Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van testvérem de mégsem fórum

Van testvérem de mégsem (beszélgetős fórum)


2020. szept. 2. 11:31
Jelenleg én is ebben vagyok. Nehéz lesz, de jobbnak látom a saját érdekemben. Nagyon negatívan áll hozzám. Végre pozitív változás van az életemben, és nem hagyja hogy megéljem. Fáj
2020. jún. 5. 19:13
Sajnos nagyon igaz ránk ez a topic: "Van testvérem de mégsem" ... A mi esetünkben is pont így van.Évek óta próbálom megjavítani a kapcsolatomat vele, de egyre rosszabb irányba halad.Úgyhogy legjobbnak láttam az egész viszonyt inkább 'felfüggeszteni' még mielőtt végleg eltörne a mécses ...
2020. máj. 28. 00:37

Az érmének két oldala van. Természetesen aki itt előadja, kitárja mások elé a családi problémáit annak a portréja van az érme fényesebbik oldalán.

A családi problémákat nem másokkal, hanem a családtagokkal kell megbeszélni.

5. fidel (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 27. 23:05
Ha hiszed,ha nem,-mi két pártra szakadtunk a testvéremmel és ezt sose gondoltam volna!
4. cc7a88f96d (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 27. 10:27
Mi nagyon közel àlltunk testvèremmel,aztàn sògornőmnek hàla,màr nem tartjuk a kapcsolatot.Le is tiltottak facebookon is.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Cc7a88f96d)
2020. máj. 27. 09:39
Nincs konkrét, csak ha valaki kiöntené lelkét, akkor itt megtehetné, és támogathatjuk :)
2020. máj. 27. 09:18
Mi a kèrdès?😊
2020. máj. 26. 21:42

Sziasztok!

Úgy látom többen is vagyunk a témában, talán itt tudunk egymásnak segíteni.. Sajnos nem mindig a család az első, amelyre támaszkodhatunk.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook