Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van vagy volt valakinek Baker cisztája? fórum

Van vagy volt valakinek Baker cisztája? (tudásbázis kérdés)


2015. aug. 2. 23:38

Köszönöm a válaszokat.

Kérdeztem az orvostól, akinél voltam, de elég flegmán kezelte a dolgot, azt mondta, ahogy érzem és csak akkor kell műteni ha nyom egy eret vagy ideget. De én mindig sportoltam, persze, hogy úgy érzem, hogy kell :-)

Egyébként futok.

Sportsérülésem nem volt, legalábbis olyan nem ami a térdemet érintette volna.

Mégegyszer köszi mindenkinek!

2015. aug. 2. 17:53
Anyumnak volt, és porerősítő mellé kapott valami tablettát amitől teljesen eltünt
6. Lisy50 (válaszként erre: 4. - Rosszcsillag)
2015. aug. 2. 17:36
Nem volt valamilyen sportsérülésed? Nekem kopás miatt van, azért beszélj egy dokival!
2015. aug. 2. 17:34
Igen,van a családban. Az érintett futballedzője azt mondta neki is van...változó...van akinél sport hatására előjön van akinél akár vissza is húzódik.Te figyeld magad nálad mi a reakció. Ha nem fájdalmas,nem jön elő nagyon akkor sportolj de figyelj oda. Nagyon indokolt esetben nyúlnak csak hozzá van akinek eltávolítják tokostól van akinek leszívják ....van akinek ezután elmúlik nyom nélkül de olyan is akinek előjön újra....tényleg egyedi ez is. A sportot a dokival beszéld meg aki megállapította,neki mond el mit sportolsz milyen intenzitással stb és mit tanácsol a te esetedben.
2015. aug. 2. 17:01
1 hete tudom, hogy nekem is van. kb. akkora mint egy kisebb tyúktojás. Nem is tudom mióta lehet, nemrég vettem észre, hamar el is mentem orvoshoz, hogy megnézze mi az. Egyelőre nem foglalkoznak vele. Én is gondoltam, hogy szedek valami porcerősítőt, de ami a legjobban érdekel: ezzel ugyanúgy élhetek, mintha nem lenne? Úgy értem lehet, hogy régóta van csak nem is vettem észre.. NEkem fontos lenne a sport, lehet ugyanúgy sportolni vagy árthatok vele? Tud valaki ebben segíteni?
2015. aug. 2. 16:51
Nekem kicsi van,de azt mondta a doki, ha nagyobb lesz nyomhat eret, ideget,akkor kell vele foglalkozni.
2015. aug. 2. 16:13
Anyumnak van. Tojás nagyságú, de nem núlnak hozzá. Csak porcépítőt szed.
2015. aug. 2. 15:40
Van vagy volt valakinek Baker cisztája?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook