Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van olyan ducis fitness óra Budapesten, ahova csak ducik járnak? fórum

Van olyan ducis fitness óra Budapesten, ahova csak ducik járnak? (tudásbázis kérdés)


4. mothertiger (válaszként erre: 3. - Emagdi)
2015. júl. 26. 15:50

A curves-szel mi a baj?

Én 2 hónapja oda járok, és nagyon jó...

2015. júl. 24. 23:19

de ha elfogadsz egy tanácsot: kerüld a csak női termeket, vagy az ilyen curves fitness és hasonló baromságokat.


egyrészt a nőknél nagyobb kritikus nincs, másrészt ha ilyen helyre kezdesz el járni, később nagyon szokatlan lesz átmenni olyan helyre, ahol férfiak is vannak.

2015. júl. 24. 23:16

hát ilyen kimondottan szerintem nem igen van, mert ugye ha ér valamit, akkor folyamatosan kifogynának az óráról a népek. ha meg nem, akkor nem is érdemes rá időt pazarolni:)


nyugodtan mehetsz bármelyik terembe, hidd el, hogy sok ducibb nő és férfi is jár mindbe.

elsőként járjál zumbára, vagy pilatesre, gerinctornára, vagy olyan jellegű órákra, ahol vagy nincs nagy megterhelés, vagy te magad tudod szabályozni a gyakorlat nehézségét. az elején úgyis szerintem az lenne a lényeg, hogy hozzászoktasd a tested a mozgáshoz, legyen egy kis mozgáskoordinációd. utána mehetsz megterhelőbb órákra is, esetleg járhatnál konditerembe.

2015. júl. 24. 22:28

Sziasztok!

Nem tud valaki olyan ducis fitness órákat Budapesten, ahova csak ducik járnak? Kifejezetten nekünk, duciknak szól?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook