Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van remény rá, hogy visszatér hozzám? fórum

Van remény rá, hogy visszatér hozzám? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
98. csikil4ny (válaszként erre: 97. - Massalhangzo)
2018. jan. 7. 19:05
Éppen ez a baj, hogy más nők nem mondanak pápát az első pofonnál sem, egyszerűen nem érzékelik, hogy hol van az a pont, amikor nemet kell mondani. Ilyenkor jön az, hogy "de hát szeretem".
97. massalhangzo (válaszként erre: 95. - Sanyinak)
2018. jan. 7. 18:57

szerintem nem igy van. amikor ket ember neten beszelget, megvan az az illuzio, hogy ismerik egymast, elindult mar valami. es hacsak szemelyes talalkan nincs nagy unszimpatia a kulsot illetoen, randiznak tovabb. es sokszor eleg hamar, par randi utan kiderul, hogy tulajdonkeppen nincs semmi kozos pont vagy igazi kulso-belso vonzalom


ezert van az, hogy sok randi, indulo kapcsolat van netes tarskeresesekbol, de aranyaiban csak keves igazi kapcsolat, szerelem szuletik. en ezt nem neveznem sikertelensegnek, inkabb annak, hogy nagyon sok a lehetoseg. csak nem kell nehany randit mar komoly kapcsolatkent megelni. ha valami komoly van es nagy egymasra talalas, az hamar ugy alakul


ebben a tortenetben is, amikor mar az elso par het alatt osszeszolalkozasok vannak, meg exrinya, teljesen vilagos, hogy nem is nagyon voltak nagy kolcsonos odalevesek, csak az illuzio adta foleg


nem tudom, mas no hogy van vele, ha nekem egy pasi a randizgatasok idoszakaban mar beszol meg osszeszolalkozasaink vannak, hat fenntartasokkal fogadnam az egesz viszonyt, nem szerelemmel, sot valoszinuleg az elso bantobb megjegyzesnel papat intek

2018. jan. 7. 18:45

Nem olvastam el a hozzászólásokat, csak a nyitó sztorit. Ebből 2 dolgot szűrtem le:

Szinte 100%os esélyt látok arra, hogy ő a társkeresőzést nem hagyta abba. Esetleg más oldalakon, más néven, vagy telefonon alkalmazásokon (Tinder, Badoo) de fent volt, és miközben veled együtt volt, keresgélt tovább. Gondolom valakivel olyan szintre jutott, hogy mérlegelés után rájött, hogy akármi miatt jobban érdekli az a másik, mint te. Ez az ő szegénységi bizonyítványa természetesen, ha ez tényleg így van ahogy én gondolom, akkor jobb is ha így alakult és megszabadultál tőle!!

A másik amit gondolok, hogy egyetlen módja van annak, hogy kiderüljön akar e téged vagy sem. Tűnj el! Ha keres, vedd fel nyugodtan, nyiss ajtót neki, de te ne keresd, ne írj neki, ne hívd. Tudom nagyon nehéz. De ha számítasz neki, akkor leszel újra érdekes számára ha azt látja, hogy nem is vagy olyan biztos pont az életében mint ahogy ő az gondolta...

95. sanyinak (válaszként erre: 92. - Massalhangzo)
2018. jan. 7. 18:39

De ezen probléma csak a kapcsolat elején jelenthet hátrányt, hiszen az első személyes találkozót követően nem marad ilyen félreértés.

Ez nem magyarázza azt, hogy a már személyes kapcsolat miért megy tönkre hamarabb.

94. soyle74 (válaszként erre: 90. - 61e75fb84c)
2018. jan. 7. 18:18
Persze attól még lehet jó ember és hű máshoz, ebben igazad van, bár én azért inkább nem vennék rá mérget, hogy ez valóban így van "emberünk" esetében is.
93. soyle74 (válaszként erre: 89. - Sanyinak)
2018. jan. 7. 18:14

Ez esetben ez volt a leglogikusabb lépés szerintem, hogy elváltak az útjaik egymástól.

Hiszen igazából sajnos egyoldalú volt a dolog kettejük közt.

92. massalhangzo (válaszként erre: 76. - Sanyinak)
2018. jan. 7. 15:43
nem a nagy valasztekot gondolom a sikertelenseg okanak. nem is gondolok igazan sikertelensegre. csak arra, nem olyan spontanul megy az ismerkedes, mint netes tarskereso nelkul. ha ket embert az elet sodor ossze, mar az elejetol azert alakul valami, mert valodi tetszes van kivul-belul. a neten eloszor csak fenykepek, beszelgetes alapjan indul szimpatia, es nagy szerencse kell ahhoz, hogy az a valo eletben, talalkozaskor is pont ugy legyen. mas dolog kepeket nezni es irogatni, mint meglatni valakit, osszeismerkedni szemtol szemben
91. massalhangzo (válaszként erre: 84. - Cef2545dd6)
2018. jan. 7. 15:40

nem kell tulbonyolitani. sem kuzdeni, hiszen ket ember szabad akaratabol, vagyabol akar egyutt lenni, vagy nem akar


tortenhetett volna forditva is, hogy te mondod, bocsi, de megsem megy. az elejen azert talalkozgatnak emberek, mert tetszenek egymasnak. idovel meg kiderul, hogy osszeillenek-e

90. 61e75fb84c (válaszként erre: 86. - Soyle74)
2018. jan. 7. 15:17
manapsav ez a realitas?? Nem ertek egyet...itt cdupan arrol van szo, h ket ember kozt nem volt kolcsonos a vonzalom.Attol a masik meg lehet jo ember es hu, rendes mas novel csak mert velem nem volt az.
89. sanyinak (válaszként erre: 86. - Soyle74)
2018. jan. 7. 13:28

"Ha nincs meg a két félben a kb. hasonló érzelem a másik iránt, akkor sokszor sajnos ez lesz a dolog vége..."


Hogyan kellene egyébként másként folytatódnia ez esetben?

88. 31bc25d879 (válaszként erre: 84. - Cef2545dd6)
2018. jan. 7. 12:52

Majd megtalálod a neked-, és hozzád való fiút. Ezt meg kihevered.

Mosolyogj és nézz előre emelt fejjel:)

87. soyle74 (válaszként erre: 86. - Soyle74)
2018. jan. 7. 12:44

Persze sokszor eleinte úgy tűnik, hogy megvan ez a kb. hasonló érzelem, de aztán idővel kiderül, hogy valamiért mégsem.

Nálatok még szerencsére idejében kiderült, hogy nem működik a dolog köztetek, bár te így is eléggé sérültél ettől az egésztől sajnos. :/

86. soyle74 (válaszként erre: 84. - Cef2545dd6)
2018. jan. 7. 12:39

Nem vagy sem naív, sem hülye, sajnos ez a realitás manapság.

Az emberekből egyre jobban kiveszik már sajnos az igazi érzelem, és egyre kevésbé képesek megbecsülni a társaikat, meg persze az embertársaikat úgy általában.

Ha nincs meg a két félben a kb. hasonló érzelem a másik iránt, akkor sokszor sajnos ez lesz a dolog vége...

85. sanyinak (válaszként erre: 84. - Cef2545dd6)
2018. jan. 7. 12:25

Nem, az nem elég egy kapcsolathoz ha csak az egyik fél imádja a másikat. Csak azért nem fogok valakivel együtt élni, mert ő odavan értem.


Sőt - férfiként talán már úgy érzem, hogy rám akar szállni és nem marad meg a hagyományos férfi szerepem, amikor nekem kell meghódítanom őt.

84. cef2545dd6 (válaszként erre: 83. - Jessica32)
2018. jan. 7. 12:12

Tökéletesen kifejtetted a lényeget!

De tudjátok én azt gondolom, hogy ha az ember tényleg odateszi magát és akar valamit, akkor nem így alakulnak a dolgok.

Ez az egész nekem körülbelül olyan érzés volt, mint amikor megveszel egy édes és cuki kiskutyát, akit hetekig imádsz, rajongasz érte és többször elmondod neki mennyire ő a tökéletes számodra.

Aztán egyik napról a másikra bekattansz és kirakod az ajtón, mert már útban van. Ennyit jelentenek az emberek sajnos egymásnak.

Lehet én gondolom furán, de ma már kiveszett az emberekből a küzdés, az akarat és az erő, hogy ha egy olysn kapcsolatban éltem, ahol konkrétan bàntalmaztak és most itt egy nő, aki rajong értem nem így dobom el.

De persze lehet én vagyok a naiv és a hülye, lehet ezért szidni :)

2018. jan. 7. 09:51
Szerintem úgysem lehet kideríteni, mi járt a pasi fejében. Nem kell túlgondolni semmit. Valaki más jöhetett a képbe, akár. Ha ilyen könnyen véget tudott vetni ennek a rövid ideig tartó románcnak, akkor nem voltak komoly érzelmei, felejtős.
82. 61e75fb84c (válaszként erre: 79. - Csikil4ny)
2018. jan. 7. 07:51

igy van!

Mostmar vegkepp zard le, a srac is azt varja h fellelegezhessen mert hidd el rossz neki is h megbantott. Szoval hagyd beken es lepj tovabb :)

81. 61e75fb84c (válaszként erre: 80. - 61e75fb84c)
2018. jan. 7. 07:49
*ertem; bocsi ez kimaradt a legelejerol
80. 61e75fb84c (válaszként erre: 68. - Sanyinak)
2018. jan. 7. 07:48
Nokent is teljesen e ferfi hozzaszolo irasat. Mar az elejen a vitanak tiszta volt h o mar nem akarja. Meg azt irja s forumindito h de annyira azt erezte odaig van erte a ffi... pasik ilyenek, a normalisabb rendes kedves akkor is, ha nincsenek mely erzelmei. Soot...akar agyba is bujnak meg ilyenkor az erzelmileg kotodo novel (kenyelembol mert meg nincs jobb) aki meg inkabb ettol almokba ringatja magat.Tudom milyen ez, atmentem ezen en is anno egy pasival es most irto halas vok neki h nem ragadtam mellette mert igy megismerhettem a ferjem:) Eg es fold a kulknbseg!! Ezt kivanom neked is. Mosf xar nagyon de idovel jobb lesz!!
79. csikil4ny (válaszként erre: 77. - Cef2545dd6)
2018. jan. 7. 07:12
Az a baj, hogy a levéloel nem lezárni akartad a dolgot, hanem visszacsalogatni. El kell engedned ezt a pasit, mert ő már levonta a következtetést és tovább lépett. Részéről nem lett szerelem, így könnyen léphetett.
78. michelle.r (válaszként erre: 77. - Cef2545dd6)
2018. jan. 6. 23:40
Szerintem ne nézegesd a profilját! Már, ha nem vagy egy tövismadár ;)
2018. jan. 6. 23:33
Érdekes, pár órája lecserélte a profilképét és elkezdett eseményekre vissza igazolni :( szóval a levelem annyira nem ért célba
76. sanyinak (válaszként erre: 75. - Massalhangzo)
2018. jan. 6. 20:21

Tehát szerinted a netes társkeresők nagy választéka hibás a sikertelenségért? Azaz, ha kisebb lenne a választék, nehezebb lenne újakat megismerni, akkor kevésbé válogatnának az ismerkedésben résztvevők?


Szerintem a legtöbb embernek nincs rá igazán ideje, hogy megismerje a másikat. Ez is a túl nagy választékra lenne visszavezethető?

75. massalhangzo (válaszként erre: 74. - Cef2545dd6)
2018. jan. 6. 19:27

biztos tetszettel neki es jol erezte magat veled, kulonben nem randizgattatok volna. de azert a netes tarskeresozok nagy reszere szerintem igaz, hogy nehezen tudjak abbahagyni, es egyszerre tobb lehetoseget tartanak, nem tudnak igazi kapcsolatot kialakitani, mert mindig ott lebeg elottuk, hogy johet egy jobb


de az ok vegul is mindegy, lesz majd jo kapcsolatod, hidd el

74. cef2545dd6 (válaszként erre: 73. - Massalhangzo)
2018. jan. 6. 18:37

Nekem sem kerek valami:(

Túl gyors és túl váratlan ez az egész.

Azért én voltam vele, én érzem milyen volt és nem úgy tűnt mint aki nem akarná.

Kar ezt ragozni, sajnos így döntött nekem meg el kell fogadnom :(

73. massalhangzo (válaszként erre: 71. - Cef2545dd6)
2018. jan. 6. 17:51

szerintem nem kell annyira megertonek es szomorunak lenned. kotve hiszem, hogy a srac a nagy tisztesseg miatt szakitott


arra tippelnek, es nem hiszem, hogy nagyot tevednek, hogy nem volt az a gancs nelkuli lovag, es jott valaki a kepbe vagy valakik. ez a par het alatt jovo osszeszolalkozasok vagy azt mutatjak, hogy lehull a lepel a valodi termeszetrol, vagy sokkal inkabb a miert nincs rajta sapka nyuszika effektus, hogy legyen "oka" a szakitasnak


vigasztaljon az, hogy par het randizgatas alatt mindenki igyekszik a jo arcat mutatni, valamennyire megfelelni a masiknak. valoszinu ez a srac messze nem olyan, mint akinek te latni akartad, es akit megszerettel. sumakot meg senki sem akarna, sem atverve lenni. legalabb hamar kiderult

72. gabbbicica (válaszként erre: 69. - Globus)
2018. jan. 6. 15:11

Attol fuggetlenul, hogy igazad van, en tarskereson talaltam a paromat es 2 eve egyutt vagyunk.


De (ezt mar nem neked irom, csak altalanossagban) en is randiztam onnan 3 honapig pasival. Atlag heti 1 alkalommal ertunk ra, tehat max 10-12 alkalommal talalkoztunk. Es hiaba komoly kapcsolatot kerestem, volt hogy a 10. randin dobbentem ra, hogy vannak olyan dolgai, amik nem tetszenek, es ami kizarja azt h egyutt szeretnek vele elni. Es 3 honap.utan otthagytam. Akkor ezek szerint en is szar ember vagyok, a felvetes szerint...

2018. jan. 6. 14:48

Persze. Én értem mit mondtok.

Csak tényleg úgy éreztem, sőt most visszaolvastam a kezdetektől a beszélgetéseket, hogy fejlődik ez a dolog.

Egyre több találkozás, egyre több olyan mondat vagy írás. Barátokkal programok, hazavitt a családi házba :/


Szerintem a néhai összeszólalkozások miatt előtört belőle a múlt és ez megkavarta. Még nem tartott ott érzelmileg és megijedt, inkább kilépett.


Ez tényleg az ő döntése, tiszteletben kell tartanom

70. csikil4ny (válaszként erre: 68. - Sanyinak)
2018. jan. 6. 14:20

Érdekes nekem is az jött le, hogy a csaj beleszerelmesedett, a srác meg nem és belátta, hogy nem egymáshoz valók. Nem látom, hogy ne lett volna korrekt.


Ha meg a fórumindító lefeküdt vele a második randin, az az ő dolga, ettől a srác sem lett ágyrajátszó.


Itt aztán mindjárt házasságszédelgőt csinálunk belőle.

69. globus (válaszként erre: 62. - Andi.Bobi)
2018. jan. 6. 14:15
Hehh, legalább tíz olyan ismerőst tudnék hirtelen összeszedni, aki nős, komolytalan, dugópajtit keres, anyagi támaszra szorul, lelki szemetesládára van szüksége vagy csak bohóckodik társkeresőn. Olyan hajmeresztő dolgokat mesélnek arról, amit véghezvisznek, amiből biztosan tudom, hogy társkeresőn soha nem keresnék.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook