezt is...a páromat már felkészítettem, hogy ha én hányok, engem tartani kell, mert összeesek közben:D Úgyhogy tudja mi a dolga:P

A tudatalattit meg úgy tudod jól használni, hogy egyszerűen nem gondolsz magára a hányásra. Nekem egész jól megy, és amikor esetleg hányingerem van, akkor egész jól legyőzöm (legalábbis eddig sikerült). Most már lassan úgy vagyok vele, hogy beletörődök, és ha jönni akar, úgyis kijön. De ha egy mód van rá, maradjon bent:P Inkább akkor jöjjön alul 100-szor!!:)

49. wicky840713 (válaszként erre: 48. - Alyce)
2009. dec. 1. 21:44

Szia!

Igen szerintem is sokat segít csak tudni kell használni, ami nekem nem igazán megy sajnos!

Én is nagyon félem a terhességtől pontosan emiatt mert az volt a legnagyobb problémám, hogy hányós leszek, de szerintem nekem az volt a jó, hogy nem volt vashiányom egyátalán a terhességem alatt és szerintem aki hányni szokott annak nagyban összefügg a vas hiányal én legalább is így látom és erre tippelek!

Én eddig már megúsztam remélem ezután is megfogom, úszni és sikerűl túltennem magam ezen!

48. alyce (válaszként erre: 47. - Wicky840713)
2009. dec. 1. 18:28

Szia!

Igen, jó ha az ember ki tudja beszélni a gondjait. Amíg nem leltem erre a fórumra, én is azt hittem, hogy én vagyok a lökött, hogy ilyen gondolataim vannak, amiket itt mindenki leírt. De most már megnyugodtam, igaz a hányástól még mindig félek, ebből az apropóból sajna a terhességtől is:S De remélhetőleg megúszom:) Állítólag sokat segít a tudatalatti.

2009. nov. 29. 22:25

Sziasztok Csajok, nekem is ilyen problémáim vannak, én is írtózom még a hányás gondolatától is, minden nap eszembe jut hogy mi lesz ha arra kerül sor, kik látnak és kik nem, kitudok-e menni a mosdóig stb., ha a páromnak, vagy valakinek a környezetemben hányingere van, vagy ha hallom a hangokat én vagyok iszonyú ideges bele nem pedig az aki átéli!

Egyébként ennek ellenére szerencsére nem vagyok hányós, most jelenleg kismama vagyok és kb. 2 hét múlva szűlök, és a terhességem alatt sem hánytam szerencsére még csak hányingerem sem volt de gondolom nem kell mondanom, hogy az elejét végig izgultam mi lesz ha én is hányós leszek mint más, de szerencsére eddig megúsztam viszont ennek ellenére mégis retegek tőle, pláne hogy tudom hogy a vajúdásnál és a szülésnél még nagyobb az esélye, hogy hányok!

Indítottam is egy fórumot ezzel kapcsolatban és nagyon aranyosak akik eddig oda írtak mert próbálnak megnyugtatni, és már az is sokat segített eddig hogy beszéltünk róla!

Én is nagyon szégyenlem, hogy ilyen fóbiám van mert tudom, hogy van ettől nagyobb probléma is és vannak olyan emberek akik inkább hánynának csak ne lennének betegek, de sajnos ez sem vigasztal annyira, hogy ne féljek a hányástól, ez van sajnos, jó lenne leküzdeni!

Én már felvettem a kapcsolatot az interneten keresztül egy pszihológusal és leírtam neki a problémámat és már másnap válaszolt is nagyon aranyos volt ő is, remélem tud segíteni mert ez már szinte elviselhetetlen, hogy minden nap erre gondolok!

Remélem sikerül leküzdeni ezt a fóbiát!

Nagyon köszönöm, hogy elindítottátok ezt a fórumot mert ha kibeszéljük magunkból, és láttjuk hogy nem vagyunk egyedül a problémánkal akkor már az is sokat segít, legalább is nem, ti hogy vagytok ezzel?

Puszi mindenkinek!

2009. nov. 16. 23:53
csatlakozom hozzátok én is ilyen vagyok!:(
45. alyce (válaszként erre: 44. - Vkatka)
2009. nov. 3. 11:04
Ez nagyon érdekes, de nálam is így van. Előzőleg már említettem, hogy fél éve nagyon rosszul voltam éjjel, hányingerem volt, már éreztem, hogy jön fel, de visszatartottam, és utána rá pár percre jött alul...nagyon durva, hogy másnál is így van. Eddig azt hittem én vagyok a hülye:)
44. vkatka (válaszként erre: 42. - Crystall)
2009. nov. 1. 14:11
Én is azóta inkább hasmenős vagyok, elkapom én is az ilyen vírusokat, de maximum csak émelygek egy kicsit, és minden esetben napokig megy a hasam. De inkább ez.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook