Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Van ötletetek, milyen dekorációt tudnék készíteni a nem használt rácsos ágy oldalaiból? (A rács falból) fórum

Van ötletetek, milyen dekorációt tudnék készíteni a nem használt rácsos ágy oldalaiból? (A rács falból) (beszélgetős fórum)


7. Hoxa
2012. nov. 1. 17:21

Én lefesteném nagyon színesre és tárolásra használnám. Feltenném a falra és kis horgokkal kül. tároló dobozokat lógatnék róla. Ikeában vannak jó kis fali tárolók a konyhai szekcióban, amiket lógatni lehet. Színes műanyag edények is füllel. Színesceruzáknak, apróságoknak jók.

A fűszertartó jellegű lógós tartókba pedig mehetnek kisebb könyvek is.

2012. nov. 1. 17:09
Köszi, már nézem is!
5. Hoxa
2012. nov. 1. 17:02

Könyvespolc ötlet, tényleg baromi jó:


[link]


(into szót egybe írd a linkben!)

4. Hoxa
2012. nov. 1. 16:59

[link]


google: reuse old baby crib

3. Kolibri (válaszként erre: 2. - F758a7200f)
2012. nov. 1. 16:34
Köszi, jó ötletek.
2012. nov. 1. 16:27
Jatekokat felakasztani:) gyerekkoromban lattam egy gyerekszobaban, hogy a regi plussmacikat es tarsait szines fonallal a radiator falon huzodo csovere akasztva tartottak. Szerintem jo otlet de keszithetsz pl akasztot is belole ugy hogy szines horgokat/bigyokat belecsavarozol mint akaszto, minden magassagban igy fel lehet akasztani dzsekit/sapkat, hatizsakot stb.:)
2012. nov. 1. 16:14
Szerintem tök jó alapanyag gyerekszobába, de nem tudom "megszülni" a nagy ötletet, pedig már agyalok rajta egy ideje. Az a hagyományos fa, 2 rövid oldal, 2 hosszú oldal. Szétszedtem, nézegettem, de itt el is akadtam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook