Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van olyan dolog az életedben amit nem sikerült feldolgozni/elfogadni? fórum

Van olyan dolog az életedben amit nem sikerült feldolgozni/elfogadni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
74. Sylvia81 (válaszként erre: 40. - Lilluska25)
2009. aug. 3. 10:03

Biztosan nem viselte meg?

13 voltam, mikor Anyukám meghalt, öngyilkos lett. Itthagyott engem, meg a 9hónapos féltestvéremet. Akkor - egy idő után - azt hittem, hogy feldolgoztam, de csak most jövök rá, hogy marhára nem! Elfojtottam, úgy csináltam, mintha semmi se történt volna. Most 28 vagyok, és a mai eszemmel belátom, hogy még most se dolgoztam fel. Már sokkal könnyebb, tudok róla beszélni is. Amikor elfojtottam, elzártam az összes emlékemet Róla, következésképpen a gyermekkoromról is, a tudatalattimba. Azóta 1-2 dolog már előjött, de még mindig alig van emlékem... :( De tudom, hogy idővel elő fognak jönni. Így utólag beláttam azt is, hogy az a 4-5 év depresszió is Anyu miatt volt... És a legszörnyűbb, hogy az egész rokonságom sz@rt bele, hogy nekem hogyan is sikerül feldolgoznom ezt, egyszer se vittek pl. pszicsológushoz, pedig nem ártott volna, és tutira el is mentem volna. Mikor a szüleim váltak, akkor bezzeg el kellett vinnie anyukámnak, mert belevették a jelentést a gyerekelhelyezésbe is!

Hát ez az én keresztem, amt életem végéig hordozni fogok. A legújabb gondolatköröm ezzel kapcsolatban az, hogy hogy fogom majd elmondani a kislányomnak... :( De ez még odébb van!

73. Sylvia81 (válaszként erre: 5. - Misz)
2009. aug. 3. 09:44
Elolvastam és kicsordultak a könnyeim... Nem fordultál a betegjogi képviselőhöz? Nem csak azért, mert ez veled megtörtént, hanem ha veled ilyen volt, akkor valószínűleg mással is paraszt, aki nem tejelt előre. Az ilyen meg ne menjen orvosnak! De ha te nem jelented, meg más se, meg senki se, akkor örök életében henteskedni fog. És az senkinek sem lesz jó. A nemtörődömsége egyszer még -ne adj'Isten- valakinek az egészségébe/életébe fog kerülni... :(
72. angica0901 (válaszként erre: 61. - Buhu bahu)
2009. aug. 3. 08:25

Nekem is valami olyasmi kapcsolatom volt apukámmal, hogy szinte beszélnünk sem kellett. Mintha az ikrem lett volna. Még miután eljöttem Görögországba élni, 1200km-ről is szinte megérezte mikor van bajom, mert mindig akkor hívott (persze máskor is), és mindent tudott, anélkül, hogy mondtam volna. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! Tudom, hogy ezzel kellene csitítgatnom magam, mármint azzal, hogy Ő már jó helyen van. De NEM MEGY!!!!!

A babával ezért sejtem, hogy baj van, mert múlthét kedd óta szivárog tőlem vér. Nem nagyon, de szivárog. Eddig két babát veszítettem el, az első méhenkívüli volt, amivel nekem is ki kellett venni az egyik petevezetőmet, a másik vetélés volt. Kétszer voltam dokinál, de a magzatot (azért nem használom ezt a szót, mert ez annyira nem tetszik) még nem láttuk. Azt mondta a doki, túl kicsi. Az az érték, aminek a vérvételből kiderülve emelkednie kellett, keddről (152) csütörtökre (263) emelkedett, tehát ott van valahol. De mi a vér? Na és persze mire gondoljak rögtön az első terhességemből kiindulva, baj van. Tudja valaki egyáltalán mik ezek az értékek. Már elég jól beszélek görögül, de a témában nem vagyok otthon. Azt értettem, hogy annyit mutat meg, terhes vagyok-e, és hányadik hétben kb. + a fejlődésre utal. Tehát ma már nagyon soknak kellene lennie, legalább 6-700 körül. Rettegek, és ezt sem fogom egy ideig feldolgozni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2009. aug. 3. 01:28
Az édesapám korai halálán, nem is akkor, hanem 15 évvel később kezdtem érezni a hiányát. A fogadott nagynéném halálát és temetését. A 25. életévében skizoaffektív mániákus depresszióssá vált, addig szuper inteligens fiam két évvel ezelőtti öngyilkossági kísérleteit. S ami a legnagyobb baj, hogy nem tudok sírni. Csak őrlődök magamban. Kb. háromnegyed éve léleggyógyász próbál segíteni. És segít a Hoxa, ahol naplót írok, barátokat találok.
70. Christineee (válaszként erre: 69. - 9fa28b0ed4)
2009. aug. 3. 01:27

Részvétem!!


Szerintem az ilyen dolgok mindig mély sebet hagynak maguk után!!:-(((

69. 9fa28b0ed4 (válaszként erre: 68. - Christineee)
2009. aug. 3. 00:31

SAJNÁLOM!!!!

NEKEM ANYUKÁM HALT MEG...SZÖRNYŰ ÉS FELDOLGOZHATATLAN SZÁMOMRA

2009. aug. 3. 00:24
Bátyám és apám halálán:-(((
2009. aug. 3. 00:06

ez csak egy pl, de nagyon faradt vagyok es az eszem sem vag ugy ah kellene, holnap majd kifejtem bovebben, most megyek aludni.

Jo ejt mindenkinek

2009. aug. 3. 00:05

apunak nem kellett kerdeznie semmit, a szamara nyitott konyv voltam.O csak bejott a szobamba, leult, es anelkul h elkezdett volna faggatni mindent elmeseltem neki...

Anyuval teljesen maskepp van.Neki csak fele dolgot tudok elmeselni, es aztis inkabb ugy h o kerdezget..

65. lilluska25 (válaszként erre: 64. - Buhu bahu)
2009. aug. 3. 00:00
hát nekem nemtudom milyen ez a teljesen más,sosemvolt jó nekünk...
64. buhu bahu (válaszként erre: 62. - Lilluska25)
2009. aug. 2. 23:54

nekem is o volt a mindenem...

De az anyuval is jol kijovok, de teljesen mas kapcsolat mint ami apuval volt

63. buhu bahu (válaszként erre: 59. - 9fa28b0ed4)
2009. aug. 2. 23:53

sajnalom...

ero, kitartas

62. lilluska25 (válaszként erre: 61. - Buhu bahu)
2009. aug. 2. 23:50
énis aps vagyok nagyon!!!vele élek.van anyum is de vele sajna nem jó a viszonyom,elvagyunk..de nekem apu a mindenem,.anyum is tudja.
61. buhu bahu (válaszként erre: 58. - Angica0901)
2009. aug. 2. 23:48

Huu...

En is apukamat elveszitettem, es en is gyakran erre gondolok, hogy szeretnek egyutt lenni vele barhol is van..En abban bizok, es ezt mindenkinek irok akinek meghalt valakije, hogy ok mar jo helyen vannak, es ok mar nem szenvednek!

Nem felek a halaltol, mert tudom,hogy ott okes lesz minden, ok is jol vannak biztos...

Egyebkent csak igy tudjatok feldolgozni valaki halalat, ha erre gondoltok..

MI tortent a piciddel??

EN is nagyon felek, mert ket napja voltam UH-n es a drno azt mondta tul pici a baba.Azt mondta nem kell egybol megijedni, mert az is lehet, h nem 9 hetes, hanem 7 hetes terhes vagyok es azert kisebb, viszont a szomszedlanynal is igy volt, es vegul kiderult, hogy a babaval baj volt, nem fejlodoett es elkellett vetetnie a babat..

Nagyon remelem hogy neked sem es nekem sem nem kell atelnunk azt hogy a babocankat elveszitjuk..

Ha van erod hozza ird le miert gondolod, hogy baj van a picurral?

60. lilluska25 (válaszként erre: 56. - Csilla80)
2009. aug. 2. 23:45
majd irj még holnap
2009. aug. 2. 23:43

Sziasztok!Én is,nemelég,hogy elveszitettem a babámat tavaly...méhenkivüli végett még az egyik petevezetékemet is kivették!Azóta nemsikerül teherbe esnem...

Soha sem felejtem el milyen boldog voltam amikor pozitiv lett a terhességi tesztem..és azt sem mennyire depresszióba estem az operáció után!Nem fogom ezt feldolgozni amig nem szülök egy gyerkőcöt!

Aztán anyukám halálát sem fogom feldolgozni a büdös életben!Az egyetlen volt a világon akiben teljes mértékben megbiztam!

És még sorolhatnám mi minden történt velem amit soha nem birok feldolgozni...soha!4éve pszihiátriai kezelés alatt álltam,fél évet korházban erős depresszió végett...ráadásul kikészitett a magány...hát...röviden és tömören ennyi!Az én történetemről jó pár kötetes regényt lehetne irni...drámait!

58. angica0901 (válaszként erre: 55. - Csilla80)
2009. aug. 2. 23:39
Köszönöm. Igyekszem nem feladni, bár néha nem bánnám, ha újra együtt lehetnék apukámmal. De tudom, még dolgom van.
2009. aug. 2. 23:38

En megyek aludni,a ferjecskem mar var...

Jo ejt mindenkinek!

56. csilla80 (válaszként erre: 54. - Lilluska25)
2009. aug. 2. 23:36
De ne add fel a harcot... en harcolok 16 eves korom ota... de fel a fejjel es batran elore.
55. csilla80 (válaszként erre: 52. - Angica0901)
2009. aug. 2. 23:35

Jaj Istenem... ez tenyleg tul sok... legy eros.

Szoritok Erted es a babaert.

54. lilluska25 (válaszként erre: 53. - Csilla80)
2009. aug. 2. 23:35
nekem is amugy sajna
53. csilla80 (válaszként erre: 51. - Lilluska25)
2009. aug. 2. 23:33
Igen.
2009. aug. 2. 23:31
Ilyenből most akad bőven. Április 10-én elvesztettem a szívem csücskét, az egyetlen férfit, aki önzés nélkül, őszintén szeretett, az apukámat. Ezzel szinte egyidőben az a nő, aki megszült, közölte, hogy ne reméljek semmit az apai részből, hogy húzzak el otthonról, mert ott minden az övé (10 éve külön éltek, legalább 6 éve elváltak, de egy telken két ház van, így egyikőjük lakott az egyikben, másik a másikban, vagyonmegosztási per nélkül), majd most teherbe estem, de valószínűleg elvesztem a babát (holnap kiderül). Most ennyi mindennel egy kicsit nehezen boldogulok.
51. lilluska25 (válaszként erre: 49. - Csilla80)
2009. aug. 2. 23:31
mámint eü baj?
50. csilla80 (válaszként erre: 47. - Lilluska25)
2009. aug. 2. 23:30

2007-ben hazasodtunk ossze,de 2001-ben jottunk ossze... akkor kezdodott az eletem... helyesebben ujrakezdodott... :-)))

Hala Istennek.

49. csilla80 (válaszként erre: 46. - Leoborta)
2009. aug. 2. 23:29
Koszonom,kedves vagy... Viszontkivanom! Ha felsorolnam,hogy mennyi bajom van... talan el sem hinned,de ugyis kicseszek a genekkel es elelek szepen 90 evet... :-)))
2009. aug. 2. 23:25
van
47. lilluska25 (válaszként erre: 45. - Csilla80)
2009. aug. 2. 23:24
hát igen...mikor lett férjed ?
46. Leoborta (válaszként erre: 43. - Csilla80)
2009. aug. 2. 23:24

Részvétem.

Te meg vigyázz nagyon magadra, az egészségedre, nehogy úgy járjon a gyermeked, mint Te. Csessz ki a génekkel, amit esetleg Te is örökölhettél, és legyen hosszú boldog életed.

45. csilla80 (válaszként erre: 44. - Lilluska25)
2009. aug. 2. 23:21
Most igen... van minden... szereto ferj,gyonyoru egeszseges gyerek... es boldogsag... de akkor,akkor nem volt senkim... es az,hogy a gyerekem sosem fogja ismerni Oket... meg jobban faj...
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook