Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van olyan, hogy valakinek szűzhártya bemetszésre volt szüksége ahhoz, hogy a partnere el tudja venni a szüzességét? fórum

Van olyan, hogy valakinek szűzhártya bemetszésre volt szüksége ahhoz, hogy a partnere el tudja venni a szüzességét? (tudásbázis kérdés)


2016. aug. 10. 07:27
Te beteg vagy a fórumaiddal együtt.
2013. szept. 21. 21:48
Olyan is van, akinek csak a szüléskor szakad el a szűzhártyája , de közösülésektől nem.
8. zzmm
2013. szept. 21. 21:22
Azért ha tizenévesen nem sikerül valakinek az első pár alkalommal, nem kell egyből erre gondolni..
2013. szept. 21. 21:04
Viszont van olyan is, hogy a behatolás nehéz, de nem lehetetlen. Ilyenkor csak sokadik próbálkozásra sikerül, de műtétre nincs szükség.
2013. szept. 21. 21:03
Az ember ilyenkor azért nagyon el tud keseredni. Én egy olyan esetről hallottam, hogy egy nő házasságáig (ekkor volt, ha jól tudom, kb. 35 éves) várt a testiséggel. Azonban mivel a férjének sokadik próbálkozásra sem sikerült beléhatolni, orvoshoz fordultak, ahol kiderült, hogy szűzhártya bemetszésre lesz szükség. Ez után a beavatkozás után a férj már be tudott hatolni a feleségébe, sőt, később gyerekük is született.
2013. szept. 21. 21:01
igen, volt egy ilyen ismerősöm
2013. szept. 21. 21:01
Természetesen hallottam ilyenről.
2013. szept. 21. 21:00
Egyik barátnömnek kellett. lázerrel csinálták. sajnos olyan vastag volt neki hogy még a nőgyógysz sem tudta átvágni egyéb módon, mert ugye nagyon si fájt neki. Igy rendes műtét volt. Egy ismerös nőgyógyász csinálta ö azt modnta van évi pár ilyen esete, de azért ez nem gyakori. 20 körül volt a barátnőm, akkor lett komoly kapcsoalta és ugyebr hiába próbálkoztak nem ment.
2013. szept. 21. 21:00
hallottam,nem is olyan ritka eset az ilyesmi
2013. szept. 21. 20:57
Ha igen, hány éves volt az illető nő, amikor ez történt vele?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook