Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van olyan itt, aki hat évig maradt otthon a gyermekével gyesen valamilyen betegség miatt? fórum

Van olyan itt, aki hat évig maradt otthon a gyermekével gyesen valamilyen betegség miatt? (beszélgetős fórum)


2010. júl. 7. 14:23

lányomnak

bölcsibe ekcémáját kezelték napi szinten,

az ovi viszont nem vállalta fel...(oldjam meg otthon reggel, este...:S) volt, hogy becsempésztem a szekrényébe, csak a dadus tudott rólla, amikor megtalálták a gyereknél rámszóltak én meg megkérdeztem miért baj az hogy a gyerek a sebes kezét bekeni, mert fáj neki...Nem tudom mi lenne, ha ezt nekik kéne elviselni.

Onnantól nem volt gond, hogy ott volt a gyengébb krém a szekrénybe, (hidrocortizonost nem mertem otthagyni neki)

Szóltam kiskori tejérzékenységéről és kértem, hogya tejes dolgokat ne erőltessék neki, mert azt a mai napig nem eszi meg... nem volt ezzel gondunk, mert minden mást megevett még azt is amit a többiek nem :)

Büszkék is voltak rá :))))))))


Olyan anya is volt, akinek lisztérzékeny volt a gyermeke. Ő vállalta, hogy nem kér külön étrendet, viszont behozza minden reggel neki, és csak azt adják neki oda felmelegítve stb)

nagyon rendesek voltak vele...megírta az étkeztetésből való felmentési kérelmét az önk. felé, így nem kellett az étkezésért fizetnie.

3. mamcili (válaszként erre: 1. - Herdusster)
2010. júl. 7. 14:14
jó ovi segít neked ebben, meg tudják már sok helyen oldani a külön étrendet.
2010. júl. 7. 12:01

szia

nálunk is vannak az oviba liszt és tej érzékeny gyerekek

annyi, hogy az óvónőnek oda kell figyelni, hogy a pici azt nem eheti meg, ami olyan

nálunk működik

az ekcémát sajnos nem tudom

2010. júl. 7. 11:29
A kislányom ekcémás és most már úgy néz ki liszt érzékeny is. Nem tudom, hogy lehet megoldani az óvodába járását?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook