Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Van valaki aki egész jól ért a számítógépekhez, és az internethez? fórum

Van valaki aki egész jól ért a számítógépekhez, és az internethez? (tudásbázis kérdés)


4. 81Krisztina (válaszként erre: 3. - Xti_)
2010. febr. 27. 16:17
ja igen ezt én kifelejtettem, és a routeren is annyi hely van:) (legalábbis amivel én találkoztam), ha jó helyre dugtad, látni kéne...
3. xti_
2010. febr. 27. 16:14
a modemből a routerbe dugtad a netet? mert anélkül nem fogja látni.
2. 81Krisztina (válaszként erre: 1. - Lolka0817)
2010. febr. 27. 15:51
Ha jól tudom, akkor a modemes gépről kell kapcsolatot létrehozni. azon kell valahol beállítani (talán hálózatoknál), hogy lássa a routert (elvileg kiírja magától a nevét) és utána megosztani vele a hálózatot. annak idején a munkahelyemen láttam hogy valahogy így csinálták, én még egyedül nem próbáltam, biztos lesz aki jobban tudja, de talán így el tudtok már indulni.
2010. febr. 27. 11:00
SZiasztok!Olyan problémám akadt,hogy otthonomban van két számítógép.Mind a kettőn szeretnék netet.Mint látjátok az egyiken,ami ugye modemmel működök az jó,és van egy rúterem,ami a másikhoz kéne...A baj az,h nemtudom,h hogykell megosztanom?Már összevan dugva a rúter és a géppel,de vmiért nemkap internet csatlakozást.Tudnátok nekem ebbe segíteni,hogy itkell tennem?Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook