Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van olyan hajvasaló amitől nem törik a haj, ha rendszeresen használom? fórum

Van olyan hajvasaló amitől nem törik a haj, ha rendszeresen használom? (tudásbázis kérdés)


2011. jan. 29. 17:31
Nincs,mivel minden nap használod,úgy ki fogja szárítani,előbb-utóbb letörik.
2011. jan. 29. 17:23
Arra figyelj, hogy használj jó hővédő krémet, ápold a hajad pakolásokkal, és ne vasald nagyon magas hőfokon a hajad. A vasalás nem tesz jót a hajnak, de tény, hogy lehet kicsit csökkenteni a károsodást megfelelő termékekkel, jó vasalóval.
2011. jan. 29. 16:33

Szia.Szerintem mind törni fogja a hajad,ugyanis mindegy,hogy milyen "lap van rajta",forró és kész:/

Én mikor vasaltam,fésülésnél mindig voltak a mosdóban ilyen 5-10 cm-es hajak...elmentem levágattam belőle,kezelem szépen,NEM VASALOM!!!!,és azóta nincs ilyen problémám:)

2011. jan. 29. 16:04
Nincs. Mind töri a hajat.
2011. jan. 29. 15:48
sztem nincs. Én azt szoktam csinálni, h hajmosás után törölköző szárat hajamra bőven teszek hajbalzsamot, főleg a végeire figyelek, és azt 10 percig rajtahagyom, csak ezután öblítem ki belőle. Azt tapasztaltam, h így sokkal kevésbé árt a vasalás, stb. a hajamnak.
2011. jan. 29. 15:48

Sziasztok!

Kaptam egy no name kerámialapos hajvasalót, kb. 2x használom egy héten, és azóta törik a hajam.

Ez természetes velejáró, vagy van olyan amitől tuti nem fog törni a hajam?

Elsősorban tapasztalatot várnék. Köszi:)

2011. jan. 29. 15:46
Van olyan hajvasaló amitől nem törik a haj, ha rendszeresen használom?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook