Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van olyan, hogy egy férfi csak több hónap után lesz szerelmes a párjába? fórum

Van olyan, hogy egy férfi csak több hónap után lesz szerelmes a párjába? (tudásbázis kérdés)


1 2
2016. jún. 19. 15:03

Nem tudom ,hogy leírhatom-e ide, de nekem a legnagyobb szerelmeim a tanárnőim voltak...Most visszagondolva 13-14 évesen egy 28 éves tanárnő.

23-25 évesen egy 42-45 éves nő...nah hát itt a nő észre is vette rajtam, nem tudom hogy pedig próbáltam leplezni...-- flörtölgetett is velem elég rendesen-- habár mindig az ő óráira jelentkeztem be...egyszer haza is kísértem este...vártam, hogy hívjon fel vagy vmi, de csak beszélgettünk a ház előtt..habár, ha fel is hívott volna...hát nem is tudom, tuti nagy égés lett volna és a szeme elé se mertem volna kerülni...hisz tudjátok miért...


de ezt csak elmeséltem...

2016. jún. 19. 14:57
olyan nincsen. én rögtön az leszek a nőbe, más kérdés hogy ...hisz tudjátok
2016. jún. 12. 16:06
Sajnos az ominózus beszélgetés után 2 nappal szakítottunk.... ő mondta ki végül, hogy gondolkozott, ez így se neki, se nekem nem lesz jó, nem tudja mi hiányzik, de nem szerelmes, nem is hiszi h lesz. Régóta őrlődik ezen, nagyon megbántott ezzel, hogy én semmit nem tudtam ezekről a lelki dilemmáiról. Mástól kért tanácsot is, sőt, most lelkileg nyitott egy másik lány felé, vele ismerkedik... hiába nem csalt meg, ezt érzelmi megcsalásnak, árulásnak érzem.
38. 3d787b167a (válaszként erre: 30. - Rozgó)
2016. jún. 11. 07:42
Bakker!:/
2016. jún. 10. 17:00
van
2016. jún. 10. 16:54
..és igen, van olyan férfi. Vannak ilyen férfiak. Nekik idő kell, (beszélgetések, egymás megismerése stb.) hogy beleszeressenek illetve meghódítsák a NŐT. :)
35. 5056d3921a (válaszként erre: 33. - Jucika33)
2016. jún. 10. 16:53

...csak jelzem, hogy a fórum 2012-ben íródott... az ő döntésük meddig húzták az időt. Lehet hogy még együtt vannak? :)


Jó lenne.

2016. jún. 10. 15:39
Nagyon megjátszani sem kell, mert aki szerelmes, nem lát tisztán, és hajlamos a saját érzelmeit kivetíteni a másikra. Sokan nem veszik észre, hogy a szerelmük csak azért van velük, mert nem akarnak egyedül lenni, és épp nem szerelmesek senkibe.
2016. jún. 10. 13:42
Valóban van olyan, hogy valaki nem képes túl mély érzelmekre. Valószínűleg ezért nem tartott egy kapcsolata sem túl hosszú ideig. Ettől még lehet kedves, romantikus (ezzel magát is szórakoztatja, meg érzi, hogy te megérdemelnéd, hiszen te szereted.)Sajnos ennyi idő után nem valószínű, hogy változni fog. Én hagytam ott fiút ilyen helyzetben, mert pár hónap után éreztem, hogy nem szerelmes, akkor minek erőltessük a dolgot. Te is túl fogod tenni magadat rajta, ha nem húzod sokáig az időt. Érdemes minél hamarabb lépni.
32. Elizabeth Claire Bennet (válaszként erre: 2. - Pegasus0629)
2016. jún. 9. 12:37
Mi a barátommal 10 hónapja vagyunk együtt, ő 31 éves, én 24. Eddig minden szép és jó volt, vagy legalábbis én tejesen azt hittem.... mire elmondta, h ő szeret engem emberileg, de nem szerelmes belém, pedig nagyon szeretne. Nem sok kapcsolata volt eddig, nincs sok jó tapasztalata, egyéb traumák is érték lelkileg. Hasonlóképpen azt mondta, hogy se neki, se nekem nem jó ez így, nem akar érzelmileg kihasználni, és én ennél sokkal jobbat érdemlek, pedig én lennék a tökéletes lány számára. Nem érti, hogy miért tart minden kapcsolata kevesebb mint egy évig, biztos mindig mindent ő ront el. Minden pillanatban figyel rám, megható, romantikus dolgokat mond, nem értem, miért, ha nem szerelmes.... ezt így meg lehet játszani? vagy csak a sima szeretetnek a megnyilvánulása ez? nem tudja megígérni, hogy belém szeret, nem akarja h szenvedjek. Meggyőződésem, hogy nem is biztos, hogy képes a szerelemre, vagy csak tényleg nagyon nagyon lassan. Nem tudom, mi lenne a helyes döntés, még nem vagyok képes elengedni, ő az első igaz szerelmem.
2014. nov. 17. 11:01

igen.

meg olyan is van, aki soha.

30. Rozgó
2014. nov. 16. 22:31

Nekem a férjem 7 év után egyszer csak azt mondta, hogy "most kezdelek megszeretni":(

Csak néztem, mint a lukinyúl... Mi volt az eltelt 7 évben, amit érzett irántam?!:(

2013. okt. 27. 02:23
masnemzetisegueknel ahol meg a 21.szazadban is a szulok valasztanak part a gyerekuknek,de nalunk magyaroknal ez maskepp mukodik.
2013. okt. 24. 19:20
Csak annyit mondott hogy kicsit szeret csak, azt mondja nem mondja hogy nulla az érzelme felem mert akkor hazudna, valamennyi van de kicsi csak. ;(
2013. okt. 24. 14:16
Sziaztok! Én villámgyorsan szerettem bele a pasijaimba, de ugyanolyan gyorsan ki is szerettem belőlük.Aztán jött egy srác, aki bevallotta, hogy már 2 éve szerelmes belém, én viszont csak egy barátot láttam benne...elkezdtünk együtt járni, gondoltam magamban, majd csak lesz valami, ha nem jön össze, lelépek.De szép lassan beleszerettem, azóta is együtt vagyunk...27 éve, a fiunk 22 éves.Persze, van akinél villámcsapásként jön a szerelem, aláírom, létezik ilyen...de nálam ez a lassú beleszeretés jött be.Nem vagyunk egyformák! Az is biztos, hogy aki sokat csalódott, természetes, hogy óvatosabb.
2013. okt. 24. 13:26
akkor mitől lett a párja?
25. era06 (válaszként erre: 23. - Pegasus0629)
2013. okt. 23. 13:22

Másfél év után, márt tudnod kellene a választ.

De, ha még mindig nem tudod, akkor soha nem is lesz szerelmes beléd.

2013. okt. 23. 09:59
ezt kotve hinnem hiszha a legelejen nincs meg az a szukseges szikra ketto ember kozott akkor kotve hinnem,hogy kesobb meglenne.
2013. okt. 22. 17:46
? valakinek van még tapasztalata ezzel kapcsolatban?
22. nojni
2013. aug. 29. 09:43

Én megláttam a férjemet, és abban a pillantban mintha fejbe vertek volna! Rendesen megszédültem! És ez totálisan kölcsönös volt! Négy hónap után -8 éve- házasodtunk össze, a harmadik gyerkőcöm van a pocakomban. És még ma is imádom. Minden nap újra és újra beleszeretek.

A sógornőm neten ismerkedett meg a párjával,egy éve együtt is élnek. Kb fél éve mondta, hogy talán már tényleg szereti, és ha továbbra is működik a kapcsolat, jövőre eljegyzés, 2 év múlva esküvő. Pedig már 30 éves. Ők nagyon meggondolják. Nem mondom, hogy a hirtelen dolgok mindig jól sülnek el, de szerintem ez is túlzás. Úgy voltak vele, a szimpátia kölcsönös volt, a szerelem meg majd megjön...

A szerelem mint egy villámcsapás! Vagy nem?

2013. aug. 29. 09:03

Annyiban szeretnék hozzászólni, hogy/ a kenyerem javát már megettem,66 éves vagyok/ ami gyorsan megy fel, az gyorsan is megy le. Ezt megtapasztaltam.


Szép lassan, az idő elteltével megismeri egymást 2 ember- jól érzik magukat együtt és egyszercsak azon veszik észre magukat, hogy nem tudnak egymás nélkül élni. Ezt most nagyon tömören írtam, de van ilyen.

2012. szept. 7. 10:15
Pedig van, mert nagyon sok csalódás érte... Neki ennyi idő kellett hozzá, nem mindenki egyforma. De látszik is rajta nagyon, az utóbbi 2 hónapban rengeteg változott,és folyamatosan olyan jelek jöttek tőle, hogy szerelmes belém... most ez kiderült, mert be is vallta. Ahogy néz rám a szemei mindent elárulnak, valamint nagyon ragaszkodó lett és mindig velem akar lenni. Nagyon boldog vagyok! :)
19. virus2008 (válaszként erre: 16. - Pegasus0629)
2012. szept. 5. 14:54
Szeret vagy szerelmes, mert az nem mindegy.
18. virus2008 (válaszként erre: 1. - Pegasus0629)
2012. szept. 5. 14:53

Hát jól át.asznak téged, hogy mit ne mondjak.

Látod így kell menekülőutat megtervezni ha lépni kell.


Én a helyedben nem hinném el.Olyan nincs hogy valakinek ilyen sok idő kellene a "szerelemhez".

2012. szept. 5. 14:08
Miért ne lehetne?:)
2012. szept. 5. 13:43
Sziasztok! Eltelt 8 hónap és tegnap bevallta nekem őszintén, hogy most már szeret, csak ő nem olyan aki kimondja ezt... Nagyon boldog vagyok és nem hittem volna, hogy ennyi idő után is ki tud ilyen érzés alakulni részéről...
15. 39694c0c70 (válaszként erre: 5. - 814f8b8f23)
2012. márc. 20. 12:47

Mások meg - akik nem szélhámosok - kb. 5 percnyi ismeretség után igaz szerelmet hazudnak a naiv és ártatlan leányzónak, aztán "bőszen töcsköl"-ik, amíg tehetik, majd miután megunták, valami hülyeséget kitalálnak és lazán lecserélik egy másik lánnyal.

Ki is akkor a szélhámos?

14. 39694c0c70 (válaszként erre: 1. - Pegasus0629)
2012. márc. 20. 12:44

Van!

Az igaz szerelem kialakulásához, általában sokkal több idő kell, mint azt legtöbben gondolják.

Na ők azok, akik rendszerint összekeverik a szerelmet valamilyen másfajta érzelemmel, érzéssel, vággyal, stb.

13. 3cde375c32 (válaszként erre: 12. - Liaaa)
2012. márc. 20. 08:27

Én is így gondolom,hogy személyiségfüggő.

Nekem tetszik ez az őszinteség,és tapasztalatból tudom,hogy ha egy ilyen bizalmatlan férfi valóban beléd szeret,akkor az már nincs elkapkodva,nem fog 2 hét után továbbállni,mint mondjuk az,aki 2 alkalom után már "szerelmes".

A kapcsolat eleje ilyenkor nem könnyű,de ha az érzelmeiden,és a külső tetszésen kívül is úgy látod,hogy sok,számodra értékes dolog van benne,akkor érdemes várni.

(én pattantam már le férfiakról azért,mert túl gyorsan lettek 'belém' szerelmesek:Ilyenkor nyilvánvaló,hogy még nem is ismernek,hanem vagy a külsőm jön be nekik totálisan,vagy már annyira hiányzik nekik a szerelemérzés,hogy csak rámakasztották)

12. Liaaa
2012. márc. 20. 01:52

Sziasztok!


Szerintem ez nem nem, sokkal inkább személyiség függő dolog.

Amikor összejöttünk a párommal, már több mint egy hónapja jártunk, de én még mindig azon filóztam, hogy érdemes-e ebbe a kapcsolatba időt és energiát fektetni. Aztán sosem lehet tudni alapon adtam egy esélyt a dolognak, és 3-4 hónap is kellett, amire azt éreztem, hogy hoppá, szerelmes vagyok!

A párom ugyanakkor már a 3-4. randin kimondta, hogy szeret. Ilyenkor mit lehet tenni? Elmondtam,hogy szíve joga és én is nagyon szimpatikusnak tartom, de bocsásson meg, mert ilyen nagy szavakat én még nem mernék mondani...

És az az érdekes, hogy egy nagyon jól sikerült együtt töltött nap/hétvége után, amikor először éreztem, hogy "hoppá", akkor ugrott meg igazán a páromnál is a fokmérő. :)


Tehát - szerintem - ezen nem szabad megsértődni. Korrekt módon közölte, hogy mi a helyzet. Ezt követően, ha Te látsz benne fantáziát, akkor egy próbát megér. Hidd el, ha ő egyszer igazán kinyílik és azt mondja, hogy szeret, akkor az úgy is lesz.

Persze megszeretni valakit és szerelmesnek lenni valakibe nem ugyanaz... Döntsd el, mi a helyzet, aztán hajrá!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook