Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van tanácsod munkahelyváltáshoz? fórum

Van tanácsod munkahelyváltáshoz? (beszélgetős fórum)


8. Drflora (válaszként erre: 3. - Guruljka)
2021. febr. 20. 07:29
Nem is szidnám,az interjúban is azt mondtam az oknak, hogy mivel ápoló vagyok rengeteget emelek és 25 évesen nem szeretnék sérvet kapni így szerettem volna váltani és az egyetemi tanulmányom sem a jelenlegi fizikai munkámhoz kapcsolódik
2021. febr. 19. 22:04

És mivel az interjúra kell először gyúrni, így itt van még egy, ami bejöhet;)


[link]

2021. febr. 19. 22:03

Bármi lehet egy új munkahelyen. Lehet rosszabb az előzőnél és lehet jobb is.

Az majd akkor derül ki, ha már ott vagy.


Azt írtad, hogy az előző helyeden sikerült beilleszkedned, akkor az új helyen se lesz gond.

Ezen ne aggódj!

2021. febr. 19. 21:57

És még ez;)

[link]

2021. febr. 19. 21:56
3. Guruljka (válaszként erre: 1. - Drflora)
2021. febr. 19. 21:48

Ha megkérdezik a váltás okát, az egyetemet mondd. Soha ne szidd a régi munkahelyet.

Nyugodj meg, biztosan be fogsz tudni illeszkedni. Légy udvarias és kedves. Ha izgulsz, azt is mondd meg.

Inkább kérdezősködj többet, mint hogy tanácstalanul nézegess magad körül.


Nagyon remélem,hogy nem lesz különösebb problémád és jól fogod ott érezni magad!

2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Drflora)
2021. febr. 19. 21:45

Attól függ milyen a főnök, mert fejétől bűzlik a hal, milyen kollektívát tud összehozni, vagy éppen összetartani.


Lehet még sokkal rosszabbat is kifogni, de jobbat is. A szerencsén múlik minden, de sok sikert kívánok!

2021. febr. 19. 21:04
Életem első munkahely váltása vár rám. 23 éves koromban kerültem a jelenlegi munkahelyemre, két éve vagyok ott de a napokban felmondtam mert az egyetemi tanulmányaim miatt akadt jobb lehetőségem. Nagyon rossz volt a hangulat és sok sok kolléganőm nagyon rosszindulatú volt, illetve erkölcsileg sem bírtam ami ott zajlik már. Nagyon félek a váltástól. Ahonnan felmondtam ott viszonylag beilleszkedtem. Nem kötöttem örökre szóló barátságokat, mert nem igazán volt velem egykorú másik lány de idősebbekkel is csak munkakapcsolatban voltam. Mit tanácsolnál nekem? Mi a legnehezebb a munkahely váltásban? Mennyire lesz nehéz a beilleszkedés? Sok idő mire megszokjuk az új helyet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook